İçeriğe Yönlendir

VW Passat B5.5 Test Sürüş Videosu Yayında

Onur_Aydın

Recommended Posts

Onur_Aydın
(düzenlendi)

VW Passat B-5.5 kasa kodu ile test konuğumuz oldu. Güçlü 130 beygirlik 1.9 TDİ dizel moturlu versiyonunu inceledim, uygun fiyatlara donanımlı ve D segmenti araç istiyenlerin tercih edebileceği tarzda bir araç,sizler için aracı detaylı inceledik ayrıntılar videoda... İYİ SEYİRLER....

tarihinde Metin Akbal tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
(düzenlendi)

Güzel bir video olmuş, amatörce yapılan bu inceleme videoları profesyonellere göre daha çok ilgimi çekiyor. Passat 5 ve 5.5 kasalar bana göre üretilmiş en efsanevi passatlar. Testini yaptığınız araç mekanik olarak biraz bakımsız gibi, 15 saniyede 0-100 yapması, yakıtının 8.8 'lerde olması bende bu kanıyı oluşturdu. Umarım sadece bu araç böyledir, yoksa listemde yer alan 5 yada 5.5 kasa passatın dizel versiyonlarını elemek zorunda kalacağım.

tarihinde Gökhan Albayrak tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

güzel bir çalışma olmuş, ufak detaylar da es geçilmemiş, ben beğendim.
bence b6 kasa üretilmiş en güzel kasa.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Onur_Aydın
22 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Güzel bir video olmuş, amatörce yapılan bu inceleme videoları profesyonellere göre daha çok ilgimi çekiyor. Passat 5 ve 5.5 kasalar bana göre üretilmiş en efsanevi passatlar. Testini yaptığınız araç mekanik olarak biraz bakımsız gibi, 15 saniyede 0-100 yapması, yakıtının 8.8 'lerde olması bende bu kanıyı oluşturdu. Umarım sadece bu araç böyledir, yoksa listemde yer alan 5 yada 5.5 kasa passatın dizel versiyonlarını elemek zorunda kalacağım.

Bende aynı kanıdayım motorun kondisyonu çok iyi değil gibi geldi bana, ama diğer passatlara göre yakıt  tüketimini yorumladım düşebilir.

23 dakika önce, Emre Öğüt yazdı:

hala en güzel passat kasası B5.5

Aynen passatı passat yapan kasa bence, insanlar bugün passat alıyorsa bu aracın payı büyük :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
(düzenlendi)

Elinize sağlık. Videoyu izleyemedim ama eğerki 15sn'de çıkıyorsa motor olarak problem var demektir. Çünkü aynı aracı kullanıyorum otomatik ve 10sn'de 100km hıza çıkıyor benim aracım. Ancak benim araç yazılımlı. Normali 11sn filandır.

Konfor olarak çok iyidir, günümüz bir çok aracını kalite ve sorunsuzluk olarak ciddi üzer.

Yakıt olarak da şehir içi sıkışık trafikte 9 litreler normal. Akıcı trafikte kullanılırsa 7 gibi yakıyor. Uzun yolda 5lt. 70km sabit hız ile emekli amca modunda 4lt yaktırıyorum ben. 

tarihinde Mustafa Arıkan tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Onur_Aydın
1 saat önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Elinize sağlık. Videoyu izleyemedim ama eğerki 15sn'de çıkıyorsa motor olarak problem var demektir. Çünkü aynı aracı kullanıyorum otomatik ve 10sn'de 100km hıza çıkıyor benim aracım. Ancak benim araç yazılımlı. Normali 11sn filandır.

Konfor olarak çok iyidir, günümüz bir çok aracını kalite ve sorunsuzluk olarak ciddi üzer.

Yakıt olarak da şehir içi sıkışık trafikte 9 litreler normal. Akıcı trafikte kullanılırsa 7 gibi yakıyor. Uzun yolda 5lt. 70km sabit hız ile emekli amca modunda 4lt yaktırıyorum ben. 

:good1:

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Çok güzel araba bu kasanın V6 4 motion 2,8 Passatı test etmiştim süperdi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Bu aracın hatta o yıllarda d segmentinin zirvesi 4.0 W8'dir.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

0-100 testi birkaç tekrar yapıldı mı? Bence pilotaj hatası var biraz.
"Bagaj" kısmı anlatılırken diksiyon biraz kulak tırmanıyor.

Kronik sorunlar ve çözümlerinden bahsetmek güzel olmuş, elinize sağlık, başarılar.

Yorum bağlantısı
Onur_Aydın
10 dakika önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

0-100 testi birkaç tekrar yapıldı mı? Bence pilotaj hatası var biraz.
"Bagaj" kısmı anlatılırken diksiyon biraz kulak tırmanıyor.

Kronik sorunlar ve çözümlerinden bahsetmek güzel olmuş, elinize sağlık, başarılar.

3 tekrar yapıldı 2'si ESP açık 1' kapalı en iyi sonuç bu çıktı,lisanslı sürücüydüm hatanın bu yüzden olacağını düşünmüyorum kullandığım aracın kondisyonundan kaynaklı olabilir.

Diksiyonda bir hata var evet, ama harf yutmak kulak tırmalamaz diye düşünüyorum. :)

yorumlarınız için teşekkür ederim :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...