İçeriğe Yönlendir

İst. Bayrampaşa veya Yakınlarında Kiralık Daire

Sadık Taşyürek

Recommended Posts

Sadık Taşyürek

arkadaşlar, kızım Gıda mühendisi olarak İst. Bayrampaşa Gıda Tarım ilçe müdürlüğüne atandı. (Kaymakamlık Binası bünyesinde) kendisi 1 aydır görev yapıyor ve Beylükdüzünde kuzeninde kalıyor.

yoğun olarak çalıştığı için (ki, hafta sonu da denetlemelerde görevdeydi) fırsat bulup kiralık daire aramaya yeterli vakit ayıramıyor. dahası çevreyi de tanımıyor. ki, zaten ben de İstanbulu hiç bilmiyorum.

bu nedenle forumdaşlar olarak sizlerden rica ediyorum.

Bayrampaşada veya yakın semtlerinde, önceliklli olarak temiz bölgelerinde, Metro veya metrobüs güzergahına yakın loksayonlarda, site içi ve güvenlikli tercihimiz, kombili, ara kat 2+1, eşyalı olur da olmayabilir de, temiz kiralık daire arıyoruz.

bu vasıflara uygun kiralık dairesi olanınız, yakınınız ve tanıdığınız varsa yardımcı olursanız çok minnettar kalırım.

teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sevgili İstanbul'lu arkadaşlarımız,

Sadık abi ile görüştüm. Sadık abi Bayrampaşa'ya yakın oturan üyelerimizin bir bayanın tek başına yaşayabileceği bir lokasyonda önerilere ihtiyacı var. Benim lokasyonum Şişli ve Beyoğlu olduğundan Bayrampaşa taraflarına çok yabancıyım. O çevrede oturup muhitinde kiralık önerisi olan (illa gözle görmeye gerek yok, sahibinden.com ilanları da incelenebilir) üyelerimizden gelecek olan yanıtlara acil olarak ihtiyacı vardır.

Sadık abi'mize yardımcı olalım :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Selamlar. Bayrampaşa bölgesinde yorum istanbul evleri var. Ancak kira rakamları Yüksek gibi geldi. Benim tercihim site içi şartsa Topkapı çevresinde yeni yapılan siteler var. Onlara bakılabilir. Şahsen metroya yakın Bakırköy ve Bahçelievler de bir yer başardım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek

arkadaşlar çevrenizde, apartmanınızda, sitenizde gördüğünüz bildiğiniz yukarıdaki kriterlere uygun kiralık daireler varsa bilgi verirseniz çok memnun olurum.
İstanbulu tanımadığımız bilmediğimiz için malum sitelerdeki ilanlara itibar edemiyorum.

Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek
On 11.10.2017 at 15:15, Sani Gerşon yazdı:

Sevgili İstanbul'lu arkadaşlarımız,

Sadık abi ile görüştüm. Sadık abi Bayrampaşa'ya yakın oturan üyelerimizin bir bayanın tek başına yaşayabileceği bir lokasyonda önerilere ihtiyacı var. Benim lokasyonum Şişli ve Beyoğlu olduğundan Bayrampaşa taraflarına çok yabancıyım. O çevrede oturup muhitinde kiralık önerisi olan (illa gözle görmeye gerek yok, sahibinden.com ilanları da incelenebilir) üyelerimizden gelecek olan yanıtlara acil olarak ihtiyacı vardır.

Sadık abi'mize yardımcı olalım :)

Saniciğim, ah ah, nerede o eski İstanbul demeden edemeyeceğim. :( 

bu İstanbul denilen metroplode herkes mi çevresine yabancıdır.  insanlar kafasını kaldırıp şöyle bir etrafına bakmaz mı, selamlaşmaz mı.?

nerede bu devlet, nerede bu millet.? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Bayrampasa da site yasami olacak yerler yok denecek kadar az.

Topkapi Cevizlibag da yeni siteler yapildi ancak kiralarin buralarda cok yuksek oldugunu duydum.

Metro ya yakin civvarlardan bakmak gerek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
10 saat önce, Sadık Taşyürek yazdı:

Saniciğim, ah ah, nerede o eski İstanbul demeden edemeyeceğim. :( 

bu İstanbul denilen metroplode herkes mi çevresine yabancıdır.  insanlar kafasını kaldırıp şöyle bir etrafına bakmaz mı, selamlaşmaz mı.?

nerede bu devlet, nerede bu millet.? 

Abi İstanbul'da yan komşumuzu tanımıyoruz neredeyse. 

Güven verecek bir daire önermek daha sıkıntı bu sebeple. Biraz gezerek konumu görerek bakmakta fayda var, diğer türlü zor Istanbul'da.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Alp

Sadık Bey;

Bayrampaşa'da site şeklinde yapı çok az. Sizin istediğiniz şartlarda olan sitelerde bir daire aşağı yukarı 1800-2000 bandındadır şu anda (Site içi ve metrobüs metroya yakın- güvenlikli)

Ulaşımı metrobüse yakın değil ama halkalı toplu konutları öneririm. Site şeklinde ve güvenliklidir. Ulaşım biraz sıkıntılıdır. Otobüs var ama sık değil

Ama asıl Başakşehir'i öneririm. Genelde ailedir. Ulaşım devamlı çok sık ve İstanbul'un her yönünedir. Apartman tarzı oturum da çoktur onlarda da sıkıntı olmaz. 

Mahalle içlerinde ev tutmasın. İstanbul dışından gelen birisi sıkıntı yaşar. Etrafta esnafın çok az olduğu, altında dükkan ofis olmayan apartman dairesi bakın. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek

ilgilendiğiniz için teşekkürler arkadaşlar, önerileriniz için sağolun.

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Bayrampaşa içinde site yok denecek kadar az, o nedenle tavsiyem bakırköy, merter taraflarından kiralık ev bakın. Tanıdığım birisi olmadığından yönlendiremiyorum, kusura bakmayın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...