İçeriğe Yönlendir

Ayfoncular, Tazeler Geldi

Osman Bilgin

Recommended Posts

Sani Gerşon
Hangi ioscu durduk yere bunları yapıyor.
Yoksa sataşılınca mı yapıyor.
Bir tane örnek yeterli.
Bir tane örnek istiyorum. Kim konu açıp yada sebepsiz yere iphone övüyor.

Sen yazdıklarını kime cevap olarak yazmıştın. ?
Kimsenin konu acmasina gerek yok ki, kullanicilar kendi aralarinda övüyor :) işim geregi gayet haizim.
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Merhaba Ahmet.
Her cihazın artı ve eksileri var illaki.
Senin saydığın eksilere hiç ihtiyacım olmadı. Bu sebeple takılmıyorum.
Benim de S4 hatasına düşen arkadaşım oldu. Telefon çok güzeldi. Göz hareketlerini takip ediyordu falan ama. Borcu bitmeden telefon bitmişti.
Yılbaşından beri 7-128 kullanıyorum. Çok memnun kaldım.

Dün servetle telefonda konuşuyorduk.
Yanımda birisi bağırarak konuşuyordu. Öyle ki ben Serveti zor duyuyordum.

Servet sen duydun mu o bağrışmaları ?
Aktif ikinci mikrofon işini yapıyor, anlık gelip gidiyordu ki başarılı bence
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin
51 dakika önce, Ahmet Gül yazdı:

Bu arada lafım emmiye, emmi valla i phone dan çok memnunum ancak android ile yapabildiğim diğer cihazlara wi fi ve Bluetooth ile resim dosya vb aktarma işini çok özledim. Çektiğim fotoları evimin salonunda dev ekran izliyordum, şimdi yardımcı programlarla reklamlarını izleyerek yapmak üstüne de eşek yüküyle para vermek açıkcası koyuyor emoji3.png Wi fi ve Bluetooth gibi evrensel protokollerle bile çalışmıyor. İlla apple tv olacak yok diğer cihaz da apple olacak. Al sana iPhone’un yapamadığı bir şey emoji3.png

asil telefon, ne o öle halkla iç içe olup bld otobüsüne mi binecekti, kendi yolları, güzergahı, limuzini var, ekmek de yemez pasta yer :p :=)

2 mayıs 2013 den bu yana 5 kullanıyorum, amerikadan geldi, bu zaman zarfında hiç donduğunu hatırlamıyorum, (hadi benim hafızam gidik olsun bir iki kere dondu diyelim) daha öncede motorolla clic kullandım 2009 da almış olabilirim, ilk androidcilerden falanımdır, iphone a geçerken tek zorlandığım kısım tel rehberi oldu, tek tek yazmak zoruma gitti.. şu anda da bataryası olsun kondisyonu olsun bir sıkıntı yok,  sadece ekran koruyucu ile kullanırdım, benle mi yaşayacak diye,  sonra satılık ilanlarında köşelerde çizik yok ezilme yok kozmik falan denildiği için, son zamanlarda sık düşürmeye başlayınca silikon kılıf taktım, havada taklalar attırarak asfaltta yuvarlanmışılığı var, çok düşürdüm ama hiç ekran ve kasa sıkıntısı olmadı, kozmiği birazcık bozuldu tabi:=)  ha yavaş ve ufak kaldı, o yüzden değiştirmek istiyorum uzun zamandır ama kıyamıyorum, bozuk bir tarafı yok.  8 çıksın 7 plus alırız ucuzlar da diyordum ucuzladı da ama X çıkardılar tüm dengeleri bozdular:=) 5 sene kullandım desem fiyat olarak ta çok zarar etmiş olmam, çevremde 2-3 senede a-b marka telleri. perte çıkartanlar var,  bir arkadaşım 4s kullanıyordu bir ay kadar önce falan bozuldu 6s+ aldı. 4s kaç senelikse artık... 

