İçeriğe Yönlendir

Sjcam M30 Araç Kamerası İncelemesi

Olgu Erhan

Recommended Posts

Emre Cetin

Güzel bir inceleme olmuş lakin fiyat biraz yüksek geldi bana  , bu arada kısa vidyoda duyulan motor sesi sizin araçtan mı geliyor bana çok gürültülü geldi öyle ise her nekadar araç dizel olsada .

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Güzel bir inceleme olmuş lakin fiyat biraz yüksek geldi bana  , bu arada kısa vidyoda duyulan motor sesi sizin araçtan mı geliyor bana çok gürültülü geldi öyle ise her nekadar araç dizel olsada .

Yok benden gelmiyor :) Sjcam genelde fiyatlar yüksek oluyor nedense.

Kanalımda bir çok örnek video yükledim [emoji1]
Yorum bağlantısı
Adem Öztürk

Şuan ben burda bir tanıtım felan görmüyorum acaba sınırlamamı var yoksa yetki felanmi herhangi bir kamera tanıtımı yok sadece başlığı görüyorum

Aklıma geldi bilgisayardan baktım ordan tanıtım videosu görünüyor ama tapatalktan görünmüyor nedense

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
5 dakika önce, Adem Öztürk yazdı:

Şuan ben burda bir tanıtım felan görmüyorum acaba sınırlamamı var yoksa yetki felanmi herhangi bir kamera tanıtımı yok sadece başlığı görüyorum

Aklıma geldi bilgisayardan baktım ordan tanıtım videosu görünüyor ama tapatalktan görünmüyor nedense

Android kullanan arkadaşlar Tapatalk'tan videoyu göremiyor olabilirsiniz. Tapatalk yerine mobil tarayıcı kullanırsanız videoyu görebilirsiniz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adem Öztürk

Aynen dediğiniz gibi mehmet bey.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
3 saat önce, Adem Öztürk yazdı:

Aynen dediğiniz gibi mehmet bey.

Tapatalk android için bir güncelleme yayınlamış, bi kontrol edin isterseniz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adem Öztürk

Tapatalk android için bir güncelleme yayınlamış, bi kontrol edin isterseniz. 

Bakarım bi, tşk ederim.
Android pişmanlık [emoji85]
Aynen size katılıyorum, biraz daha sabretmem lazım sonra bir plus serisi şart [emoji4]
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...