İçeriğe Yönlendir

Focus 2 - Çocuk Kilidi

Oktay Kaya

Recommended Posts

Aydın Sert
3 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Benim 2007 focus sedanda araç seyir halinde iken bagajı kilitliyordu(avm girişinde güvenlik açamıyordu, sürücü kapısını açınca bagajın kilidi açılıyordu) ama s max de bu da yok. Bazı ince detaylar modele göre bile değişmiş, ilginç.

Köksal o benim araçta mevcut. AVM' ye girdiğimde görevli açamadı, kapıyı açar mısınız dedi, kapımı açtım ve bagaj kapağı da açıldı.

Artık AVM' ye gittiğimde görevliye yaklaşırken anahtar kontakta iken bagaj açma düğmesine basıyorum ve öyle açıyorum:D

Bu arada şöyle bir detay fark ettim. Aracı çift kilitleme yaptıktan sonra sadece bagajını açtığında (yan kapılar kilitli), ve işin bitip kapağı kapattığında bagaj otomatik olarak kilitleniyor. Tek kilitte bu mümkün değil ama. Belki biliniyordur ama ben yeni öğrendim.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
12 saat önce, Aydın Sert yazdı:

Köksal o benim araçta mevcut. AVM' ye girdiğimde görevli açamadı, kapıyı açar mısınız dedi, kapımı açtım ve bagaj kapağı da açıldı.

Artık AVM' ye gittiğimde görevliye yaklaşırken anahtar kontakta iken bagaj açma düğmesine basıyorum ve öyle açıyorum:D

Bu arada şöyle bir detay fark ettim. Aracı çift kilitleme yaptıktan sonra sadece bagajını açtığında (yan kapılar kilitli), ve işin bitip kapağı kapattığında bagaj otomatik olarak kilitleniyor. Tek kilitte bu mümkün değil ama. Belki biliniyordur ama ben yeni öğrendim.

Tek kilitte Focus'ta sadece bagajı aç kapat yapınca yine kilitliyor. C-Max de öyle olması lazım aslında, çünkü C-Max'in geneli Focus'la aynı. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...