türkiye de fiyatlar yüksek, ben hiç bir telefonumu buradan almadım ilk almanya sonrası hep amerika oldu, 5,5 bin verilmez bence de..
      her telefon hemen hemen aynı amaca hizmet diyor, farklı yoğurt yeme şekilleri var, ios, android, wind. blakbery vd. en iyisi şu denilemez her birinin birine karşı üstün yada beğenilen tarafı vardır, buna göre kullanıcılar kendine yakın olanı, beğendiğini seçer,  ve benim ki güzel daha iyi duygusu da çıkar normaldir ama aşırısı hoş olmaz.. benim beğendiğimi başkasının beğenme zorunluluğu olmadığı gibi başkasına beğendirmeye zorlamada olmaz...
 forumda kullanılan bazı araçlar var 60-70 bin liraya alınıyor yere göğe sığdırılmıyor, ben 30 bin vermem  ama alana saygım var, adam kendince değerlendirmiş f/p yapmıştır, tipi hoşuna gitmiştir, belki direksiyonunu sevmiştir, içe gelen rüzgar sesini şarkıya benzetmiştir vs vs.  benim 50 bin vereceğime de bazıları 10 lira vermez.. onun seçimi doğru benim ki yanlış, yada tam tersi bir durum olamaz, bir doğru cevabı olan bir problem/test sorusu değil bu tür işler..   eleştiriler de karşı tarafı kırmayacaksa değerli olur yoksa bir anlamı kalmaz.. 

wag ve ayfonun ortak noktası da var, mesela ikici elleri de değerli :=)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

2d3e7f4ffc86aaedfe2a0b6b23c13bd5.jpg

Benim eski emektarlar çalışır durumda. arada moto v3 vardı. Son 14 senede 4 telefon. Motorolla da çok sağlam telefon keşke ios kullansa[emoji41]

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Kimsenin konu acmasina gerek yok ki, kullanicilar kendi aralarinda övüyor [emoji4] işim geregi gayet haizim.

Bize ne.
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bize ne.
Ben de onu diyorum zaten. Bana ne, al ama masaya koyma, havanı atma. Ne gerek var?
Bunlari yaparsan bende dalgami gecerim, kimse kusura bakmasin.
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
6 saat önce, Ahmet Gül yazdı:

Ama android sisteminin sorunsuz olduğunu savunan kişilere anlam veremiyorum. Android'i daha seviyorum daha kullanışlı işlevsel ancak sorunsuz android sorunsuz olarak tanımlanacak son şey.

İyide Ahmet bey, kullandığın her iki markada, özelliklede Lg bu konuda sabıkalılar, halende öyle, Lg hayatta almam, Andro şöyle sorunsuz, İOS ne kadar sorunluysa o da okadar sorunlu, hatta adam gibi tarafsız teslerde teknik olarak daha bile iyi, senin şanszılığın marka seçiminden, LG sıkıntılı, Zamzung ta alt modelleri 2 sene sonra teklemeye başlar, sebebi android değil samsungun kendisi, başka markaları denersen ios andro arasında kalmana gerek kalmaz....

şuan osu busu yok, ikiside sorunsuz yazılım olarak,  bunu andro savunmak için yazamdım bu arada, seninde dediğin gibi wifisi evrenselliği gibi şeyler androyu benim için daha cazip kılıyor, senin yaşadıklarını ben yaşamadım, hTC ve Sony kullanmanın faydası, daha önceleri samsung kullanmıştım az daha deli olacaktım, hanımın haklı bu konuda :) 

şimdi ne alsam diye bakıyorum, özellikle ekran kasa oranı  artık önemli oldu benim için, ön taraf ekran olsun, bu durumda modeller sınırlı, note8 (pek açmadı beni, sonuçta zamzung ve fazla büyükçe)  aypon X (ekranın üstü çirkin, ios bildiğimiz gibi, kısıtlıyor beni)  Mi mix2 var, oda zayıf  kalıyor, alacak model 2 tane sanırım, ne alsam acaba? Lg V30 var ama oda Lg ve kamera tırt, Sony tipsiz..... çattık valla...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
9 dakika önce, Mert Gülkokan yazdı:

