İçeriğe Yönlendir

Dsmart Receiver'da Sorun Var

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Fikret Özsoy

D-smartınız varsa ve cihazda sorun varsa müşteri hizmetlerini arayıp arızalı olduğunu bildirin. Bulunduğunuz yerdeki servise arıza bildirimi düşüyor zaten. Eskisini verip yenisini alın. En kolay yöntem. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Şimdi, Fikret Özsoy yazdı:

D-smartınız varsa ve cihazda sorun varsa müşteri hizmetlerini arayıp arızalı olduğunu bildirin. Bulunduğunuz yerdeki servise arıza bildirimi düşüyor zaten. Eskisini verip yenisini alın. En kolay yöntem. :)

Cihaz mülkiyeti benim abi, Dsmarta ait değil. 

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy
2 saat önce, Kemal Korkmaz yazdı:

D-Smart'ın mı var derdin var...:(

Örneğin ne dertler?

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy
22 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Cihaz mülkiyeti benim abi, Dsmarta ait değil. 

Mehmet Bey anladığım kadarıyla d-smarta üyesiniz şu anda. Onun için size bir şekilde cihaz temin etmek zorundalar. Başka bir üyelik yöntemi var mı bilmiyorum. Ben de genel olarak 24 ay süreyle yeniliyorum. 2 ay önce cihazı değiştirdim. Hiç bir şey sormadılar. Müşteri hizmetleriyle görüşseniz büyük ihtimalle sorunu çözerler.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
33 dakika önce, Fikret Özsoy yazdı:

Mehmet Bey anladığım kadarıyla d-smarta üyesiniz şu anda. Onun için size bir şekilde cihaz temin etmek zorundalar. Başka bir üyelik yöntemi var mı bilmiyorum. Ben de genel olarak 24 ay süreyle yeniliyorum. 2 ay önce cihazı değiştirdim. Hiç bir şey sormadılar. Müşteri hizmetleriyle görüşseniz büyük ihtimalle sorunu çözerler.

Müşteri hizmetleri ile görüştüm abi. Çözüyor ama aylık 7 lira cihaz kirası istiyor.. 

Kabul etmedim. 

Eve servis yönlendirdiler. bakalım ne olacak. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli

Bende de hd kutu var sd belgesel kanalları filan açık olanlardan. Elektrik sorunu var. Bazen çalışıyor bazen çalışmıyor. O yüzden kullanmıyorum. Ama dsmart her hafta arıyor. Her aradıkları numarayı engelliyorum. Yeni numaradan tekrar arıyorlar. Dsmart kullanmıyorum artık desem de inatla arıyorlar ya helal olsun!

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz
17 saat önce, Fikret Özsoy yazdı:

Örneğin ne dertler?

Abi kapattırmak istiyorum bir türlü kapatmıyorlar...

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy
22 dakika önce, Kemal Korkmaz yazdı:

Abi kapattırmak istiyorum bir türlü kapatmıyorlar...

D-Smart Aboneliğinizi 3 Adımda İptal Ettirin!

1.      adım: D-Smart müşteri hizmetlerini arayıp aboneliğinizi iptal ettirmek istediğinizi söyleyip iptal işlemini başlatın.

2.      adım: Müşteri temsilcisi size fax çekmeniz gerektiğini söyleyecektir. Yazının sonunda verdiğim faxı kendi bilgilerinizle doldurup dilekçenizi 0212 478 03 33 ‘e faxlayın. Faxın hemen ardından dsmart “Yazılı talebiniz alınmıştır.” diye bir mesaj gönderecek.

3.      adım: 1 hafta sonra telefona bir mesaj daha gelecek. “Abonelik sözleşmenizin feshedildi, cihazını en yakın D-Smart bayisine iade edin.” Son olarak cihazınızı en yakın d-smart bayisine teslim edin. İşte hepsi bu kadar.

Faxlayacağınız dilekçe aşağıdaki gibi olmalıdır. Telefonla kapatmazlar çünkü belge yerine geçmez. Mutlaka fax göndermelisiniz.

DOĞAN TV (D-SMART) GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE

İSTANBUL

Sahip olduğum ……………. numaralı smart karta ait aboneliğimi ve ……………. hizmet numarasına ait tv aboneliğimi,

aboneliğim süresince yaşadığım olumsuzluklardan ve farklı faturalandırma sisteminizden dolayı iptal ettirmek istiyorum.

Gereğinin yapılmasını istiyorum.

D-Smart Üyelik Numarası: ………………….

TV Hesap Numarası: ……………………

T.C. No: …………………       

Tel.: 05……….…….                                                                                                     

Adres:                                                                                                                                        ../../2017

………………………………….                                                                                                               imza

Ad/Soyad

Bu alana kimlik fotokopisini ekleyin.

(Alıntıdır.)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
16 dakika önce, Kemal Korkmaz yazdı:

Teşekkür ederim abi bilgi için hemen deneyeceğim...

Kimlik fotokopini eklemeyi unutma, fotokopiciler taş mı yiyecek ? :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz
2 saat önce, Serkan Toker yazdı:

Kimlik fotokopini eklemeyi unutma, fotokopiciler taş mı yiyecek ? :)

Kendim çekerim fotokopiciler taş yesin..:D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Senin ilacın Netflix abi :)

Evde Full paket Digitürk var kumandaya dokunmuyoruz. Anca haberleri izlemek için o kadar. Diğer zamanlar hep Netflix açık. [emoji3]

Digitürk taahüt bitince direkt bye byee

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...