İçeriğe Yönlendir

Mercedes-Benz Vito L 112 CDİ Testini Gerçekleştirdim İyi seyirler..

Onur_Aydın

Recommended Posts

Onur_Aydın
(düzenlendi)

Mercedes-Benz Vito112 CDI test ettim. (Abone olmayı ve sorularınız varsa sormayı unutmayınız. İYİ SEYİRLER...)

tarihinde Onur_Aydın tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

gecikmiş bir inceleme olsa da hiç olmamasından iyidir bence. test arşivine katılmış olundu en azından. yolunuz düşerse en donanımlısından bir viano verebilirim. emeğiniz için teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur_Aydın
18 dakika önce, Mahmut Şahin yazdı:

gecikmiş bir inceleme olsa da hiç olmamasından iyidir bence. test arşivine katılmış olundu en azından. yolunuz düşerse en donanımlısından bir viano verebilirim. emeğiniz için teşekkürler.

Teşekkür ederiz yorum ve desteğiniz için, arşivde olması gereken bir araç.

Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Emeğinize sağlık, müsadeniz olursa bir kaç öneri de bulunacağım. Aracın arka koltuğuna oturduğunuzda videodan koltuk gıcırtısı gibi sesler geliyor, buna dikkat edin veya o sesleri temizleyin. Ayrıca hız sabitleyiciyi anlatırken başka görüntüye geçmişsiniz, geçmeyin. 10.38 sn örnektir. Ara görüntüleri, cümle bitimlerinde veya diğer konuya geçerken yapabilirsiniz.

Başarılar...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur_Aydın
2 dakika önce, Ahmet Ekici yazdı:

Emeğinize sağlık, müsadeniz olursa bir kaç öneri de bulunacağım. Aracın arka koltuğuna oturduğunuzda videodan koltuk gıcırtısı gibi sesler geliyor, buna dikkat edin veya o sesleri temizleyin. Ayrıca hız sabitleyiciyi anlatırken başka görüntüye geçmişsiniz, geçmeyin. 10.38 sn örnektir. Ara görüntüleri, cümle bitimlerinde veya diğer konuya geçerken yapabilirsiniz.

Başarılar...

Öncelikle Teşekkür ederim, bahsettiğiniz ses deri koltuktan dolayı oluşan bir ses onu konuşma sesiyle aynı kanaldan geldiği için temizliyemedik mazur görün, diğer duruma geldiğimizde zaten 10 38 de anlık görüntü değişikliği oluyor çeşitlilik kazansın diye video son kısmını anlatım olarak gösterdim. İlginiz ve değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.. iyi seyirler

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Güzel bir çalışma olmuş, montaj üzerine biraz çalışılabilir. Bir yeri anlatırken elinizle göstermektense siz konuşurken detay fotoğrafı ya da videosu gösterilse daha iyi olur.

İzlerken arkada unutulan su şişesi aklımda kaldı :)

Başarılar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur_Aydın
55 dakika önce, Emre Şimşek yazdı:

Güzel bir çalışma olmuş, montaj üzerine biraz çalışılabilir. Bir yeri anlatırken elinizle göstermektense siz konuşurken detay fotoğrafı ya da videosu gösterilse daha iyi olur.

İzlerken arkada unutulan su şişesi aklımda kaldı :)

Başarılar

Değerli yorumuz için teşekkür ederim. :)  su şişesi ? :) 

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Onur bey merhaba videolarinizi izledim ancak anlatimda bazi sıkıntılar var .. mesela şunlar beni rahatsiz etti , ön tarafa gelecek olursak yan tarafa gelecek olursak bağaja gelecek olursak gibi cümleleri kurmasanız daha iyi olur.  Birde şive sebebiyle sanırım "bagaj" yerine bağaj diyorsunuz bunuda düzeltmelisiniz. Eleştirimi lütfen yanlış anlamayın 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur_Aydın
9 saat önce, Tuna İşgören yazdı:

Onur bey merhaba videolarinizi izledim ancak anlatimda bazi sıkıntılar var .. mesela şunlar beni rahatsiz etti , ön tarafa gelecek olursak yan tarafa gelecek olursak bağaja gelecek olursak gibi cümleleri kurmasanız daha iyi olur.  Birde şive sebebiyle sanırım "bagaj" yerine bağaj diyorsunuz bunuda düzeltmelisiniz. Eleştirimi lütfen yanlış anlamayın 

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim Tuna bey, şive değilde yanlış kullanım :) 

Yorum bağlantısı
Onur_Aydın
6 saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Merak ettiğim bir araçtı, incelemeniz için teşekkürler

İyi seyirler..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...