İçeriğe Yönlendir

Kampanyalı Tavsiye Edilen Araç Kameraları

Macit Aliyev

Recommended Posts

Macit Aliyev

Merhaba arkadaşlar. Tahminimce benim gibi bir çok kişi araç kamerası almak niyetindedir. Fakat fiyatlarının bir miktar pahalı olduğundan dolayı vazgeçildiğini duyuyor gibiyim. En azından ben öyleyimdir.

O yüzden işin ehli arkadaşlara bize/bana bu konu altında Kampanyalı veya belirli sürelerle indirime giren ve iş görebilecek (GPS, kapasitörlü) araç kamerası tavsiye etmesini rica ediyorum. 

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev

Olgu abi bunun fiyatı ayırmayı düşündüğüm bütçeyi aşıyor. Bana 40-50 dolar arası GPS ve Kapasitörlü,Park modunda çekim yapan araç kamerası lazım. Bu özellikler olunca sanırım 70 dolarların altında bulmak zor oluyor. Sen işin ehlisindir abi. Var mıdır uygun fiyatlı başka önerin?

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
Bir saat önce, Ertan Alptekin yazdı:

Ben de Viafo A118C almıştım Olgu beyin tavsiyesiyle, ama hala taktıramadım :)

Bu cihazın GPSi mevcut mudur?

3 dakika önce, Emrah Altun yazdı:

Takipteyim. Olgu Bey'den uygun fiyatlı öneri bekliyoruz.

Olgu beyin konularını inceledim. Ama bazılarının tarihi pek güncel değil. O yüzden böyle bir konu açmak istedim.

Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek
12 saat önce, Olgu Erhan yazdı:

Efsane bir model. Senelerdir inceledim kamera en iyilerinden.

Güzel kamera güzel anlatım.

Teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Olgu abi bunun fiyatı ayırmayı düşündüğüm bütçeyi aşıyor. Bana 40-50 dolar arası GPS ve Kapasitörlü,Park modunda çekim yapan araç kamerası lazım. Bu özellikler olunca sanırım 70 dolarların altında bulmak zor oluyor. Sen işin ehlisindir abi. Var mıdır uygun fiyatlı başka önerin?

Ne kadar ekmek o kadar köfte,
Ucuz etin yahnisi yavan olur,

:)
Takipteyim. Olgu Bey'den uygun fiyatlı öneri bekliyoruz.

Alınabilecek en düzgün ve uygun fiyatlı model,

https://goo.gl/a5pHMk indirim kodu : ce621f 48.10 $
Olgu beyin konularını inceledim. Ama bazılarının tarihi pek güncel değil. O yüzden böyle bir konu açmak istedim.

Park modlu, gps li,

65cce2e25d33db7afceada8533e16215.jpg
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...