Mert Gulkokan

2018 Yeni Dacia Duster Tanıtılıyor

Recommended Posts

V.Ceyhun Emir

Zaten güzeldi, iyice güzel olmuş.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Köksal Yılmaz

@Ali Cihangiroğlu abi benim bacanak 1-2 ay önce aldı 4x2 sini, biraz kullandım gayet güzel olmuş vitara. Benzinli olmasına bakma tl olarak benim s maxten az yakıyor. Tek olumsuz yanı ses yalıtımı, gerisini oldukça beğendim(cvt şanzıman dahil).

• Beğen 2

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

Ucuz Vitara fiyatı uygun, Kuga ya gelince, istediğim ayar Kuga (tekno ve konfor paket) geliyor 200 kaada, bu durumda kugayı direk eliyorum, karşısına koyduğum araç ise şu

şuan alacak olsam direk bunu alırdım, Mazda CX5  fuul dolu 195 kaat

2017-Mazda-CX-5-front-three-quarter-04.j

Mazda-CX-5-2017-ig.jpg

daha uygunu ise yine full ötesi dolu ve Kugaya göre içi çok hemde bayağı çok olarak kaliteli olan cx3

145 kaat 1.5 dizel 4x4  sadece compact crossover yani kugadan biraz daha dar araç... cx5 ise tartışmaya gerek yok, daha iyi..

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 4

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Mehmet Göktürk

suzuki vitara duster gibi kahır çekecek şekilde yapılmamış. ben öyle hissettim.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

Bencede, gerçi süslü asfalt suvu bunlar, araziye gelince iş fena oluyor,  dusterın arazi kabiliyetinde birşey yok, normal aslında, yani bu araca göre normal,  dusterın cazip olması için fiyat avantajı olmalı, ucuz olmalıkı araziye sokup sert kullanabil, kırınca çok masraf açmasın,  yeni kasada süsü arttırmışlar, buda araziden asfalta dönüşe işaret, yani hırpalanacak durumdan daha lüks ayara çıkıyor, tutulunca modaya uyuyor esprisini kaybediyor, 90 lira verip bunu arazide hırpalayacak adam pek bulunmaz değilmi?

Şu haliyle arazide hırpalanacak araç değil artık, bu parayı verip arazide hırpalamam ben bu aracı, o zaman amacı bu olana duster gelmez, 2. el pikap falan alıp canına okursun zaten dusterın, iş değil yani,  amacı günlük kullanım asfaltta uzun yol yapacak insan içinde bu fiyatla artık cazip değil, adam gider suzuki gibi birşey alır asfalttada keyifle güvenle gider, dusterın espirisi bozulmaya başladı bence, süse ve biraz daha üst sınıfa yaklaşmaya başladılar, olmaz bu...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Sani Gerşon
9 saat önce, Taha Kaytazoğlu yazdı:

Maşallah! Bu Paralara DUSTER kesinlikle almam! O kadar parayı gözden çıkardıktan sonra bu işin piri olmuş Japon araçları var. En başta SUZUKİ zaten! Kasa da yenilendi. On numara oldu.  Alır geçerim:bravo:

Suzuki de dizel yok ama? En ucuz 4x4 ü de duster'dan daha pahalı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Mert Gulkokan

Ramazan ayında iftarda Ayhan abinin şirket aracı olan suzuki vitarasını kullandım. 1.4 turbo motora hayran kaldım cvt olmasına rağmen araç o kadar iyi gidiyor ki 1500 devirde bile çok güzel hızlanıyor. Malzeme kalitesi klasik japon her yeri en sert plastik ama içerideki hava güzel. Ancak tek üzüldüğüm nokta 11 bin km deki aracın her yerinden trim sesi geliyordu tüm plastikler ses yapıyordu maalesef

• Beğen 3

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

Ses varsa ben yokum arkadaş :D

Ben Mazda isterem, CX5 isterem, 2017 olacak ama :rolleyes: ah ulen cx3 e da razıyım tabiii.....

• Beğen 3

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Servet Aydın
suzuki vitara duster gibi kahır çekecek şekilde yapılmamış. ben öyle hissettim.
Hocam yerden yüksekliği çok az. Dediğin gibi
Ses varsa ben yokum arkadaş 

Ben Mazda isterem, CX5 isterem, 2017 olacak ama :rolleyes: ah ulen cx3 e da razıyım tabiii.....

