İçeriğe Yönlendir

Hem Otomatik Hem Turbo Araç Tavsiyesi

Bünyamin Dedeoğlu

Recommended Posts

Bünyamin Dedeoğlu

Merhaba arkadaşlar ben hem otomatik hem Turbo destekli ,  baskı balata bittiğinde kara kara dusunmeyecegim bir araba arıyorum, turbo olacak otomatik olacak yakıt dizel benzinli fark etmez, atmosferik motor istemiyorum, tüm bu şartlar hangi arabalarda var Powershift EDC Dsg lere hakimim onlarda ki sorunları artıları eksileri biliyorum 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Astra J Active Select. H kasa Easytronic kullanimi cok keyifsiz sanziman olur. Active Select iyidir.

Yorum bağlantısı
Rifat Şeker

Peugeot 308 eat6 şanzıman , 1.2 benzinli yada 1.6 dizel tercih edilebilir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Yeni pejo  308 bakın tork konventörlü otomatik şanzımanları Balat'a derdi yok donanımlarında iyi 

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Bütçe belirtmemişsiniz bu şartlarda birçok araba sayabilirim.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
4 saat önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

TFSI ne olacak abi 

Aynısı 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bünyamin Dedeoğlu

Bütçe 50 -55 arası olacak şekilde, LPG li yada dizel , baskı balata derdi olamayan turbolu olacak varsın fazla yaksin ama sorun çıkarmasını , 

Astralarin 1.4 veya 1.6 t Otomatik nasıl genel bilgi verebilir misiniz 

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç
(düzenlendi)

O paralara en sağlam şanzuman Civic :)

ya da daha eski mercedes ve bmw

bunların şanzumanlarına birşey olmaz

Turbo zor.

tarihinde Murat Atagenç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Bünyamin Dedeoğlu

Su an Civic var bende hocam

Astralarin şanzımanı nasıl acaba 1.4 ve 1.6 lardaki şanzıman j kasa

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

1)HB, Sedan, SUV ,MPV ne tür bir araç bakıyorsunuz? 

2)Bütçeniz ne kadar?

Çünkü alınabilecek seçenek çok fazla...

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Emrah Uludağ

Kuzenimde kişiselleştirilmiş 2015 Clio 4 1.2 Tce Edc Turbo İcon 120hp var satmayı düşünüyor. Segment belirtmemişsiniz ama 17" jantlar ve kırmızı çizgileriyle dikkat çeken bir araç. Tüketim de 6.5-7.5 arası gidip geliyor. 350 tl'ye Bursa'dan Marmaris'e gitti geldi. Şanzımandan 1'den 2'ye geçerken küçük bir ses geliyordu bir kaç kez servise gitti sonra komple şanzıman değiştirdiler sorun halloldu.

Kısaca hem dikkat çeken hem de atmosferik 1.6 benzililere veya dizellere yol vermeyen otoban faresi tadında bir araç. Alternatifler arasına girebilir.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Bütçe biraz daha olsa ve model km takıntısı yoksa Mercedes w203 kompresor LPG tavsiye ederim hatta gerekirse satarız :p

Yorum bağlantısı
Misafir

Bende boş verin turboyu diyerekten, 2008-2012 civarı tam otomatik benzinli Auris diyorum. 124 bg, yeterde artar bile. Birçok muadilinden daha performanslı, değişken zamanlı atmosferik motor, LPG uyumlu. Sıkıntı daha az olur. Dediğiniz fiyata turbolu araç zor. Bende arıyorum. 

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir
(düzenlendi)

Seat Ibiza/Skoda Fabia TSI-DSG

tarihinde V.Ceyhun Emir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Recep Güney

Astra aldım ben yeni otomatik vitesi gayet güzel.active selekt diye geçiyor. Gaza basma şeklinize göre vites değiştirme devrini ayarlıyor.70 km hızla 6. Viteste gittiği de oluyor 2. Vites le de.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...