İçeriğe Yönlendir

Focus Jant Göbeğine Bir Çare Bulalım

Ahmet İhsan Akşen

Recommended Posts

Ahmet İhsan Akşen

Benim jant göbeklerinin rengi iyice attı ve kötü görünüyor. Çelik jant görünümlü kapaklar bile 20 lirayken bu göbekler 30 lira ( tanesi) geçen sene niyetlendim eBay dan sipariş verdim gelmedi iade ettim. Temin edebilen varsa yol göstersin 4 gazoz kapağına 120 lira veremem Ford kusura bakmasın :)

Ürün kodu: 6M21 1003 AA38ef9dfcfea3d68775085efb9efd7778.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

İyi fiyata bu parçalara çok müşteri çıkar misal ben, babamın arabasının ciddi ciddi ihtiyacı var.

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Benimkilerin de rengi iyice gitti. Ben de istiyorum.

Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz
Fatih Güneş

bunların toptancısını tanıyan bir üye olsa foruma özel bir kıyak yapsa şahane olur tabi :)

Yorum bağlantısı
Anıl Mert

aliexpressde uygun. bu arada aldıktan sonra üstüne spray vernik atarsanız böyle problem yaşamazsınız.

Yorum bağlantısı
Tugay YILMAZ
Ahmet İhsan Akşen

4pcs 54mm FOR Car Wheel Hub Center Cover Caps Emblem Logo Badge FOR ford Fiesta Focus Fusion Mondeo Escap
http://s.aliexpress.com/Afi6fUf2
(from AliExpress Android)

Yorum yok, fotoğraf tam değil güvenmedim, acaba telif hakkı falan olduğundan mı fotoğraf kapalı. Gelecek şey orjinal gibi durur mu bilemedim.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
2 saat önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

4pcs 54mm FOR Car Wheel Hub Center Cover Caps Emblem Logo Badge FOR ford Fiesta Focus Fusion Mondeo Escap
http://s.aliexpress.com/Afi6fUf2

Yorum yok, fotoğraf tam değil güvenmedim, acaba telif hakkı falan olduğundan mı fotoğraf kapalı. Gelecek şey orjinal gibi durur mu bilemedim.

Bunlar telif den dolayı böyle foto koyuyorlar.Sıkıntı olmaz zaten çin de satılanların hepsi aynı..sadece fiyat farkı var biraz..

Yorum bağlantısı
Yücel Metin

AliExpress'ten sürekli alış veriş yapıyorum. Zamanında şimdi satmış olduğum  bora aracımın cam düğmeleri, kapı iç kolları, kolçak,hız sabitleyici sinyal koli, gibi sayamayacağım bir çok parçasını aldım. Hiç biride problem çıkarmadı.

Yorum bağlantısı
Alper Keskin

Jant göbeklerinin çapını bilerek almakta fayda var. Verilen linkte 54mm diyor mesela. Özellikle oem olmayan jantlar için kontrol etmenizi tavsiye ederim. Zamanında ben de almıştım benim aracın jantlarına büyük gelmişti neyse ki iade ve değişim hakkından faydalandım.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Orjinal titanyum jantı, bildiğim kadarıyla 54mm. Parça kodu öyle diyor. 3 set parasına 5 set [emoji848] alsam elimde patlar mı ki :)

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Açık foto istedim satıcı göndermiş. Alalım bakalım nasıl çıkacak.

80d00a5d470b01b0c73c96ff1beaf634.jpg

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ahmet İhsan Akşen

Sipariş iptal oldu satıcı göndermedi. Başka teklifi olan?feef23a6ab21afa5a84e8d11e623dc29.jpg

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ahmet İhsan Akşen

http://s.aliexpress.com/zIveayaA

Birde buradan şansımı denedim satıcı ürünün kargoya verdi, bakalım nasıl çıkacak.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ahmet İhsan Akşen
http://s.aliexpress.com/zIveayaA

Birde buradan şansımı denedim satıcı ürünün kargoya verdi, bakalım nasıl çıkacak.
iki haftada geldi kapaklar, heyet güzel, dayanıklılık nasıl göreceğiz.
da55e577e3a512942a16f78a5f02c57e.jpge649bda34098646795515f0b8da96532.jpg
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Fatih Ozen

Ahmet hocam ben reklamcıdan şeffaf naylon istedim.

kapakların üzerine saç kurutma makınası yardımıyla güzelce sardım ,

isterse üzerine tiner , jant temizleyici gelsin hiç farketmiyor.

öyle yapmıştım şimdi yine bu araca yapacagım.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ahmet İhsan Akşen

Beklenen son ... Orjinali gibi sıkı girmiyor demiştim, bugün farkettim düşmüş biri. Orijinalleri atmamıştim takayım bari üstüne baska bir çare bularak.76b4e00f8abe52fa8b3b32a08b67e1cf.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yusuf Taş

Kapağın tırnaklarını örtecek şekilde elektrik bandı ile bir kaç tur sarıp öyle taksanız, en azından kalan üç kapak düşmesin diye, faydası olur mu acaba?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Yıkandıktan sonra öyle birşeyler yapacağım, aklımda [emoji106]

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...