İçeriğe Yönlendir

Leon

Remzi Karaca

Recommended Posts

Osman Bilgin

120 bine al 5 bin fara ver, fazlaymış hakketen. doğru bir sandık motor fiyatı çok şaşırtmıştı 30 civarıydı yanlış hatırlamıyorsam, dizel forester.
yalnız beyinli bi xenon lar genelde öyle olmuyor mu? b8 highline pasatın ne kadardır ki?

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)

Subarunun benim için alınası modeli forester dır, o da s-turbo(98 model civarından) dan başlar 2011-12 kasada biter. Arkadaşımda legacy sw var ankarada 2 ay kapı bekledi. Focusun çıkma bir çift farını 100 tl ye almıştım o da farklı bir tecrübe oldu :)

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin
(düzenlendi)

outbacki beğeniyorum ben de.. 11-13 dizel manuelini. kendi açımdamdan alınabilirliğinden yoksa 0 daha güzel:=) (parça fiyatları öyle ise o güle zor katlanılınır)
yaşlandıkça beğenilerde değişiyor, eskiden hb bile beğenmezdim, direk sedan, şmdi sw ler daha hoş geliyor gözüme, hele suv, crossover.. ev lere bakar oldum hiç işim olmazdı 10 sene önce, şimdi ne güzel evmiş diyorum:=)

tarihinde Osman Bilgin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
10 dakika önce, Osman Bilgin yazdı:

outbacki beğeniyorum ben de.. 11-13 dizel manuelini. kendi açımdamdan alınabilirliğinden yoksa 0 daha güzel:=) (parça fiyatları öyle ise o güle zor katlanılınır)
yaşlandıkça beğenilerde değişiyor, eskiden hb bile beğenmezdim, direk sedan, şmdi sw ler daha hoş geliyor gözüme, hele suv, crossover.. ev lere bakar oldum hiç işim olmazdı 10 sene önce, şimdi ne güzel evmiş diyorum:=)

Aynı süreç bende de işliyor. Yakında mezar yeri bakmaya başlarız.

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin
4 dakika önce, Mahmut Yıldız yazdı:

muhetmelen köyüm olur ailemin yanında olmak isterim ama geçenler de bir köye gittim müthiş manzaralı bir mezağlığı vardı. yani onuda düşünmüştüm:=)
durduğum yer mezarlık tepenin üstü, karşını fotosu, iki dağ arasında su akıyor ufak şelale var, su sesi bulunduğum yere kadar geliyor. 

NOlObg.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
34 dakika önce, Osman Bilgin yazdı:

24 dakika önce, Mahmut Yıldız yazdı:

Hadi sizin yaşınız büyük abiler, bana ne oluyor, aynı yoldayım :D

3.0 h6 outback 2006 model var arkadaşımda, "gazla viraj dönmek" neymiş onda gördüm ben ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Konunun başlarında bahsedilen 1.0 Eco Tsi motorlu bir ibiza aldım 2 gün önce. İbiza'ya o motor çok çok yeterli fazla bile geliyor. 109bg Focus'un bağıra bağıra çıktığı Muğla Kötekli yokuşunda İbiza full insan + yük dolu iken 120 sabit çıktı bassam daha giderdi herhalde. İstanbul - Dalaman 700 km civarı 200 liralık depoda geri kalan yakıtım çeyrek depo kadar benzin. Bu motoru çok beğendim. Leon'a koymaları da gayet isabetli olmuş.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Motor gibi motor.

Küçük illerde yoğun trafik olmayan illerde en ideal motor Tsi. Ben şehir içinde bugün sabah 17 kilometreyi 8.1 LT ortalama ile geldim. Aynı güzergahı arkadaşım dci ile 7.8 Lt ortalama ile geliyor.

Hem trafik sıkışık, hem yollar dar, hem rampa in çık hem de yolları paylaştığımız insanların saçma sapan araç kullanma şekilleri malesef bu tüketimlere itiyor bizi. Aynı yolu sakin zamanda mesela pazar günü 5.5 lt ile gidebiliyorum.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

İstanbul içinde 4.8 gördüm ya gam yemem. Az da dur kalk trafik çekmedim hemi de...

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...