İçeriğe Yönlendir

Connect - Enteresan Geç Çalışma Sorunu

Aydın Akarsu

Recommended Posts

Çağlar Bayur
3 dakika önce, Servet Aydın yazdı:
15 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:
Genel not: İnternete açık ortam dolayısı yazacağım parçaya kendiniz müdahele etmeyin (her kim okuyorsa)

ckp sensör ayarına baktırın, ehil ustada, o neymiş diye bilmeden kurcalarken masraf açabilir!

Kangoda varmı veya landda?

:rofl:

Yorum bağlantısı
Aydın Akarsu
(düzenlendi)

Aracı olduğu haliyle bir arkadaşıma sattım bugün, epey de ucuza sattım. Ender boyasız, kazasız araçlardandır sanırım. Hiç niyetim yoktu, satılık da değildi aslında ama artık eşek saatime mi geldi, eşref saatime mi geldi anlamadım. Evin ikinci aracıydı, vakit ayıramıyordum uğraşmak için, sıkıldım da biraz. 2 sene önce yine hiç aklımda yokken bişeyler yapıp eğlenmek için almıştım aracı (folyo kaplama, body kit, jant lastik, süspansiyon, chip tuning vs). Hiç birini de yapamadım. Yeni sahibi yapar artık.

Aklıma hemen 2.0 TDCI Mondeo ile Opel Signum 3.2 Cosmo geldi. Signum çok enteresan bir araca benziyor. Fiyatı da kalitesine göre muazzam uygun.

(Bu arada mazot pompasını dağıtsaydım, bir daha işe yaramayacak hale gelmesini göze almıştım, yenisi 350-400 Sterlin civarı. Yenisi bu fiyatken gerçekten revize ettirmeye değmez arkadaşlar)

tarihinde Aydın Akarsu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Muhammed Furkan Yılmaz
On 14.09.2017 at 01:24, Aydın Akarsu yazdı:

Aracı olduğu haliyle bir arkadaşıma sattım bugün, epey de ucuza sattım. Ender boyasız, kazasız araçlardandır sanırım. Hiç niyetim yoktu, satılık da değildi aslında ama artık eşek saatime mi geldi, eşref saatime mi geldi anlamadım. Evin ikinci aracıydı, vakit ayıramıyordum uğraşmak için, sıkıldım da biraz. 2 sene önce yine hiç aklımda yokken bişeyler yapıp eğlenmek için almıştım aracı (folyo kaplama, body kit, jant lastik, süspansiyon, chip tuning vs). Hiç birini de yapamadım. Yeni sahibi yapar artık.

Aklıma hemen 2.0 TDCI Mondeo ile Opel Signum 3.2 Cosmo geldi. Signum çok enteresan bir araca benziyor. Fiyatı da kalitesine göre muazzam uygun.

(Bu arada mazot pompasını dağıtsaydım, bir daha işe yaramayacak hale gelmesini göze almıştım, yenisi 350-400 Sterlin civarı. Yenisi bu fiyatken gerçekten revize ettirmeye değmez arkadaşlar)

Renault vel satis var, onuda araştırın derim, Opel signumdan daha üst bir araç

Yorum bağlantısı
Aydın Akarsu
(düzenlendi)
35 dakika önce, Muhammed Furkan Yılmaz yazdı:

Renault vel satis var, onuda araştırın derim, Opel signumdan daha üst bir araç

Vel Satis çok çirkin hocam, eminim Signum ile mukayesesi olmaz ama çirkin. Bugün bakarken Audi A6 2.8 gördüm 2000 model benzinli,  o da çok güzel geldi gözüme, kısmet bakalım, zaten 3-4 hafta hiç vaktim olmayacak, sadece bakacağım. Pek düşünmedim henüz fakat alacağım aracın şimdiye kadar olduğu gibi önce kazası değişeni olmayacak. Bir de 2500 cc üstü olacak. Mümkünse tiptronik vitesli olursa iyi olur (yüksek hacimli araçlarda pek kullanılmıyor sanırım) tiptronik olmazsa otomatik olacak mecbur. Sebring fena gelmiyor gözüme. Faz 2 olanı çok estetik.

tarihinde Aydın Akarsu tarafından düzenlendi
tapaj
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...