İçeriğe Yönlendir

Vw T-roc Geliyor

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Evren Erakçora

20 sene sonra da güzelse o araba güzeldir. Bana göre KA tam böyle, zamandan bağımsız. Aynı şekilde vw kaplumlağa.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
H.Cenk Bayrakçı

Hanım gördü, Polodan sonra buna bakabiliriz. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
2 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Ali Tirok Al. Al Ali Al.

Cin Ali misali, Ali yaz, tahtaya yaz :D

Tip fena değil, Karoq a göre bariz dar, bagaj küçük, motorlar ve hayalet ekran dsg vs. onlar zaten var, vw olduğuna göre bizde fiyatı şişik olacaktır, tırt...

ayrıca içide Karoq dan çirkin :i-ih: Karoq daha fonksiyonel, daha güzel hacim çıkarmakla ünlüdür Skoda...

Bu durumda...

Ali Karoq Al. Al Ali Al.  olmalı :D

Turok geldi aklıma :D

Turok-PC-Game-Free-Download.jpg

Yalnız her ne hikmetse T-roc daha ucuz demiş videoda, bizde doğuş kesin bir gıcıklık yapacaktır, bakalım ne yapacak, bir kere hayalet ekranı hemen yada hiç getirmez gıcık doğuş...

Neyse hele gelsinler bakalım....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

karok = tiguan = ateca  = yeni çıkacak Q3

troc = Q2 = Seat Arona

kodiaq = tiguan allspace = seat (yolda)

tahtaya yaz güzel olmuş.. :)

karok ile tiguan karşılaştırılır.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
2 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

karok = tiguan = ateca  = yeni çıkacak Q3

troc = Q2 = seat (yolda)

kodiaq = tiguan allspace = seat (yolda)

tahtaya yaz güzel olmuş.. :)

karok ile tiguan karşılaştırılır.

:)

ufak kurtarmaz, 2. el Q3 lere bakmıştım, o bile eh işteydi,  alabileceğim en geniş aracı almam lazım, parama görede tabiii, karoq iyi gibi şimdilik, kurtarır, aslında Kodiak kurtarırda biraz donanımı motoru ayarlayınca fiyat saçmalıyor ne yazıkki...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Seat Arona ile Troc aynı.

Hacim lazım ise her zaman tavanda port bagaj. 

passatı olan varsa benim portbagaj taşıyıcı satılık.

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
  • 4 ay sonra...
Evren Erakçora

Niye alt modeli getirmezler ben de onu anlamıyorum. Giriş modeli belki yarı fiyat olacak.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
9 saat önce, Sefa Çelik yazdı:

Nihayet geldi. 

Doğuş 1 tane showroom'a koymuş. DSG ve highline. Cam tavanına kadar ne ararsan var. 183.000 TL. Benzinli, manuel, boşline başlangıç aracının fiyatını sordum, öyle bir araç gelmeyecek dediler. Full dolu paket gelecekmiş sadece. Hesaplarıma göre boşline golften bile ucuza gelip diğer bütün modelleri kesebilir.

Tiguanı büyük bulanlar için biçilmiş kaftan. 

Şu satış kararlarını veren plaza bebelerini bir gün bulup döveceğim. 18 jant da koymuşlardır o düdüğe. Sanki bütün Türkiye Levent Etiler'de yaşıyor. Boğaza yemeğe takılıyor.  

Cumhurbaşkanı bügün haklıydı. Doğuş Holding ÇORUM'a taşınmalı.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Esp olsun, yan hava yastıkları olsun, az yakan benzinli olsun yeter bana. Beyaz renk pek sevmem ama[emoji3]

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
10 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Şu satış kararlarını veren plaza bebelerini bir gün bulup döveceğim. 18 jant da koymuşlardır o düdüğe. Sanki bütün Türkiye Levent Etiler'de yaşıyor. Boğaza yemeğe takılıyor.  

Cumhurbaşkanı bügün haklıydı. Doğuş Holding ÇORUM'a taşınmalı.

Kombinasyon tamamen doğru hocam. Anektar ve telefon ile prestij sahibi olduğunu hissedenlerin ülkesinde yaşıyoruz. Önemli olan işlev düşüncesi yok bizde 

Araçları alırken 17 inch jantları söktürüp 16 istedik. Adamlar şok oldu. 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Kemal Korkmaz

Bu T-roc minik Suv mu oluyor şimdi yerden yüksekliği yeterli mi donanım olarak yeterli mi alınır mı ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
53 dakika önce, Kemal Korkmaz yazdı:

Bu T-roc minik Suv mu oluyor şimdi yerden yüksekliği yeterli mi donanım olarak yeterli mi alınır mı ?

Pahalı üstad. Çok dolu gelmiş.

q2 alınır benzer fiyat.

Yorum bağlantısı
Serkan Maden

Bugün bayide baktım biraz. Güzel ama dikkatimi çeken kapılarda ve göğüs kısmında kullanılan malzeme ticari araçlardaki gibi çok sert. O fiyata çıktıktan sonra daha kaliteli malzeme beklerim. Manuel yok hep dolu araçlar fiyat yüksek.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Küçük suvlara bakma Kemal. En az C sınıfı olmalı.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...