İçeriğe Yönlendir

Ppt Uzantılı Dosya Sorunu

Alpay Sumer

Recommended Posts

Alpay Sumer

arkadaslar merhaba, konuyu yanlis yere acmis olabilirim kusura bakmayin... esimde sunu amaciyla ppt uzantili birkac sunum mevcut bunlari pc ortaminda dosyalamak yada goruntulemek istedigimizde bozuk dosya hatasi  veriyor.. fakat telefonda watsapp uzerinden geldigi haliyle goruntuleyebiliyoruz.. bu dosyalari nasil veya hangi yontem kullanarak bilgisayar ortaminda kullanilabilir hale getirebiliriz? 

Yorum bağlantısı
Furkan Tanrıveren
(düzenlendi)

microsot office kurulu değil mi pcde powerpoint dosyası gibi görünüyor. Bide dosya uzantısını .pptx olarak değiştirirseniz düzelebilir.

tarihinde Furkan Tanrıveren tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

office acmiyor... uzantiyi .pptx olarak degistirmistim ondada olmadi... Akilli tahta da kullanmak istiyor esim, fakat ne yaptiysam basaramadim habire bozuk dosya diyor...:angry:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

dosyayı bana yollayabilir misiniz, bi şansımı deneyeyim. Yollamak isterseniz ÖM den mail adresimi paylaşabilirim.

Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen

Cift tiklayarak degil de Ppointi acip dosya menusunden ac denediniz mi?

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Dosyanın aslının gerçekten ppt uzantılı olmadığını düşündüm ben.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Dosya üstünde sağ tık, özellikler.. 

Güvenli olarak işaretleyin.. Dosya sağlamsa açacaktır. 

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

sani bey gondereyim. mail adresinizi mesajla yazarsaniz atarim.. yogunluktan yazamadim kusura bakmayin.. yanitlar icin tesekkurler.. evren bey sormus evet ingilizceci esim, fakat bu cozemedigim  dosya esimin arkadasina ait oda  bu sorunu cozse cozse eniste cozer demis ama malesefki ben cozemedim :D  yazilanlari deneyemedim insallah cozersek  hangi yontemin ise yaradigini yazarim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

İngilizceci arkadaşlarda buna benzer bir dosya vardı, zor açmıştık, Office viewer ile mı açmıştık tam hatırlamıyorum [emoji3]

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...