İçeriğe Yönlendir

İzmit Outlet Center Adidas Outlet Mağazası Büyük İndirim

Mert Yeldan

Recommended Posts

Köksal Yılmaz

Durduk yere masraf açma, alacağım yokken indirimli diye 200 papelden olmayalım, benzini-otobanı da cabası

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
23 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Durduk yere masraf açma, alacağım yokken indirimli diye 200 papelden olmayalım, benzini-otobanı da cabası

C5 aman e 5 candır, ne otobanı. Fındıktan zaten deste deste kaldırdın az harca esnaf bayram yapsın :D

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
9 saat önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:

Outlet de panayır günleri felanda olur kapılara dökerler malları. Pazar yeri gibi oluyor. Hiç alakasız şeyleri alıp dönen çok gördüm. Zaten eski şöhreti yok. 

Aynı bende öyle oldu, parkta çocuk oynar diye girdik. İki tane ayakkabı aldık çıktık :D

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
8 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

C5 aman e 5 candır, ne otobanı. Fındıktan zaten deste deste kaldırdın az harca esnaf bayram yapsın :D

Ufaklığa ayakkabı bakacaktık aslında ama yok dedin beni bitirdin, dönüşte salça takası yaparsak olabülü belki, patrona sorayım.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Salça şuan adananın sıcak güneşinde kurumak üzere bahçede güneş alnında yatıyor.

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin
2 saat önce, Mert Yeldan yazdı:

Duruyor,100 TL oldu fiyat :D

nasıldı o ayakkabı tipini nosunu falan unuttuk bir foto falan koysana buraya bir görelim;)

Yorum bağlantısı
Tugay YILMAZ

Eğer spor ayakkabı ihtiyacı varsa hayatta burdan almam amazon.de muthiş uygun kalıyor.

2.jpg
1.jpg
3.jpg

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Adnan Çakır
Outlet de panayır günleri felanda olur kapılara dökerler malları. Pazar yeri gibi oluyor. Hiç alakasız şeyleri alıp dönen çok gördüm. Zaten eski şöhreti yok. 
Bugün panayırın ilk günüydü herhalde outlet karışmıştı çarşı pazar olmuş
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
200 [emoji1] [emoji1] güldürme keşke 200 e çıkabilsen ben geçen hafta gittim bir bugün de hastane dönüşü şöyle bir uğradık 400 TL .düşürmüşüm [emoji36] [emoji35]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...