İçeriğe Yönlendir

Chevrolet Lacetti - Hatchback veya Sedan. Hangisini alırdınız?

Emrah Taşpınar

Recommended Posts

Emrah Taşpınar

iyi günler başka bir konuda lacetti için fikirlerinize başvurmuştum fakat eleye eleye 2 araç arasında kaldık malum sitede ilanları var , araçlara giderek canlı olarakta baktık ikiside güzel siz olsanız hangisini alırdınız biri hb digeri sedan gönlümüz sedandan yana fakat km biraz yüksek digerinden lütfen yardımcı olun birini alacagız araçların şimdiden teşekkür ediyorum

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-full-orjinal-lacetti-491049402/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-orjinal-bodykit-model-489887912/detay

Yorum bağlantısı
Ersev Kaya
(düzenlendi)

İlanda anlatılanlara göre 2010 hatchback olan sizi üzmez diye düşünüyorum. 2009 olanı size 28-28500 gibi bir fiyata bırakacaklardır. Diğeri en fazla 750 tl iner. Fiyat farkı sorun olmaz derseniz 2010 model olan derim.

Yaş farkına göre de km leri aynı zaten.

tarihinde Ersev Kaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Emrah Bey bence de aralarında ciddi bir km farkı yok. Ben olsam sedan olanı 1-2 bin daha indirtip onu alırdım. 1000 TL masrafa etseniz fıstık gibi olur. Rengi daha göz alıcı duruyor. 

Hakkınızda hayırlısı olsun...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Taşpınar
12 dakika önce, Ersev Kaya yazdı:

İlanda anlatılanlara göre 2010 hatchback olan sizi üzmez diye düşünüyorum. 2009 olanı size 28-28500 gibi bir fiyata bırakacaklardır. Diğeri en fazla 750 tl iner. Fiyat farkı sorun olmaz derseniz 2010 model olan derim.

Yaş farkına göre de km leri aynı zaten.

fiyat farkı pek önemli degil hb küçük gelirmi tek düşündüren o sedan aynı kmlerde olsa direk onu alacagız aslında onunda km korkutuyor digerine göre

Yorum bağlantısı
Emrah Taşpınar
2 dakika önce, Cem Dilmen yazdı:

Emrah Bey bence de aralarında ciddi bir km farkı yok. Ben olsam sedan olanı 1-2 bin daha indirtip onu alırdım. 1000 TL masrafa etseniz fıstık gibi olur. Rengi daha göz alıcı duruyor. 

Hakkınızda hayırlısı olsun...

teşekkür ederim kardeşime alacagız çok fazla binen biri degil yılda en fazla 7-8 bin km , biri 120 km de iken digeri 150 bini geçecek , gönlümüz sedandan yana hb küçük gibi geliyor , en iyisi biraz daha beklemek galiba

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

iç genişlikleri aynıdır sadece dış görüntüsü ve bagajı farklıdır

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Beyaz renk bir HB WTCC tercih ederdim ben olsam şöyle içi yarı deri koltuk olanlarından

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...