İçeriğe Yönlendir

UFO Gördüm Vol 2

Mert Yeldan

Recommended Posts

Mert Yeldan
(düzenlendi)

Ocakbaşı toplantısından çıkıp eve geldim.
Elimi yüzümü yıkadım Tv açtım belgesel derken elektrik kesildi.
Hazır her taraf karanlık, balkona çıkıp telefon ile manuel modda uzun pozlama alayım.
Bir iki derken fotoğrafta karşıda duran okulun üstünde ışık belirdi. Fotoğrafını çekeyim derken soldan sağa hareket etti ve kayboldu. O dakikadan beri tepemizde helikopter geziyor.

Bunu çekiyordum
6ee0ecbceb97a5dc7cebbe5c2bcafeb3.jpg

Sonra bu girdi kadraja

d20cac0952844e97b2308a3c4604ddbb.jpg

Drone olabilir mi?

tarihinde Önder Özcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Anlattığın şekilde çok hızlı sağa ve sola doğru hızlı hareket edip biden gözden kaybolan şeyden bende görmüştüm.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bence Drone. İyileri mermi gibi hareket ediyor. Hava gece çekimi için müsait ama o kadar güçlü ışığı yayması çok zor. Orada kafa duruyor

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

çok büyük şeyler olacak fırtına öncesi sessizlik bu :D

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Dun gece anadolu yakasinda hava drone ucurmaya musait degildi. Gok gurultulu saganak vardi. Mevki neresi senin Mert?

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Ocakbaşı üstüne fındık fazla geldi fakir bünyesine :D

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Dun gece anadolu yakasinda hava drone ucurmaya musait degildi. Gok gurultulu saganak vardi. Mevki neresi senin Mert?
Darıca abi, sırayla Pendik > Tuzla > Çayırova > Darıca diye gidiyor.
Ben de drone olma ihtimalini sıfır olarak düşünüyorum muazzam fırtına ve Şimşek vardı uçamazdı
Son köfteyi yeme dedim dinlemedi
Son köfteyi yeme dedim dinlemedi
Mondeoyu sat dedim bana di mi, bak ne oldu
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
34 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Darıca abi, sırayla Pendik > Tuzla > Çayırova > Darıca diye gidiyor.
Ben de drone olma ihtimalini sıfır olarak düşünüyorum muazzam fırtına ve Şimşek vardı uçamazdıMondeoyu sat dedim bana di mi, bak ne oldu

Ben böyle çiçek gibi mondi görmedim, sat golf arabasını da düzgün arabaya bin

Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt

Flaş olmadan çekim yaptığınız için ışığın daha fazla içeri girmesi adına perde hızınız oldukça düşer, fotoğraf çekilirken küçük titreşimler bu şekilde ışık oyunlarına maruz kalmamıza yol açar. Aşağıda kendi resmimden bir örnek size. 1138624aa5a9d33747b39aaba2a136e4.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Mahmut bey, fotoğraf tekniği adına konuya baya uzaksınız anlaşılan. Gördüğüm şey hava da hareketli bir ışık tı. Elektriğin olmadığı zifiri karanlıkta 8 sn pozlama ile çekildi. Sabit nesne olsa net olur hareketli olunca flulaştı. Ne demek istediğinizi de anlamadım

F2 gibi gayet açık bir diyaframda 8 saniye pozlama ile çekilmiş yukarda iki adet fotoğraf var.
Normal şartlarda az bir ışık kaynağı olsa etrafta en az sizin fotoğrafınız kadar aydınlık çıkar. Ama yoktu, çünkü elektrik kesik.

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Ben böyle çiçek gibi mondi görmedim, sat golf arabasını da düzgün arabaya bin

Konileri ve 17 jantları takayım 20 bin e senin
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
17 dakika önce, Fatih Keskin yazdı:

Konileri ve 17 jantları takayım 20 bin e senin

Kangoonun ilanını veriyorum hemen abi, saygılar :exc1:

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

ben ufo gördüm 2012 de 50 metre yakınımdan geçti gitti iki kişi beraber gördük. ağzımız açık kaldı. sonra anlatınca foto çekseydin muhabbeti oluyor. Ben ağzım açık kalmışım ne fotosu.

• Beğen 3
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Mert Bey bu aralar benzer şeyler oluyor. Ben de bunların UFO olduğuna inananlardanım. 

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Keşke video modunda olsaydın.. 
Uzun pozlama foto alıyorsun telefonu denemek için, servet Aydın ile sık sık konuşuyoruz uzun pozlama işini. Böyle bir olay oluyor eşine mi söyleyecen foto mu alacam derken her şey 10 saniyede oluyor bitiyor.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
çok büyük şeyler olacak fırtına öncesi sessizlik bu [emoji3]

Bir cisim yaklaşıyor kaptan[emoji3]
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...