İçeriğe Yönlendir

Tiguan 1.4 - MQB İlk Hafta Yorumları

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

izle bak park çizgileri gerçek kamerada

bu da iyi: 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Şimdi bizim şöyle bir şansımız var. APPCONNECT olursa bluetooth mu wifi mi ne kameralar var. arabanın her yerine takılıyor. Servet landın üstünü delerse yahut barlar ve farlar koyarsa oraya kamera da konur.

Bakın bu var mesela bunu yapabilirim ben de:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Adliye kadar gelinmiş, açık otoparka park edilmiş bir çay kahve içmeye uğranmamış.
Plaka neydi acaba, güvenliğe söyleyim de bir daha almasınlar bari :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
1 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Adliye kadar gelinmiş, açık otoparka park edilmiş bir çay kahve içmeye uğranmamış.
Plaka neydi acaba, güvenliğe söyleyim de bir daha almasınlar bari :)

saat 11 de ümraniyeye yetişmem gerekiyordu aklıma geldi ama yetişemem diye uğramadım. hafta içi uğrarım 4 telefon var.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Şimdi bizim şöyle bir şansımız var. APPCONNECT olursa bluetooth mu wifi mi ne kameralar var. arabanın her yerine takılıyor. Servet landın üstünü delerse yahut barlar ve farlar koyarsa oraya kamera da konur.
Bakın bu var mesela bunu yapabilirim ben de:

Land in altina kamera koyacagina aslinda bu ise kafa yormasi gerekirmis degil mi :)
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Aslında benzer projem vardı. Hali hazırda 4 adet mini kameram var. Tam gece görüşlü. Bunları aracın dört tarafına sacı delip monte etmeyi planlıyorum. Ama vakitsizlik yüzünden bekliyorlar. Bir tane de 4 girişli dvr cihazım var kameralar için. 120 gb ssd içinde. Cep telefonu bağlı olacak ve internet üzerinden aracı izleyeceğim. Birde tavanda 360 oldu mu tamam :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
önce yapıştır dene hocam. yahut tavan taşıyıcı led bar vs projektör bidon lastik yukarı kat çıkalım..
bkz:  http://www.pictame.com/media/1279277177576602181_2306498565

4 görüntüyü aldıktan sonra onları birleştirmek sağlam bir görüntü işleme projesi. raspberry ile ancak yapılır.
Tamam çorba oldu valla. Hele bi vakit bulayım, haberleşiriz
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

7 litre mi? Sürüşünü gözden geçirsin. Millette adet olmuş. 120 130 gidiyor çok yakıyor diyor

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
3 saat önce, Mert Gülkokan yazdı:

Toyota 1.2 turbo benzin crh alan abimiz yakıt tüketiminden çok şikayetçi. Uzun yolda 7 litre yakıyormuş dedim 1.4 tsi almayarak büyük hata yaptın dedim :)

Ya bana gelsin ya emmiye kurs verelim düşürürüz. saati 100 tl. :)

Servete de olabilir ama aracı kurcalamasın.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
40 yıllık soför abi adam toroya corolla dizel otomatiği vardı ondan sonra benzinli tüketimine alışamadım dedi
2 milyon kmden fazla araç kullandım. Koltuk ayarını bile bilmediğimi öğrendim

Ya bana gelsin ya emmiye kurs verelim düşürürüz. saati 100 tl. [emoji4]
Kurcalamadan eğitim olmaz.
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Trafik durumu çok etkili, Gebze E5 açıldı kullandığım güzergahda 2. Vitesten yukarı çıkamaz iken şimdi 4 ü görüyorum. Ortalama 7 iken 5 buçuk oldu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
4 saat önce, Mert Gülkokan yazdı:

Toyota 1.2 turbo benzin crh alan abimiz yakıt tüketiminden çok şikayetçi. Uzun yolda 7 litre yakıyormuş dedim 1.4 tsi almayarak büyük hata yaptın dedim :)

Hybrid niye almamış?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Aracın zaten fabrika verisi abi 5.1 şehirler arasında normal bir kullanımda 6 yakar zaten minimum 6.5 a kadar indiği olmuş ama genel olarak 7 diyor
Sani yazmış gördüm. 1.8 hibrit sandım ben
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ya bana gelsin ya emmiye kurs verelim düşürürüz. saati 100 tl. [emoji4]

Koca qashqaiye 5,2 yaktırdım. Hedefim 4,8 ;)

Elime geçse bir tsi. 4 yakarım kesin.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...