İçeriğe Yönlendir

2003 Fiesta Kışlık Lastik Öneri

Arif Aykın

Recommended Posts

Arif Aykın

Merhaba arkadaşlar malum kış gelmek üzere bu sebepten dolayı kışlık lastik almam gerekiyor. Mecburen kışın aktif araç kullanımım olacak. Karabük içi kullanılacak genellikle. Karabük'te aşırı kar yağma gerçekleşmiyor yağan kar yolda zaten 1 gün ya duruyor ya durmuyor fakat eridiğinden dolayı buzlanma mevcut oluyor. Bulunduğum yer gereği merkeze inmek için yani işe ve çocuğumu kreşe bırakmak için yokuş inmek zorunda kalıyorum doğal olarak dönüşte yokuş çıkıyorum.

Ebat konusunda ne almam gerekir etiketteki yazılı olan hangi ebatı almalıyım?

Sac  jant almam gerekir mi? 

Mevcut yazlıklar michelin energy silver 185/65/14 

Dy62XZ.png

Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan

Goodyear ultragrip serisi tek geçerim eski aracımda kullandım fazlasıyla memnun kaldım tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
49 dakika önce, Mustafa Karaaslan yazdı:

Goodyear ultragrip serisi tek geçerim eski aracımda kullandım fazlasıyla memnun kaldım tavsiye ederim.

Araştırayım bakalım Mustafa Karabük'teki bayii de fiyat nedir ne değildir. Bütçeye göre bir işler yapmam lazım. Pahalı olmaması lazım aynı zamanda.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
13 saat önce, Arif Aykın yazdı:

Merhaba arkadaşlar malum kış gelmek üzere bu sebepten dolayı kışlık lastik almam gerekiyor. Mecburen kışın aktif araç kullanımım olacak. Karabük içi kullanılacak genellikle. Karabük'te aşırı kar yağma gerçekleşmiyor yağan kar yolda zaten 1 gün ya duruyor ya durmuyor fakat eridiğinden dolayı buzlanma mevcut oluyor. Bulunduğum yer gereği merkeze inmek için yani işe ve çocuğumu kreşe bırakmak için yokuş inmek zorunda kalıyorum doğal olarak dönüşte yokuş çıkıyorum.

Dy62XZ.png

Üstündeki lastikleriniz de hatalı şu an zaten. Sizin listede yazdığı gibi 175/65/14 almanız gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
15 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Üstündeki lastikleriniz de hatalı şu an zaten. Sizin listede yazdığı gibi 175/65/14 almanız gerekiyor.

Biliyorum sani bey daha önce de söylenilmişti. Hangi marka almam lazım Goodyear uştragrip serisi @Mustafa Karaaslan Belirttiği modelde 2015 üretimi mevcut 2017 bu ebatlar için yol internette 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
3 dakika önce, Arif Aykın yazdı:

Biliyorum sani bey daha önce de söylenilmişti. Hangi marka almam lazım Goodyear uştragrip serisi @Mustafa Karaaslan Belirttiği modelde 2015 üretimi mevcut 2017 bu ebatlar için yol internette 

Petlas'lara bakabilirsiniz. Yazlıklarından çok memnundum ben.

Michelin, Continental için kışlıkta çok iyi diyorlar.

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
17 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Petlas'lara bakabilirsiniz. Yazlıklarından çok memnundum ben.

Michelin, Continental için kışlıkta çok iyi diyorlar.

Teşekkür ederim araştıralım bakalım 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
16 saat önce, Arif Aykın yazdı:

Dy62XZ.png

Nokian WR D4 aldığınız zaman, değil karabükte hiçbir yerde yolda kalmazsınız, tecrübeyle sabittir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz
(düzenlendi)

Kışlık lastikte marka takıntınız olmasın. 

Sadece kışlık lastğiniz olsun yeterli. 

