İçeriğe Yönlendir

İstanbul'dan Çıkış İçin En Uygun Saat?

Bekir Çelik

Recommended Posts

Bekir Çelik

Hayırlı sabahlar. Gebze'ye kadar akici olan trafik orada tikandi. Malumunuz istanbul trafigi. Saatler sürdü karsi yakaya gecmem. Dönüş yolunda ayni sorunu yasamamak icin gece ya da sabaha karsi ciksam olur mu? Ne zaman rahatliyor bu trafik?

Yorum bağlantısı
Ali Gök

sabah 4 5 gibi avrupa yakasından çıkarsan sorun yaşamasın. 6 da çıkarsan sıkıntı olabilir . nerdesin bilmiyorum ama yarın yinede sakin olur trafik

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Tam anlamadım. Hangi yakadan hangi yakaya geçeceksiniz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bekir Çelik
(düzenlendi)

Bahcelievlerdeyim. Ankaraya dogru gidecegim. Konya'ya.

tarihinde Bekir Çelik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
9 dakika önce, Bekir Çelik yazdı:

Bahcelievlerdeyim. Ankaraya dogru gidecegim. Konya'ya.

Kaçta Ankara'da olmanız gerekiyor mesela?

Şöyle ki, Ankara yönüne trafik 2 saat aralığında rahat. Sabah saat 4-5 arası ve saat 10-12 arası. 4-5 aralığında çıkarsanız, köprü ve gebze tarafını çok rahat geçersiniz. 10-12 de çıkarsanız köprüyü rahat geçersiniz ancak gebze kurtköy taraflarında 90'ı geçemezsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bekir Çelik
23 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Kaçta Ankara'da olmanız gerekiyor mesela?

Şöyle ki, Ankara yönüne trafik 2 saat aralığında rahat. Sabah saat 4-5 arası ve saat 10-12 arası. 4-5 aralığında çıkarsanız, köprü ve gebze tarafını çok rahat geçersiniz. 10-12 de çıkarsanız köprüyü rahat geçersiniz ancak gebze kurtköy taraflarında 90'ı geçemezsiniz.

Saat sıkıntım yok Sani hocam. Trafige takilmayayim yeter. Sabah 4-5 degil mi kastiniz? En uygunu o sanirim.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
1 dakika önce, Bekir Çelik yazdı:

Saat sıkıntım yok Sani hocam. Trafige takilmayayim yeter. Sabah 4-5 degil mi kastiniz? En uygunu o sanirim.

Evet, tüm saatler sabah için geçerli.

Şimdiden hayırlı yolculuklar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bekir Çelik
5 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Evet, tüm saatler sabah için geçerli.

Şimdiden hayırlı yolculuklar.

Çok tesekkur ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Ben sık sık istanbul dışına çıkarım. En uygun saat 04:00 - 05:00 arası. Ama siz biraz daha uzakta olduğunuz için 04:00 gibi çıkarsanız, 120 sabit gidersiniz. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
3 saat önce, Osman Bilgin yazdı:

ist. çıkışı benim gördüğüm en sakin zamanlar 2-5 arası..

Bende bol bol İstanbul 'dan Bursa ile Şarköy yapıyorum. Gece seyahatini sevdiğimden bu saatler arası yolculuk yaparım. Uykum gelirsede ilk tesiste uyurum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil
(düzenlendi)
On 08.09.2017 at 11:59, Bekir Çelik yazdı:

Hayırlı sabahlar. Gebze'ye kadar akici olan trafik orada tikandi. Malumunuz istanbul trafigi. Saatler sürdü karsi yakaya gecmem. Dönüş yolunda ayni sorunu yasamamak icin gece ya da sabaha karsi ciksam olur mu? Ne zaman rahatliyor bu trafik?

bende bayram dolayısı ile memlekete gittim giresuna, hersene aynı zamanda çıkarım yola, gece 3-4 gibi çıktım hiç trafik yoktu gidişte, 1-2 saat karanlıktan sonra hava aydınlanır sonrasında gündüz vakti devam ettim yolculuğa, dönüşte de aynısını yaparım, perşembe döndüm akşam 5-6 saatlerinde dilovası yokuşunu istanbul yönüne çıktıktan hemen sonra feci bir trafik vardı,5-6km kadar gittikten sonra Allahtan çekmeköyde oturduğum için Pendik şile bağlantı yolundan çıkıp şile otobanından eve geçebildim, daha dün de Kuzenim aynı şekilde bu trafiğe taaa sakaryada denk gelmiş, istanbul a kadar o trafikte baya çile çektiğini söyledi, size tavsiyem dönüş yolunu sakarya-ist arası gece 2-4 saatleri arasına denk getirirseniz çok sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

tarihinde Mesut Eyibil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...