1.5 senedir düşük seviye android asus zenfone 2 laser 5.5 inç kullanıyorum emmi de bilir bu teli kendisinde 5.0 modeli vardı. Son 1 ay öncesine kadar iyiydi ama zamanla doldu hem az yer kaldı hemde yavaşladı. Formatı bir attım kendine geldi şu an uçuş modunda. Tüm işimş görüyor yavaşlayınca kaşınmaya başladım teli değiştireyim diye ama şu an fikrim değişti. Biraz daha kullanacağım. Zaten yaptığım facebook tapatalk whatsapp instagram ...

normal Mert, ben 5 senedir M7 kullanıyorum, uygulama güncellemelerini yaptıkça artık yavaşlamaya başladı alet, donma kasma reset asla olmadı ama yavaşlama doğal olarak başlıyor, uygulamalar sebebiyle, ama öyle kötü değil, daha çok gider bu alet, sonuçta hatçe :D

gsmarena dan bakıyorum yorumlara, şuan note8 ve X üzerine yoğunlaştım, ios sevmem bilirsin ama biraz daha androlaştı artık, belki dayanabilirim buna :)

ip 7 den 8 e bencede geçilmez, millette öyle diyor zaten, bu arada gsmarena anketinde durum an itibarıyla şöyle...

anketlerde bezmiş apple cılar çoğunlukta diyorlar, hep aynı hep aynı yetti gari demişler :)

I'll have the iPhone 8

234
4%
iPhone X is the best ever

2061
35%
An iPhone 8 Plus, please

417
7%
I don't like 'em

3256
55%
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
4 saat önce, Osman Bilgin yazdı:

Benim eski emektarlar çalışır durumda. arada moto v3 vardı. Son 14 senede 4 telefon. Motorolla da çok sağlam telefon keşke ios kullansaemoji41.png

neden, bozucakmısın motorolayı :D

esas benim emektara bak sen, eve gittiğimde ara ara kullanıyorum, millet masaya koyar hava atar telefonu, bende bunu koyuyorum kimbilir neler diyorlardır bana :D

Babasonic GD55

pic2.jpg

4 dakika önce, Mert Gülkokan yazdı:

Abi whatsapp gruplarında çok birikme olmuş 450 bin mesaj sildim telden rahatladı hemen :) asus çok destek verdi yazılım olarak hep iyileştirme üzerine onlarca yama aldı birde android 6.0 oldu ama dediğin gibi faceboom her hafta güncelliyor instagram da öyle. Böyle olunca yavaşlıyor androidde suç yok uygulamalarda var

aynen dediğin gibi Mert,  face de tam gıcık oldu bu aralar, zaten çok az kullanırım, silip atacağım vallahi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
11 dakika önce, Mert Gülkokan yazdı:

Dediğin gibi yurt dışından iphone 7 ya da 8 alırım ama yurt içinden 3 küsür tele para vermem. Şu an böyle bir param olsa kendimi zorlar samsung s8 alırım arkadaşta var ekran çok değişik ve güzel adamlar gerçekten kasmış...

zamzung alacaksan ve uzun süre kullanacağım diyorsan en üst modellerden şaşmamak lazım, 1. tercihin  note serisi olmalı, sonra S serisi gelir, başka modellere bakma, 2 sene sonra bayar adamı....

s8 fena değilde note 8 kamera olarakta detay işlevsellik olarak daha güzel, yalnız büyük işte, birde parmak izi sensörü kamera yanına olmamış,  iris tarama fena, kamera olarak aypon X le aynı gibi zaten, ne olacak yani ikiside çift ios vs.  ekran olarak 3d touch dışında X ten daha iyi bir ekrana sahip, özellikle nit değeri ve güneşte görünme açısından çok daha iyi ekrana sahip, bu benim için önemli, dışarda kullanıyorum güneş altında çoğunlukla, M7 nin en sevemediğim yönü bu, daha doğrusu bu ekranını sevmem bu açıdan, görünmüyor güneşte,  X in ekran üst kısım yüzünden orantısız, bu üst kısım uygulama geliştiriciler içinde sıkıntı, o kısım boş kalır, ekran formatıda acaip, yanlarda boşluk kalacaktır vs. neyse bakalım hallederler herhalde..

neyse bende yurtdışı alacağım, burada verilmez o paralar, birde aldığım aleti 4-5 sene kullanırım ben, o yüzden seçimide buna göre yapmam lazım....

