İçeriğe Yönlendir

Astra J ye Gerekli Dokunuşlar

Ramazan Başkan

Recommended Posts

Ramazan Başkan
(düzenlendi)

2 Ay önce aldığım aracımdaki eksiklikleri tamamlamaya başladım öncelikle vites altı led çalışmam ledlerimi  Aliexpresten aldım birebir tam yerine oldu 

bağlantı yeri olarak göstergenin ışıklandırmasına bağladım gösterge ile birlikte ışık şiddetini azaltıp artırabiliyorum farları açmamla birlikte vites altı ledlerim yanıyor resimin birinde ışık şiddetini kıstım belli oluyor gündüz çektim resimleri akşam daha güzel görünür sanırım

GyzgLV.jpg

o67aG7.jpg

tarihinde Ramazan Başkan tarafından düzenlendi
ekleme
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

Güzel olmuş. Link alabilir miyim? Belki Birgün gerekir.

Yorum bağlantısı
Ramazan Başkan

yine Alİexpresten aldığım direksiyon kılıfımı 3 saatte dikimi gerçekleştirdim direksiyonu söküp yaptım isteyen arkadaşlara hem direksiyon sokumu hemde kılıfın linkini verebilirim 

dikmeden once direksiyon

jQnDBL.jpg

dikiş sonrası ki hali

2EZlj2.jpg

arabaya taktım

By2d8M.jpg

ZOdqYV.jpg

o67mE9.jpg

lb1DEr.jpg

nJrDEM.jpg

vJ4DZ4.jpg

6 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Baska dokunus var mi :) Vites alti led ilk olmasi gereken.

sizin beklediğiniz dokunuş için az kaldı tavan lambası siparişi verdim:D

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Direksiyon çok güzel olmuş. Gözüm deriye alıştığı için diğer direksiyonlar hem elime garip geliyor hemde görüntüsü basit geliyor. Deri tam isabet olmuş.

Yorum bağlantısı
Recep Güney

elinize sağlık. vites aydınlatması led i için link alabilir miyiz?

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Ramazan Bey her ikiside çok güzel olmuş. Ellerinize sağlık. ÖZellikle vites altı LED leri çok beğendim. Benim insignia ya yapmak geldi içimden . LED leri nereden aldınız link falan var mı acaba?. 

Yorum bağlantısı
Ramazan Başkan
13 dakika önce, Cem Dilmen yazdı:

Ramazan Bey her ikiside çok güzel olmuş. Ellerinize sağlık. ÖZellikle vites altı LED leri çok beğendim. Benim insignia ya yapmak geldi içimden . LED leri nereden aldınız link falan var mı acaba?. 

https://tr.aliexpress.com/item/2Pcs-lot-45cm-Yellow-White-Flexible-led-Tube-Strip-Car-styling-Soft-Daytime-Running-Light-Universal/32807461798.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.0kQeJf

12 saat önce, Recep Güney yazdı:

elinize sağlık. vites aydınlatması led i için link alabilir miyiz?

https://tr.aliexpress.com/item/2Pcs-lot-45cm-Yellow-White-Flexible-led-Tube-Strip-Car-styling-Soft-Daytime-Running-Light-Universal/32807461798.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.0kQeJf

Link teki ledlerin aynısı hepsi buradada 70 tl idi bir ara gormüştüm beklemek istemesseniz ordanda alabilirsiniz 

Aliexpresteki ürün 15 günde geldi bana

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recep Güney
2 saat önce, Ramazan Başkan yazdı:

teşekkür ederim.akşam görüntüsünün de fotoğrafını koyabilir misiniz müsait olunca? kırmızı led akşam şerit led ler gibi nokta nokta görünmüyor değil mi?

sormak istediğim bir şey daha var aracınızdaki teyp ekranı üstünde mi geldi aracın yoksa siz mi taktınız? siz taktı iseniz marka, özellikler ve kullanım hakkında da bilgi verebilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Ramazan Başkan

Akşam cekince atıyım led. Noktasal değil orjinalmiş gib oluyor elimde bir tane var eğer adres atarsanız size yollayabilirim kargo ücreti karşılığında 

Teybi ben taktırmadım son model dediler pek aratırmadım markasınıda suan bilmiyom pek özelliklerini pek iyide sayılmaz idare eder bir ürün

Yorum bağlantısı
Yücel Metin

Eline sağlık çok abartmadan güzel dokunuşlar olmuş.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
On 13.10.2017 at 19:33, Ramazan Başkan yazdı:

yine Alİexpresten aldığım direksiyon kılıfımı 3 saatte dikimi gerçekleştirdim

Çok güzel olmuş.. Elinize sağlık.. 

Yorum bağlantısı
Ramazan Başkan
20 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Çok güzel olmuş.. Elinize sağlık.. 

Mehmet bey teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Recep Güney
(düzenlendi)

op com V1.64 SW150406b sanırım en güncel op com cihazı bu imiş 2014 sonrası opelleri kapsayan, ancak hiçbir yerde bulamadım. V1.64 SW120309a olanlar da 2014 modele kadar görüyormuş.2015 ve üzeri astra için bu cihazdan kullanan var mı arkadaşlar?

tarihinde Recep Güney tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

Güzel modifiyeler, güle güle kullanın.

Direksiyon dikimi zor mu, nasıl dikiş atılacağı falan belli mi?

Yorum bağlantısı
Ramazan Başkan
On 23.10.2017 at 09:36, Özdemir Deniz yazdı:

Güzel modifiyeler, güle güle kullanın.

Direksiyon dikimi zor mu, nasıl dikiş atılacağı falan belli mi?

Özdemir Bey işlem kolay ama sabır isteyen bir işlem çinden gelen kututa da dikişleri nasıl atacağımız tek tek resimle anlatılmış 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
op com V1.64 SW150406b sanırım en güncel op com cihazı bu imiş 2014 sonrası opelleri kapsayan, ancak hiçbir yerde bulamadım. V1.64 SW120309a olanlar da 2014 modele kadar görüyormuş.2015 ve üzeri astra için bu cihazdan kullanan var mı arkadaşlar?
Kullanmiyorum ama ne icin aradiginizi merak ettim :)
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Güney Bedirhan

Verilen linkten siparişi verdim. İlk dokunuşum vites altı led olacak inşallah. Ardından far sensörü:good1:

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ramazan Başkan
On 04.02.2018 at 16:03, Güney Bedirhan yazdı:

Verilen linkten siparişi verdim. İlk dokunuşum vites altı led olacak inşallah. Ardından far sensörü:good1:

yaptıktan sonra resim atarsanız bakalım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Güney Bedirhan
(düzenlendi)

Sizin yaptığınız vites altı led işlemine dair resimleriniz var mı? Ledi, söktüğümüz plastik parçanın içine mi sabitliyoruz? 

tarihinde Güney Bedirhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ramazan Başkan
25 dakika önce, Güney Bedirhan yazdı:

Sizin yaptığınız vites altı led işlemine dair resimleriniz var mı? Ledi, söktüğümüz plastik parçanın içine mi sabitliyoruz? 

Benim verdiğim linkteki ürünü sipariş ettiyseniz tm o plastik parçanın altına gore hemen altına yandan yakıştırıyorum milim milimine tam oluyor 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Güney Bedirhan

Aynı ürünü aldım. Peki bağlantı ESP kablosuna mı?

Yorum bağlantısı
Ramazan Başkan
9 saat önce, Güney Bedirhan yazdı:

Aynı ürünü aldım. Peki bağlantı ESP kablosuna mı?

BU VİDEOYU İZLEYEREK YAPTIM 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...