İçeriğe Yönlendir

Bu Araç Alınır mı?

Murat Kırçal

Recommended Posts

Murat Kırçal
2 dakika önce, Mustafa Arıkan yazdı:

390.000km. Sürprizlere açık olmak gerek.

:biggrin::biggrin:.:biggrin::biggrin::biggrin:

Yorum bağlantısı
Onur Bulut

390 binde bakım geçmişi belli bile olmayan bir bombayı şahsen ben almazdım.Elde patlama ihtimali yüksek. :biggrin:

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Geçmişi, sahibi biliniyorsa alınır. Diğer türlü büyük risk. Ne olacağı belli olmaz.

Yorum bağlantısı
Murat Bal

Ticari olarak kullanılmadığının garantisi var mı? Ankara Polatlı, Gaziantep Şehitkamil ve Kayseri Kocasinan dan araba alınacaksa iki kez düşünülmesi gerek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

Benim teyze oğlu bu km de bir araç almıştı. Baktı hergun sanayi ev arası gitmek zor oluyor sanayinin hemen dibinden ev tuttu :biggrin:

Ev sanayiye yakın mı :unsure2:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Eksper alınır dese bile bu fiyata alınmaz. SW olmayan 200k yakın araçlar bu fiyata yakın değerde ilanda.

Yorum bağlantısı
Murat Kırçal
12 saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Eksper alınır dese bile bu fiyata alınmaz. SW olmayan 200k yakın araçlar bu fiyata yakın değerde ilanda.

Bakalım bugünden için gidecektim ama işlerden dolayı gidemedim. Yarın gideceğim inşallah bir sıkıntı çıkmaz ise alacağım sıkıntı çıkar ise kayseri pastırmasını yiyip döneriz. :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

Yorum bağlantısı
Hasan Ali Gürsoy

Hocam iş yerinize alacaksanız. Size benim aracımı öneririm.
İlan no : 7793279 arabam.com

Açıklamaları okuyun sonra tel numaram var iletişim kurarsınız. Hem dizel hem otomatik hem de 224 bin km de

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Murat Kırçal
On 22.10.2017 at 22:03, Mustafa Arıkan yazdı:

390.000km. Sürprizlere açık olmak gerek.

Bu araç süpriz yaptı taksi çıkması çıktı. Baştan söylememişti. vatandaş abi kayserililerden korkulur. Allah'tan aracı sorgulattım geçmişte tramer  veya hasar yok ama 3 yıl ticaride top koşturmuş.:biggrin::biggrin:  Nasip olursa buna gideceğim yarın. İnşallah gittiğimize değer. https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-yeni-kasa-2008-dizel-skoda-fabia-1.4-tdi-478583053/detay

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
(düzenlendi)

200 bin km dayanan araçlara ölü gözüyle bakılan bir ülkede 390bin km araç almak nekadar mantıklı?

Güzel bakımlı vs kullandığın süre boyuncada büyük masraf çıkarmadı ama satacağın zaman 400 bin belkide daha fazla olacak km o zaman satabilcekmisiniz birde o tarafını düşünmek lazım.

tarihinde Uğur Kamil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Galericiden olması korkutucu bakım geçmişi iyiyse km anormal değil hatta olması gereken bir km sayılabilir

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Forumda bilinen bir araç varken, hemde aynı bütçelerde; ben başka araba aramazdım. Bence Evren beyin tavsiyesine uyun.Kafanız rahat olsun.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Murat Kırçal
On 05.11.2017 at 18:22, Evren Erakçora yazdı:

Öneri için teşekkür ederim ama s.wagon lazım. Bakalım hayırlısı geçen sivastaki araca baktım ama gözüm tutmadı. Birde peugeot 207 1.6  dizel outdoor varmış İstanbul 'da  ona baktıracağım.

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)

Bahçeşehirde ilk sahibinden garaj arabası boyasız, 190 binde 2.2 crdi cm1 motorlu sorento

sizce nasıl?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-kia-ilk-sahibinden-cam-tavan,hatasiz,boyasiz,yetkili-servis-bakimli-844541553/detay

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Sinan Akgöl yazdı:

@Hasan Basri Bayraktar abimiz nokta atışı yapar yorumda. Sanki konuşulmuştu bir konuda diyordum buldum. @Tansu Kalafatoğlu

2.2 olanların kronik sorunu yokmuş diyor hasan bey. Yani 2010-2011 olanlar muadillerine göre fiyatları uygun gibi. İç hacim çok geniş

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
(düzenlendi)
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

2.2 olanların kronik sorunu yokmuş diyor hasan bey. Yani 2010-2011 olanlar muadillerine göre fiyatları uygun gibi. İç hacim çok geniş

Bende tek sıkıntısı Hyundai'de kısa bir süre satışta çalışırken o zaman Tucson ve ilk kasa Santa'larda tek sıkıntı döşemeleriydi. Şanzıman iyi mırın kırın tam otomatik değil. Kia'da kardeş marka ancak Avrupa'da satışlarında Kia daha öndeydi Hyundai'ye göre. 2.2 motor geldi diye vergi diliminden çok tutulmadı sonra 2.0'a çektiler zaten. Git incele bence aklın kalmasın. Ben artık öyle yapıyorum herkese de böyle diyorum. Hesap kitap tamamsa gidip bak içine sindimi yapıştır kaporayı :) O mu bumu derken hem fiyatlar uçuyor hem kafa çok karışıyor. 

tarihinde Sinan Akgöl tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Sinan Akgöl yazdı:

Bende tek sıkıntısı Hyundai'de kısa bir süre satışta çalışırken o zaman Tucson ve ilk kasa Santa'larda tek sıkıntı döşemeleriydi. Şanzıman iyi mırın kırın tam otomatik değil. Kia'da kardeş marka ancak Avrupa'da satışlarında Kia daha öndeydi Hyundai'ye göre. 2.2 motor geldi diye vergi diliminden çok tutulmadı sonra 2.0'a çektiler zaten. Git incele bence aklın kalmasın. Ben artık öyle yapıyorum herkese de böyle diyorum. Hesap kitap tamamsa gidip bak içine sindimi yapıştır kaporayı :) O mu bumu derken hem fiyatlar uçuyor hem kafa çok karışıyor. 

Evet. Koltuklar çabuk deforme oluyor ama önemli değil. Döşemeciler bunun için var :) bi bakayım. 60 krş yakıyor. Hesap uyarsa bakıcam artık

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...