İçeriğe Yönlendir

Kastamonu Tosya'da olan varsa yardıma ihtiyacım var

Mehmet Cihat

Recommended Posts

Mehmet Cihat

Beğendiğim bir aracı almaya gitmeden önce sürprizle karşılaşmamak adına ekspertize götürebilek bir forumdaş var mıdır acaba ? Araç tosya bahçelievler mahallesinde

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Tekin

Tosya ufak yer herkes birbirini tanır, yakıt masrafı vs verip Kastamonu merkez e yönlendirin satıcı, orada da gezenadam adınıza gidip incelesin.

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Ben Çankırı merkezdeyim. Tosya buraya yakın o yüzden iyi biliyorum. Orada aracı gösterebileceğiniz ekspertiz yapan bir yer yok diye biliyorum. Servet Abinin dediği gibi oradaki sanayi mahalle sanayisinden farksız. Eğer detaylı bir ekspertiz isterseniz ya Çankırı ya da Kastamonu'ya aracı götürtmeniz lazım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
On 24.09.2017 at 23:59, Servet Aydın yazdı:

Tosya'daki sanayi kasaba sanayisinden hallice.

On 25.09.2017 at 09:47, Cem Dilmen yazdı:

Ben Çankırı merkezdeyim. Tosya buraya yakın o yüzden iyi biliyorum. Orada aracı gösterebileceğiniz ekspertiz yapan bir yer yok diye biliyorum. Servet Abinin dediği gibi oradaki sanayi mahalle sanayisinden farksız. Eğer detaylı bir ekspertiz isterseniz ya Çankırı ya da Kastamonu'ya aracı götürtmeniz lazım. 

herhalde boya değişenden anlayan birisi vardır :(

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen
3 saat önce, Mehmet Cihat yazdı:

herhalde boya değişenden anlayan birisi vardır :(

O kadarı sanırım vardır Mehmet Bey. Dediğim gibi: detaylı bir değerlendirme ve geçerli bir belge isterseniz onu bulmanız zor. O yüzden demiştim. Yoksa boya analiz aleti olan herhangi biri de o dediğinizi yapabilir...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...