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
6 dakika önce, Mert Gülkokan yazdı:

Note 8 de çok para ve tepsi gibi dar ve uzun yapılmış. 5000 tl etmez. Aslında xiamoi nin özellikler çok çılgın ama garanti yok neyse iphone lar gelsin de gelince mıncıklayayım

tepsi evet, çok dalga geçerler vallahi :) hemde fazla büyük alet... daha compact olmalı alacağım cihaz... seçenek kalmadı mecbur kalacağız malum markaya yahu :D

zayomi evet garanti sıkıntı, ponponu dışardan alıncada sıkıntı ama, bir ara ayponu buradan alsanda Türkiye garantiside yalan olmuştu diye birşeyle vardı, hangi kısmı olmuştu hatırlayamadım ama bir sıkıntı vardı, tamirle ilgilimiydi neydi hatırlayamadım, neyse birşey olmaz, göndeririz yaparlar...

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

P9 lite 989tl-100 tl max.puan=Maliyet 889 tl. Seneye mayo cebinde unutup denize atlamazsan 3-4 sene kullanırım. Huwaei ve diğerleri :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
4 dakika önce, Mert Gülkokan yazdı:

Kolay kolay

kolay kolay servisi htiyacı olmayan hondanın 5-6yıl olan garantide övülmediği gibi mi? :keyifli:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
8 dakika önce, Mert Gülkokan yazdı:

Yurt dışı alım iphoneların Türkiyede geçerli olan 1 yıllık global garantisi yok artık ama bir tel nasıl bozulabilir ki tamir edilemeyecek şekilde. Artık her köşede telden anlayan adam var.
Hakkını verelim apple türkiye değişim konusunda çok iyi. İphone 5s imin ekranı spigen zırhlı kılıfla yüksektenn düştü çerçeve sağlamdı ama.ekran sol üsten havaya kalktı meğerse kronik sorunmuş servismi yenisini verdi sonra arkadaşa sattım. Arkadaşta ikende hopörleri bozuldu tekrardan sıfırı ile değişti. Bunu başka yapan bir firma duymadım. Kolay kolay kimse yapmaz

çünki burada yapamıyorlardı ve parça yoktu, olay buydu Mert, değişmek daha iyi, bozuğu yolluyorlar yapılıp tekrar satıyorlar, güzel taktik, bizdeki bu durum senin gibi başına iş gelenleri mutlu etmiş oldu, işimizde geldi tabiii, boz yenisini al, burada mecburiyetten verme var ama sonuçta bir verme var, önemli olanda bu zaten :)

neyse, ben zaten cihaza iyi bakarım, inan m7 de kozmetik hata bulamazsın, arkadaki Beats Audio yazısı bile silinmedi :D ponpon alırsak spigen kılıf zaten elzem, şuan bile kullanıyorum zaten, neyse alete birşey olursa dışarı yollarız sorun değil, arkadaşlar sağolsun :)

bu arada tepem atarsa huveyde alabilirim sıkıntı yok, nasılsa hepsi süper artık.

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce
Şimdi, Mert Gülkokan yazdı:
2 dakika önce, M.Fatih Yüce yazdı:
P9 lite 989tl-100 tl max.puan=Maliyet 889 tl. Seneye mayo cebinde unutup denize atlamazsan 3-4 sene kullanırım. Huwaei ve diğerleri emoji3.png

Benimde ilgimi huawei gr5 2017 çekti abi 1500 tl ama 2 kamerası var malzeme kalitesi çok iyi

