İçeriğe Yönlendir

Yeni Audi A7

Ali Yasir Bilici

Recommended Posts

Ali Yasir Bilici

Çizgiler hala sınıfında bi numara fakat Bence arka ve iç tasarım bir önceki neslin daha hoş duruyordu 

Allah herkese nasip etsin 

1920x1080_Modul9_FeatureGallery_Tritonblau.jpg

Audi A7 Sportback (2018) - picture 3 of 51 - Front Angle - image resolution: 1024x768

1920x1080_InlineMediaGalerie_Modul3_AA7_171022.jpg

Audi A7 Sportback (2018) - picture 14 of 51 - Rear Angle - image resolution: 1024x768

Audi A7 Sportback (2018) - picture 1 of 51 - Front Angle - image resolution: 1024x768

Audi A7 Sportback (2018) - picture 26 of 51 - Interior - image resolution: 1024x768

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Araba güzel de, araç tanıtımlarında saçmasapan photoshop uygulamaları yapmasalar.

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Çok güzel araba tabikide ama bu A7 lerde arka camın üstünde bi fren lambası var boydan boya. Biz kendimiz öyle bişey yapsak kroya bak cama  boydan boya fren lambası koymuş derler. :)

• Beğen 4
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Yasir Bilici
48 dakika önce, Tamer Topaç yazdı:

Araba güzel de, araç tanıtımlarında saçmasapan photoshop uygulamaları yapmasalar.

Kesinlikle katılıyorum,çok kötü duruyor

Şimdi, Hakan Gürsu yazdı:

Çok güzel araba tabikide ama bu A7 lerde arka camın üstünde bi fren lambası var boydan boya. Biz kendimiz öyle bişey yapsak kroya bak cama  boydan boya fren lambası koymuş derler. :)

Bu arabaya o bile çok yakışıyor tasarımı gereği,Bizim C-Maxlarda çok komik durur  :) 

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

tasarım güzel de şu ızgaraların etrafındaki krom çerçeviyi led yapsa,marka halkalarını led yapsa çok mu zor :) yani arabayı aldık bilmem kaç bin tl ye gidip çinden mi alalım led audi logosunu :D

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu
2 dakika önce, Ali Yasir Bilici yazdı:

Kesinlikle katılıyorum,çok kötü duruyor

Bu arabaya o bile çok yakışıyor tasarımı gereği,Bizim C-Maxlarda çok komik durur  :) 

Aynı fikirde değilim. Arka camı komple kaplayan bi fren lambası hiç bir arabaya yakışmaz A7 ye yakışmadığı gibi. 

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Valla ben arabaya yakışmayan hiç bir unsur bulamadım :) Gerçekten çok güzel araba Allah nasip eder umarım.

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Şimdi yola çıkıyorum, Doğuş 'a doğru...

Fiyat ne bu arada? (Siteye girip canım çekmesin diye buradan şeettim)

Yorum bağlantısı
Ali Yasir Bilici
23 dakika önce, Hakan Gürsu yazdı:

Aynı fikirde değilim. Arka camı komple kaplayan bi fren lambası hiç bir arabaya yakışmaz A7 ye yakışmadığı gibi. 

Zevkler ve Renkler tartışılmaz tabi ama A7 basık geniş ve uzun olduğundan dolayı arka cam ve bagaj kapağı devasa,ledler gizli şekilde yerleştirilmiş özellikle de gece çok hoş duruyor araca ayrı karakter katıyor.

bremslicht-5377910872691037460.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
1 saat önce, Ali Yasir Bilici yazdı:

Audi A7 Sportback (2018) - picture 26 of 51 - Interior - image resolution: 1024x768

İçi yeni polo ile benziyor.

Yorum bağlantısı
Recep Demirci

A7 nedense tamam dikkat çekiyor ama tasarım olarak çok hoş gelmedi bana sıradışı olmak adına çok uzun arka cam bir tuhaf geliyor gözüme.Son kasa göcüklü Civic ve bu ikiside biraz ucubemi marjinalmi bilemedim.

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay
6 saat önce, Tamer Topaç yazdı:

Ben photoshop lu araba almam.:biggrin:

Yorum bağlantısı
Ali Can Ebren

ön ızgara hyundai elentrayı anımsattı bana sanki:)

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Düzce belediye başkanı neden Audi alıyormuş belli oldu. Adam passatamı binsin[emoji41]

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...