İçeriğe Yönlendir

C Max 2 - Araç Çalışırken Kapı Kilitleme?

Bekir Çelik

Recommended Posts

Bekir Çelik
(düzenlendi)

Klima acik vaziyette arac calisirken kapilari kilitleyebilir miyiz? Acil.

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Ertugay

Araçta yolcu veya sürücü olmadan bu dedikleriniz gerçekleşecek galiba. İkinci anahtarla kilitlenemez mi?

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Ön cam açık. Araç çalışıyor. Klima açık. İçeriden elle kapı kilitlenir. Sonra yedek anahtarın kilitleme tuşuna uzun basılır camları kapatır. Ya da kapıdan kilitleme tarafına çevirilip uzun beklenir camlar yine kapanır.

Herhalde olur bu.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Aydın Perçem
On ‎04‎.‎09‎.‎2017 at 13:54, Bekir Çelik yazdı:

Klima acik vaziyette arac calisirken kapilari kilitleyebilir miyiz? Acil.

Araç çalışırken aynı anahtarla araç kilitlenmiyor. Bundan eminiz. Emre Şimşek in dediği gibi yedek anahtarla denenebilir.

Bu arada 2013 tekno pakette ne özellikler var Bekir?

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Araç çalışır, klima açık, sürücü camı açık, camdan içeri uzanın içerden manuel kilitleyin, cam sonuna kadar açıkken elinizi içeri uzatıp sürücü kapısındaki düğmeden camı da kapatıp kolunuzu hemen çekin. Oldu mu?

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
20 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Araç çalışır, klima açık, sürücü camı açık, camdan içeri uzanın içerden manuel kilitleyin, cam sonuna kadar açıkken elinizi içeri uzatıp sürücü kapısındaki düğmeden camı da kapatıp kolunuzu hemen çekin. Oldu mu?

Sonra arabaya nasıl giriyoruz :)

Bence araçta uyuyacak.. 

Kapı kolunu ileri itince tüm kapıları kilitlemiyor olmalı.. 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
3 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Bence araçta uyuyacak.. 

Onu bu soruyu sorana sormak gerek. Kendisi içierde olacak olsa zaten içerden kitlesin olur biter.

Olasılık: Aküde sorun hasıl olmuştur. Kontağı kapatsak tekrar çalışmayacak. Evin önüne geldik, evde kimse yok. Arabayı stop etmeden kitleyip evden yedek anahtar alınacak. Gidilecek yere gidilecek. Mesela akü almaya :)

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Aydın Perçem
2 saat önce, Önder Özcan yazdı:

Onu bu soruyu sorana sormak gerek. Kendisi içierde olacak olsa zaten içerden kitlesin olur biter.

Olasılık: Aküde sorun hasıl olmuştur. Kontağı kapatsak tekrar çalışmayacak. Evin önüne geldik, evde kimse yok. Arabayı stop etmeden kitleyip evden yedek anahtar alınacak. Gidilecek yere gidilecek. Mesela akü almaya :)

Sabahları simit alırken düşüyorum bu handikapa. 20 sn lik alışveriş için aracı stop etmek istemiyorum. Çantam içerde, telefonu, simit parasını ve aracın anahtarını elime alıyorum. Alışverişi yapıp dönüyorum. Araç çalışırken  1. anahtarla kapı kilitlense tam süper olacak. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Bekir Çelik
On 04.09.2017 at 23:52, Emre Şimşek yazdı:

Ön cam açık. Araç çalışıyor. Klima açık. İçeriden elle kapı kilitlenir. Sonra yedek anahtarın kilitleme tuşuna uzun basılır camları kapatır. Ya da kapıdan kilitleme tarafına çevirilip uzun beklenir camlar yine kapanır.

Herhalde olur bu.

Bunu denemiştim ama içerden kilitleme tuşuna basınca anahtarla camları kapatamadım. Fonksiyon devre dışıydı.

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Bekir Çelik
16 saat önce, Aydın Perçem yazdı:

Araç çalışırken aynı anahtarla araç kilitlenmiyor. Bundan eminiz. Emre Şimşek in dediği gibi yedek anahtarla denenebilir.

Bu arada 2013 tekno pakette ne özellikler var Bekir?

Yedek anahtarla bugun denerim.

Aydın abi alirken incelemistim epey ama tam hatirlamiyorum. Bildigim

Şerit Takip Sistemi, Şeritte Kalma Yardımcısı, Sürücü Dikkat Takip Sistemi, Otomatik Uzun Far, 
Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi, Kör Nokta Uyarı Sistemi, Isıtmalı Ön Cam

16 saat önce, Önder Özcan yazdı:

Abi camlar sıkısma onleyici olunca kapatamiyorsunuz sanirim.

16 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Bence araçta uyuyacak.. 

Araçta et vardi, alisveris yapacaktim. Bozulmasin diye klimayi acik tutmak istedim.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
13 saat önce, Bekir Çelik yazdı:

Yedek anahtarla bugun denerim.

Abi camlar sıkısma onleyici olunca kapatamiyorsunuz sanirim.

Muhtemelen benim dediğim yedek anahtarla da olmayacak ama içerdeymiş gibi kapıları elle kilitleyip tek dokunuşla yine içerideki cam kapama tuşundan camı kapatırken hemen elinizi çekebilirsiniz..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...