Önemli olan beğenmen ve daha önemlisi işini bir kaç yıl güzel bir şelikde görecek olması. Bir mal alıken F/P olayı çok önemli, marka fanatikliği cebe zarar vermekten öteye gitmez...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül
İyide Ahmet bey, kullandığın her iki markada, özelliklede Lg bu konuda sabıkalılar, halende öyle, Lg hayatta almam, Andro şöyle sorunsuz, İOS ne kadar sorunluysa o da okadar sorunlu, hatta adam gibi tarafsız teslerde teknik olarak daha bile iyi, senin şanszılığın marka seçiminden, LG sıkıntılı, Zamzung ta alt modelleri 2 sene sonra teklemeye başlar

Ali Bey elbet hakkınız vardır ancak yiğidi öldür hakkını ver. Çıktığı günden beri ayfon 7 kullanıyorum chrome, face, Instagram aklınıza ne uygulama gelirse yağ gibi bir telefon. En ufak bir hata vermez mi takılmaz titremez mi. İnanılacak gibi değil. Şişme yok. Tüm kaynaklarını etkin olarak kullanıyor. Bende fanatiklik yok olmayan tarafına baltayı vururum ama Ios'a laf söylenebilecek bir noktası dahi yok. İnsanları cezbeden de bu zaten. Hava civa durumları haricinde ayfon kullanan kesim artık sayfayı çektiğinde titreye titreye gelmesinden yılmış kişilerdir. Maalesef android kaynakları doğru kullanmıyor. 4 gb ram olan makine 1 gb ram olan ram fakiri ayfon kadar iş yapamıyor. Son yıllarda android düzeldi bunun da farkındayım ancak fiyatlar da buna mukabil neredeyse ayfona yakın.

Bir diğer durum ise kullanım ömrü. Bizim okulda herkeste ayfon var. Müdürünki 4 olandan Türkçe öğretmenimizinki 5s. Geçenlerde elime aldım ,biraz da önyargılı, nerden baksanız 5 yıllık telefon hala yağ gibi. Çekince takılma titreme bekleme yok. Hayret ettim, helal olsun dedim kendi kendime.

Şimdi ayfona çakalım kabul [emoji3]Pahalı diyelim gereksiz diyelim bir Bluetooth ya da Wi fi bağlantısı bile kuramıyor diyelim ,mailinden bir dosyanı bile indiremiyorsun bir de eşek yüküyle para veriyorsun iş mi diyelim [emoji3] Ancak hangi cihaz olursa olsun android ile kıyaslandığında Ios tereyağı gibi. Çakacağımız yer bence bu değil zira bu kulvarda Ios hepsini ezer.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
39 dakika önce, Ahmet Gül yazdı:

Ali Bey elbet hakkınız vardır ancak yiğidi öldür hakkını ver. Çıktığı günden beri ayfon 7 kullanıyorum chrome, face, Instagram aklınıza ne uygulama gelirse yağ gibi bir telefon. En ufak bir hata vermez mi takılmaz titremez mi. İnanılacak gibi değil. Şişme yok. Tüm kaynaklarını etkin olarak kullanıyor. Bende fanatiklik yok olmayan tarafına baltayı vururum ama Ios'a laf söylenebilecek bir noktası dahi yok. İnsanları cezbeden de bu zaten. Hava civa durumları haricinde ayfon kullanan kesim artık sayfayı çektiğinde titreye titreye gelmesinden yılmış kişilerdir. Maalesef android kaynakları doğru kullanmıyor. 4 gb ram olan makine 1 gb ram olan ram fakiri ayfon kadar iş yapamıyor. Son yıllarda android düzeldi bunun da farkındayım ancak fiyatlar da buna mukabil neredeyse ayfona yakın.

Bir diğer durum ise kullanım ömrü. Bizim okulda herkeste ayfon var. Müdürünki 4 olandan Türkçe öğretmenimizinki 5s. Geçenlerde elime aldım ,biraz da önyargılı, nerden baksanız 5 yıllık telefon hala yağ gibi. Çekince takılma titreme bekleme yok. Hayret ettim, helal olsun dedim kendi kendime.

