İçeriğe Yönlendir

Focus 2.5 - Bagaj Altı Kayan Led Montaj

Osman Ünal2

Recommended Posts

Osman Ünal2
(düzenlendi)

Merhaba değerli forum bugün Focus aracımıza bagaj altı kayan led montajı yaptım. Ürünü yurtdışında 35 tl gibi bir rakama aldım. Montaj için gerekli elektriği stop lambasından alıyoruz.Ürünün 6 adet kablosu mevcut bunları stop lambamıza gelen soketin uygun kablolarına bağlıyoruz (Kırmızı Kablo Sürekli 12v,Siyah Kablo Şase, Sarı Kablolar Sağ ve Sol Sinyal, Mavi Geri, Beyaz Fren.) Daha sonra led şeridi tampona çift taraflı bant yardımıyla yapıştırıyoruz. Söktüğümüz parçaları geri topluyoruz. Çok fotoğraf çekme şansım olmadı ama soru olursa cevaplarım videodan da izleyebilirsiniz. Hepinize kolay gelsin.

Ürünün Özellikleri: 

RGB Sürüş Modu İsteğe Bağlı Yanıyor

Frende 3 Kere Flaş Yapıp Sonra Sabit Yanıyor

Geride Beyaz Sabit Yanıyor

Sağa ve Sola Sinyal Sarı 

Ledin Kendisi:

YOb5nj.jpg

Bağlantı Sırasında:

RO36ao.jpg

Videosu:

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yücel Metin

Ellerine sağlık , güzel uygulama olmuş. Çok begendim. Arka stoplar yanarken rengarek olarak akmasada sadece kırmızı olsa bence bir tık daha hoş olurdu.

Yorum bağlantısı
Osman Ünal2
6 dakika önce, Yücel Meta yazdı:

Ellerine sağlık , güzel uygulama olmuş. Çok begendim. Arka stoplar yanarken rengarek olarak akmasada sadece kırmızı olsa bence bir tık daha hoş olurdu.

Aslında sürüş modu geri sis lambasında yanması lazim ancak benim aldığım üründe 6 kablo var 7 kablolu modeller destekliyor bu söylediğimi. O yüzden idare edeceğiz satıcıya yazdım belki çözüm yolu yazarsa duzeltirim:)

12 dakika önce, Anıl Mert yazdı:

Video yok emoji32.png

Tarayıcıdan gözüküyor isterseniz ordan deneyin izleyebiliyorum şuan.

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
(düzenlendi)

Başarılı uygulama olmuş. Rengarenk olma olayı olmasa çok iyi bende alabilirdim:) Gerçi RGB isteğe bağlı demişsiniz. 

tarihinde Arif Aykın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Osman Ünal2

Herkesin kendi zevki neticede doğan da şahin de bazı insanlar için bir araba arkadaşlar yüksek fiyatlar verip yaptirmadim kendim yaptığım için canım sıkılınca söküp atarım

1 saat önce, Abdurrahman Tekin yazdı:

Ürün Link paylaşır mısınız lütfen

OKEEN Car Styling RGB Undercarriage Floating Led Dynamic Streamer Turn Signal Tail LED Warning Lights Luggage Compartment Lights
http://s.aliexpress.com/vQnERB7j
(from AliExpress Android)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
11 saat önce, Anıl Mert yazdı:

Video yok emoji32.png

Tapatalk da görünmüyor bende de, mobil sayfaya gittim görünüyor, tapatalk da genel bir sorun var YouTube videoları görünmüyor sanırım.

Sadece sinyal olsa yaparım belki ama gerisi fazla civcivli geliyor bana :)güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Osman Ünal2
1 saat önce, Kani Kaya yazdı:

sinyalleri nasıl bağladınız..diğer sinyalden kablo mu çektiniz?

Evet

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...