İçeriğe Yönlendir

Focus 1 - Teyp Usb İhtiyacı

Halil Dundar

Recommended Posts

Halil Dundar

Arkadaşlar arabanın teyp i orijinal fakat istediğim hiçbir şarkıyı usb takıp dinliyemiyorum buda canımı sıkıyo. Sİzce teyp i değiştiriyim mi yoksa orijinalliğini bozmıyım mı

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Digital CD changer takın. Hem MP3 hem direksiyon kumandası aktif

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Sokete işlem gerekiyor ama maliyet ve ergonomi olarak mantıklı.
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Her hangi bir soket işlemi Yok orjinallik bozan. CD Changer girişine takılıyor ben kullanmıştım hem cd derdi bitiyor. İster aux girişi ister SD carddan ister USB den klasör seçebilirsiniz

Yorum bağlantısı
Koray Demir
Her hangi bir soket işlemi Yok orjinallik bozan. CD Changer girişine takılıyor ben kullanmıştım hem cd derdi bitiyor. İster aux girişi ister SD carddan ister USB den klasör seçebilirsiniz

Doğru ya başka bir şeyle karıştırdım galiba
Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir

Bende var. Şu anki aracımda da kullanıyorum. Babamın Focus'una da almıştım, o araç satılınca boşa çıktı, düşünürseniz satabilirim. Takmak çok kolay, bir işleme gerek yok.

Yorum bağlantısı
Erman Uzun

Bu alet mk3 mondeo ile de uyumlu mu ghia sony müzik sistemi ile cd uğraşmak istemiyorum

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
41 dakika önce, Erman Uzun yazdı:

Bu alet mk3 mondeo ile de uyumlu mu ghia sony müzik sistemi ile cd uğraşmak istemiyorum

Uymaz bence, benim sony teybi mp3 çalar yapma konum var. Orayı inceleyebilirsiniz, yardımcı olurum.

On 23.09.2017 at 19:25, Halil Dundar yazdı:

Arkadaşlar arabanın teyp i orijinal fakat istediğim hiçbir şarkıyı usb takıp dinliyemiyorum buda canımı sıkıyo. Sİzce teyp i değiştiriyim mi yoksa orijinalliğini bozmıyım mı

Blaupunkt mp3 çalabilen cd çalarlar var, orjinalliği bozmadan güzel iş görür ama usb için teybi değiştirin gitsin..

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Halil Dundar
On 23.09.2017 at 20:43, Mustafa Tüfekçi yazdı:

Benim teyp kasetçalar ama onada olur mu ?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
1 dakika önce, Halil Dundar yazdı:

Benim teyp kasetçalar ama onada olur mu ?

Teybin üstünde CD tuşu var mı ?

Yorum bağlantısı
Halil Dundar
On 23.09.2017 at 19:38, Koray Demir yazdı:

Double din nagigasyonlu multimedyalardan takabilirsiniz sorun teşkil etmez.

Double teyp takarsak Kuman’da kolu iptal olur mu yine

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
18 dakika önce, Halil Dundar yazdı:

Double teyp takarsak Kuman’da kolu iptal olur mu yine

Bazı teyplerde tanımlama yapılabiliyor. Önemli olan soketi uydurabilmek. Doğru kabloları kesip bağlayabilmek.. 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Halil Dundar
On 25.09.2017 at 15:26, Serkan Toker yazdı:

Teybin üstünde CD tuşu var mı ?

Abi baktım şimdi cd düğmesi var evet

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
4 dakika önce, Halil Dundar yazdı:

Abi baktım şimdi cd düğmesi var evet

O zaman changer olur..

Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca

O zaman ben bir çözüm önereyim focus 1 ler için oem cihazlarına aux yapıp üretmiş olduğumuz modülün çalışmasını sağladık :)

Artık USB'den Bluetooth tan aux tan müzik dinlemek mümkün ve Bluetooth'tan telefon görüşmelerinizi yapmak mümkün hale geldi ...