Sıfır takıntınız yok ise şunları 300 e alır yoluma devam ederdim 

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-cok-az-kullanilmis-kis-lastigi-488458205/detay

tarihinde Sezgin Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
(düzenlendi)
6 saat önce, Sezgin Yılmaz yazdı:

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-cok-az-kullanilmis-kis-lastigi-488458205/detay

Arayıp görüşeceğim bakalım ne kadar inecek teşekkür ederim 

tarihinde Arif Aykın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
On 04.10.2017 at 16:40, Sezgin Yılmaz yazdı:

Bu kişiyi aradım birisi ile sözleşmişler. 

Aynı markanın iki lastiği arasında kaldım 

1. Si bu wd3 4 lastik kargo dahil 760 tl den 604 tl geliyor.

http://www.hepsiburada.com/nokian-175-65-r14-82t-wr-d3-oto-kis-lastigi-uretim-yili-2017-p-OTKMT428100?magaza=Hepsiburada

2. Si bu wd4 4 lastik kargo dahil 840 tl den 666 tl ye geliyor.

http://www.hepsiburada.com/nokian-175-65-r14-82t-wr-d4-kis-lastigi-uretim-yili-20-2017-p-OTKMT429501?magaza=Hepsiburada

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

4 adet Nokian 175/65 R14 82T WR D4 Kış Lastiği siparişi verdim hayırlısıyla bakalım. Adet fiyatı 166,50 tl. Karabük satıcısına sordum gidip 200 tl fiyat verdi. Aynı zamanda 1 yıl yol yardım hediyesi bulunuyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
19 dakika önce, Arif Aykın yazdı:

4 adet Nokian 175/65 R14 82T WR D4 Kış Lastiği siparişi verdim hayırlısıyla bakalım. Adet fiyatı 166,50 tl. Karabük satıcısına sordum gidip 200 tl fiyat verdi. Aynı zamanda 1 yıl yol yardım hediyesi bulunuyor. 

Hayırlı olsun.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
(düzenlendi)

pirelli winter carving arkadaş kullandı, ardından bende fiestada kullandım, çok memnun kaldık. Gidemez dönemez dediğimiz yerlerde gitti.

Arkadaşın fiesta ve aynı lastiklerle benim eski fiesta. (iki arabada da esp yok)

tarihinde Ayhan Şentürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
(düzenlendi)
21 dakika önce, Ayhan Şentürk yazdı:

pirelli winter carving arkadaş kullandı, ardından bende fiestada kullandım, çok memnun kaldık. Gidemez dönemez dediğimiz yerlerde gitti.

Arkadaşın fiesta ve aynı lastiklerle benim eski fiesta. (iki arabada da esp yok)

Teşekkürler Nokian sipariş verdim yarın elimde olacak

tarihinde Arif Aykın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Nokian 175/65 R14 WR4D lastiklerim elime ulaştı. Ay sonuna doğru havanın durumuna göre taktıracağım. Hepsiburada da ilan verirken yazılı olan tarih 20/2017. Elime ulaşan lastiklerin üretimi 34/2017 :)

o67bM9.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Arif Aykın

Nokian WR D4 175/65 R14 kışlık lastiklerimizi taktık hayırlısıyla.

zJO3gR.jpg

0GW1kL.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Yıldız

175 65 14 petlaslar bu gun kargodan geldi.4 ü 532 tl gittigidiyorun axess kampanyasinda 50 tl chip geldi.480 tl ye maloldu.

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Kışlık lastiklerimizi test ettik memnun kaldık? nokian wr4d

7yZ47m.jpg

POzgnv.jpg

g9RB2L.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
29 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Laaayynn

Abi bugün işteyim 4 de geldim l200 ü akşam abim deneyecek ondan da atarım fotoğraflar gelin Karabük’e ?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan

Arif abi maşallah yağar yağmaz pas geçmemişsin :bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
8 dakika önce, Mustafa Karaaslan yazdı:

Arif abi maşallah yağar yağmaz pas geçmemişsin :bravo:

Öyle oldu kardeşim işe gitmeden bi deneyeyim dedim. İşte olmasaydım L200 deneyecektik ama abimler denemede hala inmediler ormandan ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...