İçeriğe Yönlendir

Bitcoin Hakkında Bildikleriniz

Emre Demir

Recommended Posts

Çağlar Bayur
9 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Eski land roverler prim yapacakmış yeni duydum.

o iş kolay, az saydıaki modellerde, 10 kişi ilanlarda rakamları gazlıyor 6 ay, sonraki sene çekil seyret....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
4 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

o iş kolay, az saydıaki modellerde, 10 kişi ilanlarda rakamları gazlıyor 6 ay, sonraki sene çekil seyret....

Yapalım. !!!

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
Bir saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

İkinci el fiyatlari o yuzden artiyor zaten. Herkes ya tutarsa diye yuksek cekiyor fiyati. Sonra aracin piyasasi o oluyor

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

Mehmet Bey'in verdiği hapı yuttum. Uzak durmaya karar verdim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Sanal para , adı üzerinde sanal. Kaybetmeyi göze alabileceğiniz paralarla yatırım yapılabilir.

En iyi yatırım bence uzun vadede Borsa.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Borsanın işleyişini iyi çözerseniz güzel fırsatlar oluyor.Bu işte en önemlisi düşerken satmak yerine kademeli almaktır.Dün mesela trx 0.05  ve xrp 0.93 leri gördü. Akşam trx 0.08 ve xrp 1,46 idi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

Sani ve Mehmet beylerden görünce minergate e bir adım attım, şimdilik fantezi boyutunda konuyu öğrenmeye çalışıyorum.

Aslında böyle bir programı açıp pc yi açık bırakmayı ultra mantıksız buluyorum ama çok meraklı olduğum için öğrenmeden de duramıyorum.

Yani hem karşıyım hem de öğrenip biraz yapmaya kararlıyım.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Bir saat önce, Azad Mirzade yazdı:

Sani ve Mehmet beylerden görünce minergate e bir adım attım, şimdilik fantezi boyutunda konuyu öğrenmeye çalışıyorum.

Aslında böyle bir programı açıp pc yi açık bırakmayı ultra mantıksız buluyorum ama çok meraklı olduğum için öğrenmeden de duramıyorum.

Yani hem karşıyım hem de öğrenip biraz yapmaya kararlıyım.

Bu açık bırakılacak pc'ler için mantıklı değil bence. Açık kalan pc'leir boşta tutmamak içindir. Misal, bi sunucunuz olur, sürekli download yaptığınız bi bilgisayarınız ya da ofiste kullandığınız bilisayarınız olur vs.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
5 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Bu açık bırakılacak pc'ler için mantıklı değil bence. Açık kalan pc'leir boşta tutmamak içindir. Misal, bi sunucunuz olur, sürekli download yaptığınız bi bilgisayarınız ya da ofiste kullandığınız bilisayarınız olur vs.

+1. 

benim evdeki öyle mesela. dropbox sürekli upload download yapıyor günlerce.

bu mesele devlette sıkıntı olmaya başladı. Bir anadolu üniversitemizin toplam trafiğinin %18 i bytecoin olarak tesbit edildi.

isim vermiyorum.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
24 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

+1. 

bu mesele devlette sıkıntı olmaya başladı. Bir anadolu üniversitemizin toplam trafiğinin %18 i bytecoin olarak tesbit edildi.

isim vermiyorum.

Bizim proxyi engelliyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
2 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

aslında ben de böyle düşünüyordum de sonradan ne olduysa düşünme sistemine virüs bulaşmış bu düşündüğümü unuttum.

Benim evdeki pc de açık devamlı ama 30/40 la mı ne kazıyor pek cazip gelmedi, al kenarda tut olayı daha cazip sanki ama bende borsa hiç bir zaman olmadı emekçiliği aşamıyorum bir türlü :)

1 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

+1. 

isim vermiyorum.

bu çok büyük ayıp, devlet malı, kamu malı, haramdır yav.

hocam dropboxta o kadar ne kullanıyorsunuz up hızınız mı düşük ya da neyse çözemedim :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

benim 1TB hesabım var. videolar şunlar bunlar. 20/20 up/down

27 dakika önce, Azad Mirzade yazdı:

..al kenarda tut olayı daha cazip sanki ama bende borsa hiç bir zaman olmadı emekçiliği aşamıyorum bir türlü :)

bana tam tersi geliyor. Çünkü al-sat paranın ruhuna aykırı. ama madencilik yaptığında sisteme kendi makinenle bir hizmet veriyorsun, aldığın para onun karşılığı.

