İçeriğe Yönlendir

Mondeo 3 - Xenon Taktırmak İstiyorum

Taner Yosunkaya

Recommended Posts

Taner Yosunkaya
(düzenlendi)

2005 model ford mondeo aracıma normal halojen farları söktürüp komple orjinal kendi motoru ile xenonlu far taktırabilir miyim acil cevaplarsanız sevinirim.

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
2005 model ford mondeo aracıma normal halojen farları söktürüp komple orjinal kendi motoru ile xenonlu far taktırabilirmiyim acil cevaplarsanız sevinirim

Taktırabilir ama verim alamazsınız.
Orjinal halojen farınıza mercek taktırın.
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
On 21.10.2017 at 20:14, taner yosunkaya yazdı:

2005 model ford mondeo aracıma normal halojen farları söktürüp komple orjinal kendi motoru ile xenonlu far taktırabilirmiyim acil cevaplarsanız sevinirim

Bende bir çift orjinal fara takılmış bixenon mercekli far takımı var ama ampül ve balastları yok.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
(düzenlendi)
On 24.10.2017 at 15:47, Serkan Toker yazdı:

Bende bir çift orjinal fara takılmış bixenon mercekli far takımı var ama ampül ve balastları yok.

Abi telefonda seninlemi görüşmüştük, farları ben almak istiyordum ama sanıyorum başka arkadaşınıza satıcaktınız   söz vermiştiniz galiba, bir kaç ay oldu ? 2 far vardı

benim mercekler ve far camı iyice karardı , ampullerde mavi beyazdan mor- sarı renge  döndü sanıyorum geçmek üzereler farlar hala duruyor mu 

tarihinde Ozer Oz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
12 saat önce, Ozer Oz yazdı:

Abi telefonda seninlemi görüşmüştük, farları ben almak istiyordum ama sanıyorum başka arkadaşınıza satıcaktınız   söz vermiştiniz galiba, bir kaç ay oldu ? 2 far vardı

benim mercekler ve far camı iyice karardı , ampullerde mavi beyazdan mor- sarı renge  döndü sanıyorum geçmek üzereler farlar hala duruyor mu 

Telefon görüşmesini hatırlayamadım. Farlar duruyor ancak ampulleri ve balastlari yok. Balast orjinal balast var elimde ama soketi olmadığı için takamadım. Sonradan bi-xenon mercek takılmış trend fari bendekiler..

Yorum bağlantısı
2 saat önce, Serkan Toker yazdı:

Telefon görüşmesini hatırlayamadım. Farlar duruyor ancak ampulleri ve balastlari yok. Balast orjinal balast var elimde ama soketi olmadığı için takamadım. Sonradan bi-xenon mercek takılmış trend fari bendekiler..

Bendeki aracın şuan üstünde bulunan orjinal xenon ve balastları uyar mı acaba abi ? hatırlıyorum düz  halojen fara takıldığını söylemiştiniz  benim camlar buğulandı ve cam ile beraber merceklerde karardı sanıyorum muayneden geçemeyeceğim,bu şekilde çizik felan yok ama kararma ve buğulanma mevcut , eğer sendeki farlar muayneden geçebilicek gibiyse  kendi orjinal balastlarımı ve ampulu felan takarım uymazsada ampul alır takarım. Eğer düşünüyorsan bana özeldem mesaj atarmısın abi  fiyatını felan 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
35 dakika önce, Ozer Oz yazdı:

Bendeki aracın şuan üstünde bulunan orjinal xenon ve balastları uyar mı acaba abi ? hatırlıyorum düz  halojen fara takıldığını söylemiştiniz  benim camlar buğulandı ve cam ile beraber merceklerde karardı sanıyorum muayneden geçemeyeceğim,bu şekilde çizik felan yok ama kararma ve buğulanma mevcut , eğer sendeki farlar muayneden geçebilicek gibiyse  kendi orjinal balastlarımı ve ampulu felan takarım uymazsada ampul alır takarım. Eğer düşünüyorsan bana özeldem mesaj atarmısın abi  fiyatını felan 

Çok para isterim baştan söyleyeyim.. :D 1000 lira der 900 e bırakırım pazarlık edersek.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Çok para isterim baştan söyleyeyim.. [emoji3] 1000 lira der 900 e bırakırım pazarlık edersek.. 
İlker Kemal montajı mı?
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
4 dakika önce, Ömer Türkşanlı yazdı:
4 dakika önce, Serkan Toker yazdı:
Değil..

Serkan Toker olabilir mi?

Bilemedin.. :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...