İçeriğe Yönlendir

50-100 tl arası f/p wax önerisi

Bekir Memur

Recommended Posts

Bekir Memur

Elimdeki ürünler bitti 5-100 tl arası f/p wax önerisi alabilirmiyim?

Tercihen su iticiliği ve dayanımı yüksek olanlar.

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Merhaba bekir, fiyat performans olarak sonax brillant shine detailer (bsd) sıvı ve uygulaması kolay fiyatı 35 ₺ idi en son

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Bekir Memur
Bir saat önce, Buğra Höngül yazdı:

Merhaba bekir, fiyat performans olarak sonax brillant shine detailer (bsd) sıvı ve uygulaması kolay fiyatı 35 ₺ idi en son

Elimde 3m in hızlı cilası var katı formda bir wax arıyorum abi 

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
Katı forumda wax olarak soft 99 waxlarını tercih edebilirsin bekir bunub yanında turtle wax ice wax ta fp ürünüdür
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bekir Memur
(düzenlendi)
24 dakika önce, Buğra Höngül yazdı:
35 dakika önce, Bekir Memur yazdı:

Katı forumda wax olarak soft 99 waxlarını tercih edebilirsin bekir bunub yanında turtle wax ice wax ta fp ürünüdür

soft 99 u çok önerdiler abi güvenli olarak nereden temin edebilirim ek olarak siyah ve beyaz modeli var aralarındaki fark nedir 

tarihinde Bekir Memur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
soft 99 u çok önerdiler abi güvenli olarak nereden temin edebilirim ek olarak siyah ve beyaz modeli var aralarındaki fark nedir 
Satış politikası başka bişey yok soft99 modelleri hep su iticilik öncelikli autotechnic hariç
Yorum bağlantısı
Bekir Memur
3 dakika önce, Buğra Höngül yazdı:
5 dakika önce, Bekir Memur yazdı:

Satış politikası başka bişey yok soft99 modelleri hep su iticilik öncelikli autotechnic hariç

aracınıza uygun renkte alın felan diyor benim araba mavi renk acaba siyah beyaz farkı olurmu hangisini almalıyım

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
aracınıza uygun renkte alın felan diyor benim araba mavi renk acaba siyah beyaz farkı olurmu hangisini almalıyım
Dediğim gibi satış politikası başka sorun olmaz bekir.
Yorum bağlantısı
Bekir Memur
14 dakika önce, Buğra Höngül yazdı:
15 dakika önce, Bekir Memur yazdı:

Dediğim gibi satış politikası başka sorun olmaz bekir.

http://www.detailingdukkani.com/urun/soft99-fusso-coat-12-dark-colour-wax---200gr_2464.aspx

http://www.hepsiburada.com/soft99-fusso-coat-12-aylik-wax-koyu-renk-p-HBV000001RBQR?magaza=yamaclardetailing&wt_gl=cpc.tum.genel.pla&gclid=CjwKCAjwjozPBRAqEiwA6xTOYKfmHNp8EBcxhm0KiNdp1V1zrk3IRMR3uW4jTHcMEVqJkFbo8aXIuhoCAGoQAvD_BwE

Hangisinden almamı önerirsin abi 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...