İçeriğe Yönlendir

40-45.000 TL Arası Otomatik Hatchback Araç Tavsiyesi

Harun Kocaçalışkan

Recommended Posts

Harun Kocaçalışkan

Merhaba,

Kardeşim 2011 model honda civic'ini sattığı için yeni bir araba arıyor. Genelde eşi çocuğu kreşe götürürken ve işe giderken kısa mesafelerde sürecek ve ayrıca bu araba aile arabası olarak da kullanılacak. İstedikleri çok büyük olmayan HB 40-45.000 tl arası otomatik benzinli ya da dizel bir araba. Sizce bu fiyata hangi marka modele yoğunlaşmak gerekir. Benim tavsiyem nissan micra ya da toyota auris oldu ama siz ne dersiniz. Otomatik şanzımanı ve kendisi baş ağrıtmayacak bir araba olmalı. Eski civic'ini bakıma bile götürmüyordu öyle düşünün.

Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin

Benim tavsiyem Toyota Auris olacak nedenine gelince oğlum eşine bu aracı aldı tam da sizin bahsettiğiniz gerekçelerden ötürü Dolayısıyla hem Uzun Yolda hem de eşi kısa mesafelerde çok memnunlar tek dezavantajı Hatchback olduğu için bagaj olayı ama hızlanması otomatik olmasına rağmen gidişi yakıt sarfiyatı dizel bir araç oğlumu çok memnun ediyor. Şunu da ilave etmek isterim ki oğlum da 1.94 boy var. bu boyda kilo da var araç içerisinde çok rahat ediyor önceki aracı ise yaristi Onda da memnundu Toyota'nın bu iki küçük otomobili iç Hacım olarak memnuniyeti hat safhada veriyor öneriyorum ancak Auris'in yeni kasası içi dardır eski kasaya göre

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

bildiğin otomatik vites. hissetmen zor ama kökleyerek kullanırsan hissedilir tabi? Hissetmekte sorun var mı?

Easytronic gibi saçmalık yığılma yapmaz. Öyle sorun olsa satamaz araç. Tüm dünyada satıyor.

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Peki arkadaşlar bütçeyi 50 civarına çıkarsak Mazda 3 nasıl bir seçenek sizce. Herkes çok sorunsuz, şöyle sorunsuz, böyle sorunsuz yazmış. Başka bi özelliği yok mu bu arabaların.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
Peki arkadaşlar bütçeyi 50 civarına çıkarsak Mazda 3 nasıl bir seçenek sizce. Herkes çok sorunsuz, şöyle sorunsuz, böyle sorunsuz yazmış. Başka bi özelliği yok mu bu arabaların.
Focus ile herşeyi aynı karoser hariç.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...