İçeriğe Yönlendir

ACC Adaptive Cruise Control MK4 MONDEO'da Var mı?

Eray Karaduman

Recommended Posts

Eray Karaduman

merhabalar

ben de 2010 mondeo 2.0 tdci selective var 

bu model araçlarda Adaptive cruise control (ACC) var mı ?

Yorum bağlantısı
Eray Karaduman

hüseyin kardeşimin bilgilendirmesinde mk4 lerde ACC sigortası var eğer sigortası varsa kendisinin de olduğu bir modeli vardır.

ben titanyum kullandım şimdi selective kullanıyorum

eğer titanyum da yoksa ve selective de de yoksa hangi pakette var acaba eksra opsiyon olarak mı veriyorlar?

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Tekno paket adı altında extra opsiyon olarak sunuluyordu.Çok nadir olarak bazı modellerde görülmektedir genellikle 2011 sonrasındakilerde...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)

Bitane mondeo bakmıştık sami ile zamanında.  radar sistemli hız sabitleme vardı önüne bir araba çıkınca yavaşlıyordu vs  titanium x paketti.  ön panjurda farklı bi kaç sensör gibi bişeyler vardı iç kısımda 2008 modeldi sanırım 

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

2011 sonrası mondeolarda selective üzerine tekno paketle birlikte geliyor. Acc, kör nokta uyarı sistemi ve aktif şehir içi güvenlik sistemini içeriyor. Eğer sağ ve sol aynanızda dış kısmında küçük bir araç işareti varsa o zaman tekno paket mevcuttur. Acc için ise ön panjur sol tarafında acc radarı oluyor dikdörtgen şeklinde.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Bende 2015 mondeo var tekno paket dahil hepsi mevcut ama acc malesef yok.Daha önceki modellerde sunulup bu kasada bu özelliğin sunulmamasıda garip olmuş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eray Karaduman
14 saat önce, M.Fatih Yüce yazdı:

Tekno paket adı altında extra opsiyon olarak sunuluyordu.Çok nadir olarak bazı modellerde görülmektedir genellikle 2011 sonrasındakilerde...

teşekkür ederim bilgilendirmeniz için M.Fatih bey

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Direksiyonda tuşu olması gerekir varsa. Ön panjurun petek kısmının da bir bölümü ACC olanlarda kapalı arkasında radar var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Direksiyonun sol tarafındaki Hız sabitleme ve sınırlandırma tuşlarının arkasında ikinci bir tuş takımı var ise aracınızda ACC vardır.

Resim ekleyemiyorum kullanma kılavuzunun 169. sayfasında var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...