İçeriğe Yönlendir

Akşam misafiri...

Hasan Karabekiroglu

Recommended Posts

Hasan Karabekiroglu

Eve doğru yaklaşırken, birden arabanın altına girdi, frene basıp basmamakta tereddüt ettim, ama teker basabilir düşüncesi ile aniden durdum, indim arabadan hemen altına baktım, orda duruyor, korkmuş ve bana bakıyordu pisi pisi diyince geldi koşarak.

Ani frene basınca arabadaki çocuklarda biraz korktu ama elimdeki şirin şeyi görünce çok sevdiler...

Aldık eve getirdik, balkonda kutudan küçük bir ev yapıp hemen yiyecek verdik...

Şimdi mutlu gözlerle bize bakıyor...c1b799a0b6bcb549768eae6811e90c3f.jpgba1f8d726a29603773c06d0201d0d5f2.jpg296c3f6ff60a87bb7252169728b98d2e.jpgc9bdf36d22c5f883f5d89728d5ecb8da.jpgc0aaa7176d276baf0948ac8f680ab51c.jpg

• Beğen 12
  • Teşekkür 3
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
(düzenlendi)

Çoook küçük, Allah korumuş :nazar:

Muhtemelen 2 aylık olmalı. Süt vermeyin sakın. Bizim ofisin arka bahçesindeki yavruyu sahiplendik, aklınızda olsun, Friskies marka ıslak kuru mama var. Cornflakes gibi, suyu görünce şişiyorlar. Hayvan hem su ihtiyacını hem mama ihtiyacını karşılıyor.

http://www.hepsiburada.com/friskies-yavru-kedi-mamasi-1-5kg-p-PTRIT12150189

Resimde süt olduğuna kanmayın, arkasında yazar, "su ile karıştırın" diye.

tarihinde Sani Gerşon tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Evde serbest bırakın, banyoda bir kenara kum. Ellemeyin evi tanısın, sonra sizden kopmaz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Su ve biraz pişmiş tavuk yedi, sanırım bu akşam idare eder...

Hanım evde dolaşmasından pek hoşnut olmadı ama sonra alıştı,

İsmini ne koysak ?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bizimkiler 3 kardeştiler. HP, IBM ve DELL'di, HP ile DELL yaşamadı, IBM bizimle artık.

Sizinde Shell, Bp, Opet olabilir :p

• Beğen 4
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Bizim küçük herif...

" ismi BAT olsun lütfen lütfen lütfen " dedi

Kırmadık bizde...

Saat 1:00 oldu halen kedinin başındalar rahat bırakın artik diyorum, dinlemiyorlar küçük oğlum içerden kendi yastığını kapmış gelmiş bunda uyusun diyor...

Tablet vs. ekranlarından çocukları uzak tutmanın yöntemini keşfettik sonunda..

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek
3 saat önce, Hasan Karabekiroglu yazdı:

Tablet vs. ekranlarından çocukları uzak tutmanın yöntemini keşfettik sonunda..

Işte bu iyiymiş :)

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Bakım sorumluluğunu çocuklara verin.Bazı çocuklar çok güzel sorumluluk almayı küçük yaşta öğreniyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

vay maşallah aslan parçası yaa... nazar değmesin çok anlamam ama yemek yediğinde masaj yapılması gerekiyordu sanırım bide göz damlasımı oluyordu bunların biliyorsanız ciddiye almayın beni bildiğimden değil duyduğumdan yazdım 

Yorum bağlantısı
Ersev Kaya

Bu konuyu görünce ben de sormak istedim. 

Alt resimdeki arkadaş yaklaşık 3-4 haftalık. Kendisi köpek fakat ayı yavrusuna daha çok benziyor. Kayınbabamın evine bırakmışlar bir hafta önce. Renk siyah diye kayınvalide bakmak istememiş. Aldım iş yerime getirdim. Ben getirdiğimde, Pazartesi günü, hayvan tosun gibiydi. Taze inek sütü ve peynir suyu ile beslemişler. 

Ben de hazır süt verdim, içine ekmek doğrayıp, pek içmedi. Pilav söyledim, yemedi. En son taze süt getirdim. Dilini batırıp çıkardı, o kadar. Ayakta durmaya mecali yok. 

Bu arkadaşa ne vermeli? Hazır mama yer mi?  Sadece su içerken görüyorum.

Bu gidişle fazla yaşamayacak gibi.

bG3Y0m.jpg

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Köpeğe de suyla karıştırmadan süt vermeyin. İshal olur.

tavuk vs denediniz mi?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
8 dakika önce, Ersev Kaya yazdı:

Bu konuyu görünce ben de sormak istedim. 

Alt resimdeki arkadaş yaklaşık 3-4 haftalık. Kendisi köpek fakat ayı yavrusuna daha çok benziyor. Kayınbabamın evine bırakmışlar bir hafta önce. Renk siyah diye kayınvalide bakmak istememiş. Aldım iş yerime getirdim. Ben getirdiğimde, Pazartesi günü, hayvan tosun gibiydi. Taze inek sütü ve peynir suyu ile beslemişler. 

Ben de hazır süt verdim, içine ekmek doğrayıp, pek içmedi. Pilav söyledim, yemedi. En son taze süt getirdim. Dilini batırıp çıkardı, o kadar. Ayakta durmaya mecali yok. 

Bu arkadaşa ne vermeli? Hazır mama yer mi?  Sadece su içerken görüyorum.

Bu gidişle fazla yaşamayacak gibi.

Çok acil veteriner kontrolü. Islak mama (whiskas, purina gibi tanınmış markalar) koyun önüne. Islak mamaya da hayır diyorsa sıkıntı.

Yorum bağlantısı
Ersev Kaya
13 dakika önce, Cem Işık yazdı:

tavuk vs denediniz mi?

Dünkü yemekte tavuk sulu çorba vardı. Verdim, tadına baktı ama devamı gelmedi.

9 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Çok acil veteriner kontrolü. Islak mama (whiskas, purina gibi tanınmış markalar) koyun önüne. Islak mamaya da hayır diyorsa sıkıntı.

İş çıkışı alıp, deneyeceğim. Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
5 dakika önce, Ersev Kaya yazdı:

Dünkü yemekte tavuk sulu çorba vardı. Verdim, tadına baktı ama devamı gelmedi.

Ev yemeği yemek için çok ama çok küçük. Öncelikle sağlıklı beslenmeli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Hayvanları sadece doğal ortamında seviyorum... Bahçede kedilerimiz var yavruları süt ile büyüttük şimdilerde yemek seçer oldular...

4e697931f5b11c9e6f2e328433bee534.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
3 saat önce, Kemal Korkmaz yazdı:

Hayvanları sadece doğal ortamında seviyorum... Bahçede kedilerimiz var yavruları süt ile büyüttük şimdilerde yemek seçer oldular...

Biz de en başta süt verdik, sonra veteriner yasakladı. Şimdi ise çöp öğütücü gibi kerata. Ne versek yuvarlıyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

@Hasan Karabekiroglu Kedi keyif ama evin hali de pek keyifli olmuyor. Meret en iyi yeri kapar. Gördüğüm kadar cinsi çok tüy döken cins. Hanım kovabilir hepinizi. Bahçe varsa daha iyi.

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

@Haşmet Güngör abi hanım durumdan rahatsız zaten :) ev apartman olduğu için biraz problem... çocukların kediye bakıp bakamayacaklarını test ediyorum... Olmaz ise işyerime götüreceğim orası çok müsait, hayvan daha çok küçük biraz ayakları yere bassın diğerleri ile birlikte güzel bakılır hatta yetenekleri bile gelişir... 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...