Artık USB'den Bluetooth tan aux tan müzik dinlemek mümkün ve Bluetooth'tan telefon görüşmelerinizi yapmak mümkün hale geldi ...

311e5708efc6807a4477820a9d8f45c7.jpg4810c4c32dc64f98e6cbbf948d523c6a.jpge88a2faae069aa578092244d68aa8093.jpg

Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir

Bunda direksiyon kumandasını ve teybin üstündeki tuşları kullanamazsınız şarkı değiştirmek için. USB adaptörde ise teybiniz bir mp3 çalara dönüşür, direksiyon kumandası aktif bir şekilde kullanılabilir.

Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca
Bir saat önce, Fazlı Özdemir yazdı:

Bunda direksiyon kumandasını ve teybin üstündeki tuşları kullanamazsınız şarkı değiştirmek için. USB adaptörde ise teybiniz bir mp3 çalara dönüşür, direksiyon kumandası aktif bir şekilde kullanılabilir.

kim diyor direksiyon kumandasını kullanamayız diye araya bir direksiyon interface kumanda modülü takılır canavar gibi olur fakat maliyet artar :)

Bir saat önce, Fazlı Özdemir yazdı:

USB adaptörde ise teybiniz bir mp3 çalara dönüşür, direksiyon kumandası aktif bir şekilde kullanılabilir.

usb adaptörü dediğiniz cihaz cd changer mantığında çalışır 6 klasör 99 ar parça ve parçalarıda track yapmak zorundasınız :)

direksiyon kumandası çalışır sd kart yuvası var .

bizim modülde ise

Artık USB'den Bluetooth tan aux tan müzik dinlemek mümkün ve Bluetooth'tan telefon görüşmelerinizi yapmak mümkün hale geldi ..32 gb usb ye kadar destek var eeee daha ne olsun .

Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir
7 saat önce, Serkan Karakoca yazdı:

kim diyor direksiyon kumandasını kullanamayız diye araya bir direksiyon interface kumanda modülü takılır canavar gibi olur fakat maliyet artar :)

Ben diyorum. Elektronikte yapılamaz diye birşey yok elbette. Dediğiniz şey astarı yüzünden pahalıya gelmeseydi sanıyorum ki yapar, o kullanışsız uzaktan kumandaya mahkum olmazdınız. Maddiyatın ötesinde hatırı sayılır bir uğraş da gerekecektir. Sizin taktığınız cihazın farklı farklı modellerini Çinden 3-5$ mertebesinde alıp arkadaşlarla hobi amaçlı müzik seti yapımında kullanıyoruz. Ev kullanımı için fena olmuyor. Fakat araçta orijinal teyple kullanmak için  USB adaptörün eline su dökemez maalesef.

7 saat önce, Serkan Karakoca yazdı:

usb adaptörü dediğiniz cihaz cd changer mantığında çalışır 6 klasör 99 ar parça ve parçalarıda track yapmak zorundasınız :)

direksiyon kumandası çalışır sd kart yuvası var .

bizim modülde ise

Artık USB'den Bluetooth tan aux tan müzik dinlemek mümkün ve Bluetooth'tan telefon görüşmelerinizi yapmak mümkün hale geldi ..32 gb usb ye kadar destek var eeee daha ne olsun .

Yanılıyorsunuz, bahse konu USB adaptörü track değil mp3 çalmaktadır. Hem SD kart hem USB bellek hem de aux desteği bulunmaktadır.Hiçbir yeri kesip biçmenize gerek yoktur. Teybin arkasındaki sokete takar çalıştırırsınız. Cihazı torpidoya koyup unutursunuz.Bütün kontrollerini hiçbir işleme gerek duymadan direksiyon kumandası üzerinden yaparsınız.  7 senedir kullanıyorum. Kendi aracımdaki cihazın Bluetooth desteği de var hatta. Teyp üzerindeki tuşa basarak telefon araması dahi yapılabiliyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...