İçeriğe Yönlendir

Focus 1 - Spor Yay Takmalı mıyım?

Mustafa Kutluyol

Recommended Posts

Mustafa Kutluyol

Selamün aleyküm herkese arabam hb focus 1 . Araba tümsekde engebeli yollarda cok sarsılıyor yani beşşik gibi sallanıyor bunu engellemek için spor yay 3.5 cm takmayı düşünüyorum.Hiç bilgim olmadığı için size danışmak istedim bu sorunumu ortadan kaldırırmı ve taktırırsam bana ne gibi kötü yönleri olur birde vizede bi sorun cıkarmı şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Mustafa Kutluyol
Şimdi, Çağlar Bayur yazdı:

amortisörler kaç km de?

abi ben arabayı 180 binde aldım şuan 210 binde ben değiştirmedim benden önceki arkadaş değiştirdimi onuda bilmiyorum

Yorum bağlantısı
Koray Demir

Önce lastik havaları ideal psi da mı buna bakılmalı sonra amortisörler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Kutluyol
1 dakika önce, Koray Demir yazdı:

Önce lastik havaları ideal psi da mı buna bakılmalı sonra amortisörler.

Havayla bi sorunum yok ayarı ideal eminim dediğim gibi beşik gibi araba sallanıyor taşlı yolarda falan

Yorum bağlantısı
Koray Demir

Oto check-up merkezlerinde amortisör testi yaptırım sonuç ortaya çıkar. Süspansiyon gerilme burulma işlevini tam olarak yerine getiremiyor gibi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Kutluyol
3 dakika önce, Koray Demir yazdı:

Oto check-up merkezlerinde amortisör testi yaptırım sonuç ortaya çıkar. Süspansiyon gerilme burulma işlevini tam olarak yerine getiremiyor gibi.

Peki teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Arac 30 bin km dir sizde onceki sahibinin değiştirdiğini farzetsek bile en iyi ihtimalle amirtisorler 80-90 bin de ki aracin sizden once nasil kullanıldığı bilinmiyor testi filan bosverin bence 4 tane iyi marka amortisör almak en mantıklı si

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Yayla o dediğiniz çözülmez. Lastik ebatları ne üstündeki 195 65 15 takmış olabilirler. Sonrada okeye dönen büyük ihtimalle yan sanayi amortisörler vardır üstünde

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...