İçeriğe Yönlendir

Siz Hangi Aracı Alacaksınız ?

Rasim Can Mafratoğlu

Siz hangi aracı alacaksınız ?  

77 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Rasim Can Mafratoğlu

Aşağı yukarı piyasa fiyatları aynı olan araçları ekledim sizin tercihiniz hangisi olurdu ?

Yorum bağlantısı
Ömer Çayırtepe

Mazda 3 almak ister ve megane alırdım :biggrin:

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

çok zor seçenekler yeni kasa olsaydı a3 derdim ama eski olduğundan Mazda gönlümden geçerdi ama onunda piyasa durumundan dolayı Megan 3 dizel alırdım :D psikoloji alt üst oldu.

2 saat önce, Yücel Meta yazdı:

Dizel candır 

şurda 3-5 sene sonra dizel canlılığı gidip (emisyon,gaz salınımı yüzünden) benzinli revaşta olacağını düşünüyorum 10 seneye kadar da sadece elektrikli olacak heralde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rasim Can Mafratoğlu
1 dakika önce, Fevzi Göktaş yazdı:

En yeni en iyisidir

Bende en kalitelisi en iyisidir diyorum :)

Yorum bağlantısı
Yücel Metin
2 saat önce, Mesut Eyibil yazdı:

çok zor seçenekler yeni kasa olsaydı a3 derdim ama eski olduğundan Mazda gönlümden geçerdi ama onunda piyasa durumundan dolayı Megan 3 dizel alırdım :D psikoloji alt üst oldu.

şurda 3-5 sene sonra dizel canlılığı gidip (emisyon,gaz salınımı yüzünden) benzinli revaşta olacağını düşünüyorum 10 seneye kadar da sadece elektrikli olacak heralde.

Türkiye'de bu mevzuat'la, bu  zihniyetle dizelden vaz geçmek zor diye düşünüyorum. 20 sene daha revaçta olur Türkiye'de dizel. 10 sene sonra çoksa ucuz olur dizeler, Avrupalının elden çıkardığı bize gelir.

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu
(düzenlendi)

Meganın eski kasası bana göre güzel değil. Leon yeni kasa ise tercih edilebilir.

tarihinde Hakan Gürsu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş
Bir saat önce, Rasim Can Mafratoğlu yazdı:

Bende en kalitelisi en iyisidir diyorum :)

Anket öyle demiyor 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Tutar

Biz Türk insanı almadan önce satmayı düşünürüz, Megane tercih ederdim bende.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rasim Can Mafratoğlu
10 dakika önce, Fevzi Göktaş yazdı:

Anket öyle demiyor 

Herkesi görüşleri farklı tabii. Modelden çok Dizel çekiyor insanları :)

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

hayatımız olmuş yakıt tipi .

seçenek audi derim arakadaş güvenlik nerede? ek maliyet nerede seçerken düşünmek gerekil.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Ben Audi tercih ederdim güvenlik bakımından bir Gönlüm de fordu seçmek isterdi ikisinden hangisinde temiz bulursam alırdım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Yücel Metin
On 20.10.2017 at 16:14, Yücel Meta yazdı:

Türkiye'de bu mevzuat'la, bu  zihniyetle dizelden vaz geçmek zor diye düşünüyorum. 20 sene daha revaçta olur Türkiye'de dizel. 10 sene sonra çoksa ucuz olur dizeler, Avrupalının elden çıkardığı bize gelir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...