Şimdi ayfona çakalım kabul emoji3.pngPahalı diyelim gereksiz diyelim bir Bluetooth ya da Wi fi bağlantısı bile kuramıyor diyelim ,mailinden bir dosyanı bile indiremiyorsun bir de eşek yüküyle para veriyorsun iş mi diyelim emoji3.png Ancak hangi cihaz olursa olsun android ile kıyaslandığında Ios tereyağı gibi. Çakacağımız yer bence bu değil zira bu kulvarda Ios hepsini ezer.

vallahi benim telefonda olmuyor o takılmalar, bekleme son zamanlarda başladı çünki cihaz 5 yaşında, ki 5s te yavaşlar, apple da yavaşlatır donanımda sebeb olur uygulamalarda,   ios a çakmak değil mesele, gerek yok, ios ezer diyorsunya işte buna bozluluyorum esasında, ios androide açakamaz androda ona çakamaz,  yok öyle bir olay, dediğim gibi yanlış marka model seçimi ve doğal sonuç sizinki, ios u açsınlar, android gibi tonla modele koysunlar, inan sorunlarda  başını kaldıramaz apple, tek model olmasının avantajı...

Neyse, sonuçta ben yaşamıyorum o dediklerini, hatta ios ta kullanıyorum, ama tablette, anroda adam gibi tablet yok gibi, bu sebeble gidip oğlana Air2  almıştım, gayet güzel ve sorunsuz cihaz, benim için kıstaslar farklı anlayacağın...

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Ben 2014 yılı 10. Aydan beri Huawei kullanıyorum. Etrafımda da 4 5 kişiye aldırdım. Sorun yaşayan yok. Emui arayüzü Android in o salak menü karmaşasını kurtarıyor. Ve 2 Gb ramden sadece 400 MB civarı kullanıyor.

Şuan honor 7 modelini kullanıyorum 3 GB ram var bir sürü program açık 1.7 GB boş ram var.

Ben bu telefonu 1200TL ye aldım. 2,5-3 verebilecek olsam düşünmem iPhone alırım. Neden mi, iPhone olduğu için. BMW Mercedes neyse iPhone da o. Ford da VW de aynı işi hatta daha fazlasını yapabiliyor. Hem de daha ucuza yapıyor ama neden Mercedes BMw top nokta ise iPhone da odur.

Siz dilediğiniz kadar yok şöyle kapalı yok böyle sıkıcı yok aynı işi daha ucuza bu yapıyor diyin. iPhone, iPhone olduğu için iPhone.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Dediğin gibi olsun Mert, demek mersoya binmeyi planlayıp pis fakirler diyorsun, tamam be kardeş vur, sende vur :D

dingilizceside olsunda abd li zenginlerde anlasın halimizi :D (not: istediğin kadar de, farkı yok üstünlüğü yok artık)

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Dediğin gibi olsun Mert, demek mersoya binmeyi planlayıp pis fakirler diyorsun, tamam be kardeş vur, sende vur [emoji3]
dingilizcesi olsunda abd li zenginlerde anlasın halimizi [emoji3] (not: istediğin kadar de, farkı yok üstünlüğü yok)

Tesla diyelim o zaman :D
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
11 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Tesla diyelim o zaman :D

ah şu fakirlik :)

Tesla, Aaaa bak bu konuda tanımam başkasını (şimdilik, bizim yerli olan daha akıllı olacak diyodu bakan :) )

Aboo neler varmış buralarda :)

http://venusz10.vestel.com.tr/?gclid=CMa5qM_frNYCFQWkGAodGE8JHA#Anasayfa

https://www.vestel.com.tr/vestel-venus-z10-altin-siyah

bu arada ÖTV bindirimine 13 gün kaldı, aldınız aldınız :p

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

iphone-x-vs-lg-g6-spec-shootout-470x310@

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
3 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Ben de onu diyorum zaten. Bana ne, al ama masaya koyma, havanı atma. Ne gerek var?

Tamam da.. Onu yapana desen bunu.. 

Ayrıca, Neden koymasın masaya, sen koymuyor musun.. Htc'si olan koymuyor mu ? İphone telefonu var diye saklasın mı telefonunu.

Bir kafeye vs gidince telefonunu masaya koymayan var mı ?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
13 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Bir kafeye vs gidince telefonunu masaya koymayan var mı ?

:biggrin:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...