İçeriğe Yönlendir

Yeni Araç Arayışı

Fatih Sarıkaya

Recommended Posts

Fatih Sarıkaya

Arkadaşlar elimizde 2011 model otomatik cruze ls plus var emin değilim ama 60-70 bin km arası.Bunu opele verip astra sedan 1.4 140hp design yada edition plus da karar kıldık navi 950 paketinide ilave ettireceğiz.Sizce fiyatlar yıl sonuna doğru düşermi yoksa artarmı.2018 model olsun derdim yok.Hatta ellerinde varsa 2016 modeli bile alırım :) 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Yeni vergi bindirmesi nedeniyle indirim pek yapmazlar gibime geliyor bu yıl sonu.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
2 saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Yeni vergi bindirmesi nedeniyle indirim pek yapmazlar gibime geliyor bu yıl sonu.

+1

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Araç üzerindeki navi sistemleri oldukça fiyatlılar ve o paraya karşılık süper bir hizmette sunmayabiliyorlar. İyi inceleyip karar vermenizde fayda var.

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Temiz bir ikinci eli her zaman tercih ederim. Artık piyasada düşük km hatasız araç bulmak zor değil. Sıfır edition alacağınıza 5- 10 000 km de exellence alın derim. Tabiki tamamen kendi fikrim. 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)
31 dakika önce, Cem Dilmen yazdı:

Temiz bir ikinci eli her zaman tercih ederim. Artık piyasada düşük km hatasız araç bulmak zor değil. Sıfır edition alacağınıza 5- 10 000 km de exellence alın derim. Tabiki tamamen kendi fikrim. 

Abi millet çıldırmış gibi, sıfırından fazla fiyat yazan onlarca ilan gördüm malum sitede :D

Astra Sedan 1.6 Benzinli 115 HP MT Edition Plus 67.950 sıfır fiyatı, sitede 76 bin yazan var :D (3 kuruşluk navigasyonu 5 bine çakmaya çalışan zihniyet).

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
17 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Abi millet çıldırmış gibi, sıfırından fazla fiyat yazan onlarca ilan gördüm malum sitede :D

Astra Sedan 1.6 Benzinli 115 HP MT Edition Plus 67.950 sıfır fiyatı, sitede 76 bin yazan var :D (3 kuruşluk navigasyonu 5 bine çakmaya çalışan zihniyet).

Malesef öyle tipler malum sitede çok.Bakıyorum sıfırı daha ucuz.

49 dakika önce, Cem Dilmen yazdı:

Elimizdeki aracı elden çıkarıp alabiliriz.Araç satmak zor iş,insanlarla uğraşmak kolay değil.Özelllikle bir sürü ölücü çıkacak.40 binlik aracı 33 almak isteyecekler.

Yorum bağlantısı
Erol Güven

Araç fiyatları düşmez alınacaksa biran önce alınmalı çünkü alan her zaman kazanır 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Liste fiyatlarına pek takılmayın, bayilerde çok güzel fiyatlar var.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...