Cx3 145 kaat oldu. 99 TL iken alacaktın :)

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu
29 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Dediğin gibi Cx3 145 kaat oldu. 99 TL iken alacaktın :)

2017 sini beklemiştim :D  nasıl, uzun vadede cx3 yorumlarını alayım, Kugayı pek sevemedim, dolusu 200 kaadı buluyor, bu durumda Kuga alacağıma CX5 alınır vallahi...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Servet Aydın
1 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

2017 sini beklemiştim :D  nasıl, uzun vadede cx3 yorumlarını alayım, Kugayı pek sevemedim, dolusu 200 kaadı buluyor, bu durumda Kuga alacağıma CX5 alınır vallahi...

Bu zamana kadar aldığım veya kullandığım en iyi araç diyebilirim. Her kuruşunu hak etti ve öndeki logo alman olsa x2 rakamı olacak bir araç

• Beğen 3

İletiyi paylaş

Mesajın linki
V.Ceyhun Emir
7 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Bu zamana kadar aldığım veya kullandığım en iyi araç diyebilirim. Her kuruşunu hak etti ve öndeki logo alman olsa x2 rakamı olacak bir araç

Bu hafta arkadaşıma alacağız sanırım, 0 km Power Sense 125 gibi rakamlara alınabiliyor. Çok gaz verdim, Golf alacaktı aldırmadım, inşallah memnun kalır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Mert Gulkokan

Bu hafta arkadaşıma alacağız sanırım, 0 km Power Sense 125 gibi rakamlara alınabiliyor. Çok gaz verdim, Golf alacaktı aldırmadım, inşallah memnun kalır.
Biraz ufak bir araç ama tasarımını çok beğeniyorum
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Taha Kaytazoğlu
17 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Suzuki de dizel yok ama? En ucuz 4x4 ü de duster'dan daha pahalı.

Selamın Aleyküm. 

Abi; Duster Full+Dizel  90 Bin TL diyelim. Suzuki; Navigasyon geniş ekran+Panoramik Açılır Sunroof ve daha fazlası 100 TL ve üzeri+Benzinli(6.7- Bu değerler Benzinli Bir arazi aracı için paha biçilemez) Kesinlikle SUZUKİ. Ayrıca MITSUBISHI PAJERO + SUZUKİ VİTARA/GRAND dünyada bu işin ehli olduklarını zaten kanıtladılar. Duster; ancak o fiyata bu araçların yarışlarında reklam verebilir. Aslında o bile olmaz! :hohoho:

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Taha Kaytazoğlu
14 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Ses varsa ben yokum arkadaş :D

Selamın aleyküm;

abi ben Mazda XC-3 ilk piyasaya çıktığında aracı test ettim. Araçta fabrikasyon hiç bir model seçeneğinde sunulmayan sunroof donanımı hariç her şey var. Öncelikle malzeme kalitesi muazzam. En azından Öyle bir izlenim veriyor. Yol tutuş çok zorlanmassa iyi. Hiç Japon aracı kullanmamış bir insan yalıtımı kendine dert edebilir. Bence ses yalıtımı da başarılı. Motor performansı sunulan özelliklere göre başarılı. Boyum 1.78 Ön iki koltukta sıkıntı yok. Fakat bu durum ne yazık ki arka koltuklarda törpüleniyor. Dizlerim ve başım birlikte aracın arka kısmına Sığamadık. Kısa mesafelerde engel teşkil etmese de kesinlikle uzun mesafede çekilmez. Her şeye rağmen 120 bandında müthiş bir araç arası kesin. Tabi ki bu durum HONDA HR-V ' yi yenilemeden önceydi:bravo:Şimdi 1.5 130 Hp Benzinli Otomatik HR-V' yi tek geçerim. (6.3 Tüketim verisi var) En nihayetinde Bu segmenti oluşturan ve geliştiren araçların babası HR-V' dir.

İyi forumlar diliyorum...

