İçeriğe Yönlendir

95' E34 520i Testi

Murat Atagenç

Recommended Posts

Murat Atagenç
(düzenlendi)

Ruhsatta 96 olarak geçen son sayılı olarak üretilen Business Edition modeli bir araç. Sahibini forum ortamlarında tanıyorum, gerçekten en ufak klipsine kadar orijinal olarak yenilenmiş mükemmel kondisyonda bir E34.

Videodakinin petrol mica metallic renk ve spor direksiyon opsiyonlusuna  sahiptim, kondisyonu bu kadar iyi olmasa da piyasadakilere göre çok iyi durumdaydı. Video sonrası pişman olmadım değil :)

7yNY2L.jpg

tarihinde Murat Atagenç tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Çok arayacaksın şu bmw 'yi. Sattığın ilk gün de bunu sana söylemiştim. Herşey az yakıt, düşük bakım maliyeti değil. 6 silindir homurtusu, virajda başını öne eğmesi, meraklı gözler... Ben tadını çıkarıyorum. Kısmet olursa E60 525i ve yanına herhangi bir küçük araba. Benim ihtiyaçlarımı giderecek kombinasyon bu galiba.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

17li yaşlarımda direksiyonuna oturmuş olmam, o zamanlar bulunduğum ilde iki elin parmak sayısı kadar BMW olması...

Babam sağolsun, daha da böyle bir makinaya binemem herhalde :)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ömer Türkşanlı

Şartlar müsait olsaydı senin aracı alıp koyardım kenara, eş dost herkese söyledim ama kimse almadı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Bende bi arkadaşa söylemiştim, BMW olduğu için korktu. Çevresindeki arkadaşlarına sordu, "sanayiden çıkmaz" gibi klişe laflar korkuttu. Keşke alsaydı diyorum ama olmadı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Ümit Türk
Murat Atagenç yazdı:

Ruhsatta 96 olarak geçen son sayılı olarak üretilen Business Edition modeli bir araç. Sahibini forum ortamlarında tanıyorum, gerçekten en ufak klipsine kadar orijinal olarak yenilenmiş mükemmel kondisyonda bir E34.

Videodakinin petrol mica metallic renk ve spor direksiyon opsiyonlusuna  sahiptim, kondisyonu bu kadar iyi olmasa da piyasadakilere göre çok iyi durumdaydı. Video sonrası pişman olmadım değil :)

7yNY2L.jpg

denk geldim. bu araç şuanda tokat zilede satışta size mi ait. 

altun baba diye birisi satıyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç
Ümit Türk yazdı:

denk geldim. bu araç şuanda tokat zilede satışta size mi ait. 

altun baba diye birisi satıyor. 

Benim 2017 martta sattığım kişi.

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Murat Atagenç yazdı:

Benim 2017 martta sattığım kişi.

siz satarken kaç bindeydi? 

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Murat Atagenç yazdı:

240binlerdeydi sanırım tam hatırlayamadım şimdi

Abi istanbulda bu araçtan alma arefesindeyim tavsiye eder misin

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç
(düzenlendi)

Şu an ki durumu nedir bilmiyorum ama business edition geçmişi düzgün bir e34.

Fiyatı piyasa şartlarına göre normal (aşırı masraflı bir durumu yoksa)

Mesela lastikler benim taktığım michelin crossclimateler sanırım. En azında lastik masrafı var aracın.

tarihinde Murat Atagenç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Tramer sorgularında satış yapılma sayısı fazla çıkar ama gerçekte onlar 4. sahipleri.

İlk sahibi 10 yıl, onun tanıdığı 1 yıl, ben de 10 yıl kullandım.

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Murat Atagenç yazdı:

Tramer sorgularında satış yapılma sayısı fazla çıkar ama gerçekte onlar 4. sahipleri.

İlk sahibi 10 yıl, onun tanıdığı 1 yıl, ben de 10 yıl kullandım.

Abi aslında ben senin sattığın araç değilde başka aracı diyorum.

yani genel olarak tavsiye eder misin temiz ise alınır der misin ? Bu konu hakkında yorumunu merak ediyorum

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

ilk mesajda paylaştığım videoda söylediklerini söyleyebilirim :)

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

ne keyifli arabadır. 1 sene sahip oldum. epey kullandım. sonra askere giderken satmıştm.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...