İçeriğe Yönlendir

Hızlıal Sitesi Hakkında...

Ramazan Turan

Recommended Posts

Ramazan Turan

Okuldan arkadaşlar bu siteden laptop aldılar, 19 Ekim tarihinde aldılar ama ne ürün kargolanıyor ne de ilgilenen var. Her aramalarında 13 veya 14. sıradasınız diyorlar :) şikayetvar sitesindeki şikayet sayısı çok fazla  ( https://www.sikayetvar.com/hizlialcom ) ve cevaplanmış olanlarda otomatik mesaj gibi görünüyor. Bir mesajda firmaya kayyum atandığı yazılmış. Bilgisi olan var mı? yaklaşık 5000 liranın üzerinde bir alışveriş yapıldı ve ortada muhatap yok... 

Yorum bağlantısı
Erkam Elma

Bir defa alışveriş yaptım 3 ay kadar oluyor bırakın ürünü paramı geri alana kadar akla karayı seçtim Firma sıkıntılı mağdur çok insan var nette ama anlayamadığım neden müdahale edilmediği 

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Hızlı al Gold Bilgisayar ın değil miydi? İflas etmemişlermiydi?

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Kredi kartıyla aldılarsa bankaya başvurup dolandırıldıklarını ve para iadesi istediklerini söylesinler. En hızlı bu şekilde çözüme kavuşabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Selçuk da yanlışlıkla bir ürün almıştı galiba. Nasıl çözdü hatırlamıyorum.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Çok eskiden iyiydi. Hepsiburada ile yarışırdı. Şahsen aynı oranda kullandığım bir siteydi. Bir dönem çok yavaşladılar, neredeyse yok gibilerdi. Sonradan hızlı şekilde yeniden hareketlenmeye, reklamlamaya başladılar. Demek ki o duraklama sonrası sorunlu.

Yorum bağlantısı
Ramazan Başkan

bu ay hepsinde sıkıntı var sanırım hepsiburada.com da 1 aydır ürünü göndermiyor 800 tl yi karttan çektiler ancak 1 aydır ne ürünü gönderdiler nede paramızı iade ettiler bakalım ne olacak 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Gold, hizlial ve sanalpazar yaklasik 3 yildir sikintili. Bu 3 yil icerisinde 2 islemim oldu parayi alana kadar canim cikti. Gold la hizliali gectim de sanalpazar cok iyi bir siteydi.

Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Hızlıal mağduru çok fazla var.Adamlar dolandırıcı gibi ürünleri göndermiyorlar. Muhattapta bulamıyorsunuz. Ürün iptali için gönderilen mesaja bakarmısınız  'Değerli müşterimiz, sipariş iptallerinde yoğunluk olması sebebiyle ücretler 1 ve 2 ay gecikmeli olarak yatırılmaktadır. Dilerseniz ürününüzü bekleyin. Bize dönüş yapmanız konu ile ilgi yardımcı olunacaktır. Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımla' 

Yorum bağlantısı
Osman Nuri Köknar

İflas erteleme davası devam eden ve kayyum atanmış bi firma. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göler

Forum sitelerinden keşke kontrol etseydiniz.Geçenlerde kuyumcudan daha ucuza ziynet altını veriyorlardı taksitli. Kuşkulanıp forumlarda aratayım dedim. Allahtan alım yapmadım.Ne ürün gönderiyorlar nede para.

Yorum bağlantısı
Mehmet Acar

Bana da ha bire saatlerde 200tl indirim kuponu gönderiyorlar. Muhtemelen son vuruşlar bunlar.

Yorum bağlantısı
Zeki Yelboğa
8 saat önce, Mehmet Acar yazdı:

Bana da ha bire saatlerde 200tl indirim kuponu gönderiyorlar. Muhtemelen son vuruşlar bunlar.

2 günde bir de bana geliyor aynı mesajdan. Allah'tan saat ihtiyacım yok. :D

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Ben geçen ay bir ürün sipariş ettim (339 TL)
Daha sonra bu firmanın kapandığı/el değiştirdiği ve siparişleri göndermediğini para iadesini de aylarca geciktirerek yaptığını öğrendim.
Telefon ettim, "sistemde arıza var destek kaydı açın" anonsu var.
Kayıt açtım, siparişim eğer bir kaç gün içinde gönderilemeyecekse iptal edilmesini istedim.
Aynı gün, siparişimin 5-7 gün içinde temin edilerek gönderileceğine dair geri cevap geldi.

Gerçekten de 5. günde temin ederek gönderdiler, ertesi gün elime ulaştı.Bu nasıl bir şanstır ben de anlamadım. :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...