İçeriğe Yönlendir

Yeni Jeep Compass 4x4 189.000 satışta

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Yolda duracak yoksa olmaz aga, atlasın üstünden tamamda indiğinde olacak olanlar önemli :)

bu arada baktım, alacaksam TrailHawk olacakki olsun, oda yok henüz, bu opening edışın modelinde süs az, renagade in trail modeline göre kıyaslarsak fiyat 200 ün çok üstünde olacak gibi, daha diğer modelleride yok, ayrıca yandan tipsiz, renagade gibi....

Hala CX5 teyim, araziyle işim olmaz, zaten bu parayı verip sokmamda, cx5 daha teknolojik daha güvenilir geldi bana, dahada tipli, pek açmadı sanki beni bu araç...

jeep - mazda   parça fiyat- servis bakım masrafı olarak nasıllar?

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
On 9/25/2017 at 22:30, Servet Aydın yazdı:

Sınıfında yine başa geçti. Adamlar bu işin piri. Rakam uygun. 190bin tl cx5'e verene kadar bunu koyarım kapıya.

Kapalı otopark yoh mu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Kapalı otopark yoh mu?
Herkeş senin gibi zengin değil. Evde çocuklarım kahvaltı için havyar diye ağlıyor. Anlayamazsın
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Bir saat önce, Servet Aydın yazdı:
8 saat önce, Hüseyin Sönmez yazdı:
Kapalı otopark yoh mu?

Herkeş senin gibi zengin değil. Evde çocuklarım kahvaltı için havyar diye ağlıyor. Anlayamazsın

Fransız bagetine ben mi alıştırdım sanki? Nutella gibi çala kaşık yerlerse biter tabi. Ekmeğe sürecekler yahu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
On 27.09.2017 at 17:53, Servet Aydın yazdı:

Ekmek yok bizde. Fasfakiriz biz

Darısı başıma inşallah..

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu
On 27.09.2017 at 17:53, Servet Aydın yazdı:

Ekmek yok bizde. Fasfakiriz biz

Fasfakir ne ya... koptum. :D :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Fasfakir ne ya... koptum. [emoji3] [emoji3]
Eleman asgari ücretli ama aypon 7 kullanıyor, ben htc
İşte fasfakirlik budur cnm
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
27 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Eleman asgari ücretli ama aypon 7 kullanıyor, ben htc
İşte fasfakirlik budur cnm

Eleman lazımmı ? :biggrin:

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Aypon 7 için kaç ay çalışma taahhütü vermek gerekiyor :D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Eleman lazımmı ? [emoji3]
Aypon 7 alacaksan çayını bile ayağına kadar getiriim.
Aypon 7 için kaç ay çalışma taahhütü vermek gerekiyor [emoji3]
Kışt daalın. Eleman dediğim x eleman. Bizde aypon kullanan eleman yok. Malum maaşları x2 öğretmen maaşı [emoji387]
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Şimdi, Servet Aydın yazdı:

Kışt daalın. Eleman dediğim x eleman. Bizde aypon kullanan eleman yok. Malum maaşları x2 öğretmen maaşı emoji387.png

Ben aypon kullanmam, satıp parasını prim olarak düşüneceğim, prime aç bir insanım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

nasıl ya ıphonsuz yaşayabiliyormusunuz. eve ekmek almam ıphone alırım ne bilim 6 ay yemek yemem yine ıphone alırım . millet böbrek satıyor yahu  :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

hangisi o, 8 olanmı, x olanmı(onun foyası için daha zaman var) hani pili patlayan, şarja takınca ekranı yada arka camı çıkıp 2 ye ayrılan modelmi :D vallahi masam masif ağaç, üstüne koyduğum patlayıp çatlayıp masama zarar verirse karışmam :D

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Konuyu özüne döndüreyim. Hafta sonu bakmaya gittim. Showroom’da 1 adet araç vardı ve satılmış. Rica edip inceledim. Buram buram fiat kokuyor. İç ergonomisi hoşuma gitmedi, gerçek jeep havası yok. Donanımı vs gayet iyi ama bana hitap etmedi. 189.000 olan fiyatı 185 düz yaparız dediler daha masaya bile oturmadan .

Gerçek jeep kullanmamış birisi beğenip alabilir ama dediğim gibi bana al beni demedi hiç.. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
On ‎25‎.‎9‎.‎2017 at 22:30, Servet Aydın yazdı:

Sınıfında yine başa geçti. Adamlar bu işin piri. Rakam uygun. 190bin tl cx5'e verene kadar bunu koyarım kapıya.

doplö trekking koyarım kapıya bayağı da bir para kalır cüzdanda

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
4 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

doplö trekking koyarım kapıya bayağı da bir para kalır cüzdanda

Konumuz maslak m.köy hattı değil efemm

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

kompasın tavanından atlar gider doplö

36 dakika önce, Cem Işık yazdı:

Gerçek jeep kullanmamış birisi

kilit kelime.....

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
1 saat önce, Cem Işık yazdı:

Konuyu özüne döndüreyim. Hafta sonu bakmaya gittim. Showroom’da 1 adet araç vardı ve satılmış. Rica edip inceledim. Buram buram fiat kokuyor. İç ergonomisi hoşuma gitmedi, gerçek jeep havası yok. Donanımı vs gayet iyi ama bana hitap etmedi. 189.000 olan fiyatı 185 düz yaparız dediler daha masaya bile oturmadan .

Gerçek jeep kullanmamış birisi beğenip alabilir ama dediğim gibi bana al beni demedi hiç.. 

Patriot güzeldi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...