İçeriğe Yönlendir

Bilgisayarımda bulduğum Honda ve Chery eski fiyat listeleri (hey gidi günler hey)

Erdem Çağla

Recommended Posts

Erdem Çağla
(düzenlendi)

hNl1ZCASSIa2jaZDzb7oDQ.png

xQsvNcLlTBShZjwls5rjBQ.png

4FQRgFJmRsqNWp-CWdBKXw.png

tarihinde Mehmet Pınar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş

2006 model connectti 19500 TL ye sıfır almıştım.Aksesuarlar ile 21500 idi.

Şimdi neredeyse 30bin TL ye satacağım. Yazık bu millete,vatana. Bunları hak etmiyor 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

çok yazık çok 2 senede gelinen duruma bak, bukadar tezat olur mu, insanların maaşlarına yapılan zamlarla şu enflasyondaki tutarsızlık nasıl bir haktır??

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İnan Çınar
2006 model connectti 19500 TL ye sıfır almıştım.Aksesuarlar ile 21500 idi.
Şimdi neredeyse 30bin TL ye satacağım. Yazık bu millete,vatana. Bunları hak etmiyor 

Ben 2004 te 1999 fiestayi 13600 e almıştım. 13 yıl sonra 15000 e sattım. Sizin zarar daha azmiş.
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Amaç kim fakir kim zengin belli olsun.Ortalık mercedes ,bmw dolmuştu.Eskiden bu markalara gerçekten zenginler sahip olabiliyordu.Ama son zamanlarda orta gelir grubuda bu markalara ulaşabilir olmuştu.Türk milleti bunu hak etmiyordu.İnsanlarımız sefilliğe alışık olduğu için lüks yaşantı birilerine batmaya başladı.Zenginlerin zenginliklerini gösterebilecek çok fazla yol kalmamıştı.Aradaki makası arttırıp tekrar ben zinginim havasına bürünmek istediler.Ve başardılar vergi ayağına lüks ve dayanıklı ürünlere zam yaptırdılar.

Türk milleti hiç bir zaman iyiye layık görülmemiştir,ne zaman iyi birşeyler olmaya başlasa kesin önü kesilir.

İnsanlarımız hala tofaş  gibi dandik araçlara mahkum bu pahalılıkla ve bu maaşlarla bu çok normal.Yazık ki insanlarımız bunlara hala layık görülüyor.

• Beğen 3
  • Teşekkür 2
Yorum bağlantısı
Erdem Çağla
2 dakika önce, Ahmet Türedi yazdı:

Amaç kim fakir kim zengin belli olsun.Ortalık mercedes ,bmw dolmuştu.Eskiden bu markalara gerçekten zenginler sahip olabiliyordu.Ama son zamanlarda orta gelir grubuda bu markalara ulaşabilir olmuştu.Türk milleti bunu hak etmiyordu.İnsanlarımız sefilliğe alışık olduğu için lüks yaşantı birilerine batmaya başladı.Zenginlerin zenginliklerini gösterebilecek çok fazla yol kalmamıştı.Aradaki makası arttırıp tekrar ben zinginim havasına bürünmek istediler.Ve başardılar vergi ayağına lüks ve dayanıklı ürünlere zam yaptırdılar.

Türk milleti hiç bir zaman iyiye layık görülmemiştir,ne zaman iyi birşeyler olmaya başlasa kesin önü kesilir.

İnsanlarımız hala tofaş  gibi dandik araçlara mahkum bu pahalılıkla ve bu maaşlarla bu çok normal.Yazık ki insanlarımız bunlara hala layık görülüyor.

150 bine f10 kasa bmw mi olur akradas dediler ve 300.000 tl yaptilar.

Simdi 30 bine cruzenin pertini veriyorlar.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bir müşterim, megane almaya gidip, mercedes alıp gelmişti.. 

Nasıl oldu dedim.. Bu daha mantıklı geldi demişti :)

Yine satılacak.. 

Sorun şu : Henüz alışamadık bu fiyatlara ve atladığımız husus : Liste fiyatları bizim alışabilmemiz için yüksek. Gerçekte çok daha ucuz satılıyor.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Konu başlığında Chery yazıyor çin malı olan değilmi bu? Ben göremedim sanırım. Chevroletimi kastettiniz acaba.

Fiyatlar yükseldikçe yükseliyor en iyisi eldeki malı korumak.

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi
38 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Bir müşterim, megane almaya gidip, mercedes alıp gelmişti.. 

Nasıl oldu dedim.. Bu daha mantıklı geldi demişti :)

Yine satılacak.. 

Sorun şu : Henüz alışamadık bu fiyatlara ve atladığımız husus : Liste fiyatları bizim alışabilmemiz için yüksek. Gerçekte çok daha ucuz satılıyor.. 

Sizin müşteri gerçekten mantık hatası yapmış sanırım :) 

En boş mercedes a serisi bile 144.000 tl, En full megane 134.000 tl ,ne kadar bir indirim yaptılar merak ediyorum :)

Sonuçta bu indirimi tüm firmalar yapıyor, sadece mercedes değil renault ta liste fiyatından vermiyor.Neyse o müşterinin bir bildiği vardır.

Ama şu bir gerçek liste fiyatından öyle abartılı şekilde aşağı satılmıyor araçlar tabi eğer eski model yada stok ürün değil ise.Hele kendi istediğiniz opsiyonlarla araç oluşturursanız indirimli alma şansınız hiç yok gibi bişey.

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Üç defa yazdım sildim. En sonunda bir sarı kart peşine de kırmızı yerim birgün. Neyse, birisi mehteri versin de rahatlayalım.

• Beğen 2
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Gidişat vergilerin her kalemde dahada artacağı yönünde. Şu anki fiyatlara 2 sene sonra vay be diyeceğiz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Vergi artmaz da hayat pahalılanır iflaslar işsizlik yagma başlayabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş

Bu hafta itibari ile lee&wranglerin üretimi yapıldığı fabrika söke-aydın  da kapandı.700 kişiişsiz kaldı. En kaliteli pamuğun 

Yetiştiği yerde dünyaca ünlü marka kapattı.

Demek ki bazı şeyler yanlış gidiyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş
Bir saat önce, Fevzi Göktaş yazdı:

Bu hafta itibari ile lee&wranglerin üretimi yapıldığı fabrika söke-aydın  da kapandı.700 kişiişsiz kaldı. En kaliteli pamuğun 

Yetiştiği yerde dünyaca ünlü marka kapattı.

Demek ki bazı şeyler yanlış gidiyor

Demek istediğim ilerisin de zor günler var sanki...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
6 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

iflaslar işsizlik yagma başlayabilir.

ölçüm kriterine bağlıdır ancak o başladı zaten :f1:

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla
On 20.10.2017 at 11:48, Recep Demirci yazdı:

Konu başlığında Chery yazıyor çin malı olan değilmi bu? Ben göremedim sanırım. Chevroletimi kastettiniz acaba.

Fiyatlar yükseldikçe yükseliyor en iyisi eldeki malı korumak.

Evet yanlış olmuş

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...