İçeriğe Yönlendir

Yeni Arteon Geyik Testi

Mahmut Yıldız

Recommended Posts

Mahmut Yıldız

Tutuş zayıftan daha kötü. Egea bile daha iyi.

3 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

İyi oldu bu video. Siparişi iptal ediyorum şimdi.

Biri kalsaydı bari abi

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
8 dakika önce, Mahmut Yıldız yazdı:

Tutuş zayıftan daha kötü. Egea bile daha iyi.

Biri kalsaydı bari abi

Kırmızı kalsın o zaman?

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Her d segment araç iyi yol tutmuyor demek, insanlarda böyle bir ön yargı var ,ağır araç daha iyi yol tutar sanıyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Jeep'te de böyle bir sıkıntı olmuştu galiba. ESP yazılımı ile hallettiler , bunu da hallederler. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Ağır araç kıyasında bmw 5 serisi ya da insignia'ya bakılması gerekir. Onlar gayet başarılı. 

İlginç olan kısmı vw grubundaki golf, golf gti, leon gibi araçların hepsi çuvallarken tiguan'ın daha iyi olması. 

1 dakika önce, Tahir İlter yazdı:

Jeep'te de böyle bir sıkıntı olmuştu galiba. ESP yazılımı ile hallettiler , bunu da hallederler. 

Bu, golf, leon hepsini halletmek lazım. Ama asıl sıkıntı şaside gibi. 2009 krizinden sonra maliyet kaygısının sonucudur bence. Golf 4 falan bence daha iyidir. Test var mı bi bakalım.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
6 dakika önce, Mahmut Yıldız yazdı:

Ağır araç kıyasında bmw 5 serisi ya da insignia'ya bakılması gerekir. Onlar gayet başarılı. 

İlginç olan kısmı vw grubundaki golf, golf gti, leon gibi araçların hepsi çuvallarken tiguan'ın daha iyi olması. 

Bu, golf, leon hepsini halletmek lazım. Ama asıl sıkıntı şaside gibi. 2009 krizinden sonra maliyet kaygısının sonucudur bence. Golf 4 falan bence daha iyidir. Test var mı bi bakalım.

Aynı sınıf değil , belki de alakasız olacak ama Ibiza'nın var aynı test çok fena çok... 

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Hahahha bu ne ya resmen skandal. Aynı testin giulia ve talisman videolarını izleyince ne kadar kötü olduğunu anlayabiliyorsunuz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

İbiza da aynı grup. Mesela Nissan Juke testine bakın, zıplaya zıplaya kayıyor araç. Ama bir de focus rs ya da porsche sonuçlarını görünce fark çok fazla.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
1 dakika önce, Mahmut Yıldız yazdı:

İbiza da aynı grup. Mesela Nissan Juke testine bakın, zıplaya zıplaya kayıyor araç. Ama bir de focus rs ya da porsche sonuçlarını görünce fark çok fazla.

Grup olarak değil sınıf olarak söyledim abi. E sınıfı konuşulunca.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Aerton e sınıfı
Mercedes e ile bmw 5 ile kıyaslamak lazım
BMW 5 çok iyi

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Belki de yazılım teste girdiğini anlamadı.

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Bu arada juke gibi micra da çok kötü. Nissan'da da sıkıntı var gibi.

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu
12 dakika önce, Mahmut Yıldız yazdı:

Bu arada juke gibi micra da çok kötü. Nissan'da da sıkıntı var gibi.

Nissan Note vardı bende hemide sıfır almıştım yol tutuş evlere şenlikti. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Eeee şimdi ne olacak, dünyanın her tarafında çok satan VW için ne diyeceğiz?  

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

O değilde yeni insignia porsche kadar iyi yol tutuyor.Açıkcası D sınıfındaki en büyük araç sayılır ama taktir edilecek şekilde viraja giriyor.

Areton tam fiyasko olmuş ama olsun o bir vw olduğu için sorun yok her türlü satar :) Bu testte yalan olur.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

istanbulpark ta, 100k +km esp siz amortisörü patlak focus 2 ile defansif sürüş eğitiminde 77km/h ile yapmıştım bu manevrayı. tamam arka havaya kalktı ama düz devam ettik çıkışta.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
9 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

istanbulpark ta, 100k +km esp siz amortisörü patlak focus 2 ile defansif sürüş eğitiminde 77km/h ile yapmıştım bu manevrayı. tamam arka havaya kalktı ama düz devam ettik çıkışta.

fena değil, ben aynı şeyi arka 2 amortisörü patlak Rangerla her gün yapıyordum :D  neyseki 2 amortisör aldım rahatladım, daha hızlısı kasıyordu birazda :tongue:  tanesi 100 kaatmış amortisörün, şimdi fenayım :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...