İçeriğe Yönlendir

Deniz Tuzu Lekesi Nasıl Çıkar?

Erhan Güler

Recommended Posts

Emre Şimşek
On 08.10.2017 at 19:59, Mehmet Göktürk yazdı:

her tür araçta olacağını sanmam. Döşemeci geri takmaya götürdüğünüzde "abi şu olmuş" "abi bu olmuş"  diyerek mutlaka arıza çıkaracaktır.

Evet her araçta söküp takmazlar ama baştan konusulursa yapılabilir hocam. Akrabam döşemeci, o kendi arabasının koltuklarını öyle temizliyor.

Yorum bağlantısı
Erhan Güler

Valla Kosla Vanish ve Sır marka Aspirin ile giriştim, baya baya çıkardı, kurumasını beklemiştim,sabah kuruyan yerlerde leke göremedim,çıkmıştı çok şükür,kurumayan bir kaç yer vardı hava soğuk olunca. Sıra geldi seramik kaplama olayına :)) onun için tuzla pendik kartal gebze taraflarında önerdiğiniz yerler varsa önerilere açığım,yorum yapan herkese teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş

Bulaşık deterjanlar için olan parlatıcılar var. Şok marketler de mintax var 1.90

Çıkarmayacağı şey yok, bir de pırıl pırıl oluyor.

Ben onu kullanıyorum

Yorum bağlantısı
Erhan Güler

Sanırsam ya kosla vanish ya da aspirin leke bıraktı maalesef koltuklarda.. Detaylı iç temizlik yolu göründü :)

Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş
Bir saat önce, Erhan Güler yazdı:

Sanırsam ya kosla vanish ya da aspirin leke bıraktı maalesef koltuklarda.. Detaylı iç temizlik yolu göründü :)

Madem oldu olan parlatıcıyı denemenizi öneririm. Araba ev farketmiyor dökülen çayı bile anında çıkarıyor. Deneyin derim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...