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
46 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

benim 1TB hesabım var. videolar şunlar bunlar. 20/20 up/down

Benim 5tb one drive :)

Alıntı

bana tam tersi geliyor. Çünkü al-sat paranın ruhuna aykırı. ama madencilik yaptığında sisteme kendi makinenle bir hizmet veriyorsun, aldığın para onun karşılığı.

aynı şekilde düşünüyoruz, ben al kenara koy olayına  para kazandırma açısından daha cazip diyorum çünkü bir anda yükseldiğinde voleyi vuruyorsun onun dışında madencilik: emekçilik hatta emile zola germinal diyorum başka da bir şey demiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

0.5 btc'ye audisi satan arkadaş şimdi satsa 20 bine gidecek arabası :)

bitcoin 60.000TL iken günlük BTCturk hacmi 500BTC idi, fiyatı 40 bine düşünce 900BTC oldu hacim. Millet evi arabayı arsayı sattı bitcoin'e gömdü.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Dün keşke yüklü nakitim olsaydı bende ne var ne yok basardım

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla
2 dakika önce, Mehmet Pınar yazdı:

Dün keşke yüklü nakitim olsaydı bende ne var ne yok basardım

dün 36.000TL den işlem gördü ne yazık ki o kadar parayı gözden çıkaracak durumumuz yok. 360.000'e 10 tane alanlar bugün 470.000'den satsa 1 günde 110 bin kar.

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla
1 saat önce, Mehmet Pınar yazdı:

Gözden çıkarmak?

1 tane alıp unutacaksın 36 bine alıp 10 bine de düşebilir 1 sene düşük kalabilir bu yüzden insanın canını yakmayacak bir meblağ olması lazım. Ama alma cesareti gösterenler de iyi kazandı orası ayrı.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Yatırım her zaman aynı mantıktadır. İlk alanlar dışındakiler her zaman üzülmeyeceği bir parayla girmeli. Ama oyunu iyi oynuyorsanız büyük risk büyük kazanç getirir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Bitcoinin kafayı yiyerek, 80 binden tepetaklak düştüğü gün 5000 lira yatırmıştım, hala anaparayı kurtarmaya çalışıyorum :hohoho:ama sıkıntı yok, piyasa düzene giriyor gibi, zarardan kârımız artmakta :good1::biggrin:

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Bu işe dümdüz girmek yatırımcıları zarara sokuyor maalesef. Keşke önceki grafikleri biraz araştırsaydınız.

Bir şeyin değeri sürekli yükselmez. Mutlaka arada düzeltmeler olacak ki, büyüklerimiz para kazansın. Aynı zamanda sürekli yükselen bir şeyi insan hiç satar mı? Arada bir düşüş olacak mutlaka. 

Piyasayı iyi takip etmeli. 

Ne olursa olsun zararına satmamalı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar

2014 ten bu yana her yıl bu dönemlerde düşüş görmüş zaten ama biz düştükten sonra gördük bu grafikleri :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar
2 saat önce, İsa Acar yazdı:

2014 ten bu yana her yıl bu dönemlerde düşüş görmüş zaten ama biz düştükten sonra gördük bu grafikleri :) 

Bu sefer de öyle olacak diye bir garantisi yok. İnşallah öyle olur tabi ama benim söylemek istediğim, piyasanın işleyişi hakkında biraz bilgi sahibi olurdunuz en azından.

umarım trend hep yükseliş gösterir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Erdem Çağla

2 hafta önce 36 bine düşük demiştik daha da düştü bugün

pNH0WLXmS9aSvCO6LYQwOg.png

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...