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Servet Aydın

125 ise düşük model verecekler. 2017 power sense 145 bin tl.
 Selamın aleyküm;

abi ben Mazda XC-3 ilk piyasaya çıktığında aracı test ettim. Araçta fabrikasyon hiç bir model seçeneğinde sunulmayan sunroof donanımı hariç her şey var. Öncelikle malzeme kalitesi muazzam. En azından Öyle bir izlenim veriyor. Yol tutuş çok zorlanmassa iyi. Hiç Japon aracı kullanmamış bir insan yalıtımı kendine dert edebilir. Bence ses yalıtımı da başarılı. Motor performansı sunulan özelliklere göre başarılı. Boyum 1.78 Ön iki koltukta sıkıntı yok. Fakat bu durum ne yazık ki arka koltuklarda törpüleniyor. Dizlerim ve başım birlikte aracın arka kısmına Sığamadık. Kısa mesafelerde engel teşkil etmese de kesinlikle uzun mesafede çekilmez. Her şeye rağmen 120 bandında müthiş bir araç arası kesin. Tabi ki bu durum HONDA HR-V ' yi yenilemeden önceydi:bravo:Şimdi 1.5 130 Hp Benzinli Otomatik HR-V' yi tek geçerim. (6.3 Tüketim verisi var) En nihayetinde Bu segmenti oluşturan ve geliştiren araçların babası HR-V' dir.

İyi forumlar diliyorum...
Sunroff 2.0 skyactice olanlarda var. Mtv nedeniyle gelmedi onlar.
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu
2 saat önce, V.Ceyhun Emir yazdı:

Kalır merak etme, golf kendi kulvarında yüzsün :)

Bu arada Zonda HRV yede bakmak lazım sanki...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Mert Gulkokan

Canlı canlı gelsin

aeec869ca93748f7d8cbff0bff4a97be.jpg27c2b71e6870a574a97ffa546265faae.jpgd7d23d9aaf0fc52f974cc80a0a0039ca.jpg868b5400fbf29281c21edfaa15eafe3f.jpg7a94ab1982e3b65d21d460a70e0f516c.jpg5da476b1656709e30c2c26842ba841cf.jpg

• Beğen 4
  • Teşekkür 1

İletiyi paylaş

Mesajın linki
V.Ceyhun Emir
1 saat önce, Servet Aydın yazdı:

125 ise düşük model verecekler. 2017 power sense 145 bin tl. Sunroff 2.0 skyactice olanlarda var. Mtv nedeniyle gelmedi onlar.

Liste fiyatı öyle ama indirim yapıyorlar, 2017 model araç.

İletiyi paylaş

Mesajın linki
M.Fatih Yüce

Araçların her yanı plastik,bari şu koltukları rahat bıraksalar deri adı altında sunulan kaliteli plastiğe oturmak kadar sağlıksız bir şey yok...Kumaş adı altında satılanlarda zaten sentetik ama en azından daha az terletiyorlar...

Araç gayet güzelleşmiş fiyatına göre gayet iyi...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Sani Gerşon

İçi güzel olmuş, hepimiz kabul edelim :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Ersen Tapan

İçine biraz piano black, birazdaha krom eklenirse çok daha çekici hale gelir. 

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

Evet içi eskiye göre daha güzel olmuş, biraz daha tiplice ayrıca, ama fiyatı biraz daha uygun olmalı, ayrıca Dacia bu aracı modaya fazla kaptırmamalı, kaptırıp süsü fazla artırırsa cazip olmaktan çıkar, Duster ın espirisi ucuz-hafif suvumsu araç olması, daha iyilerini alamayanlar yada fazla para vermeden suv keyfi almak isteyenler için, eğer fiyatı uçururlarsa olmaz, tadı kaçar, 90 kaadı verecek adam düşünmeye başlar, düşününcede madem veriyorum bununla işim ne, az daha ekler başka marka alırım der, şahsen ben derim mesela...

Notİ: gerçi bu uçuk deli dumrul verginin vergisini vermeyle artık cazip 0 araçta kalmadıya o da ayrı mesela, 35-40 lira anca edecek araca 90-100 lira vermek, vah benim ülkeme.....

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Sani Gerşon

Ön arka park asistanından, anahtarsız çalıştırmaya, yağmur far sileceğinden, masajlı koltuğa kadar bir çok eklenti yapılmış...

İletiyi paylaş

Mesajın linki