Emre Demir

Bitcoin Hakkında Bildikleriniz

Recommended Posts

Mehmet Pınar    5.622
Mehmet Pınar

Dün keşke yüklü nakitim olsaydı bende ne var ne yok basardım

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Erdem Çağla    736
Erdem Çağla
2 dakika önce, Mehmet Pınar yazdı:

Dün keşke yüklü nakitim olsaydı bende ne var ne yok basardım

dün 36.000TL den işlem gördü ne yazık ki o kadar parayı gözden çıkaracak durumumuz yok. 360.000'e 10 tane alanlar bugün 470.000'den satsa 1 günde 110 bin kar.

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Mehmet Pınar    5.622
Mehmet Pınar

Gözden çıkarmak?

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Erdem Çağla    736
Erdem Çağla
1 saat önce, Mehmet Pınar yazdı:

Gözden çıkarmak?

1 tane alıp unutacaksın 36 bine alıp 10 bine de düşebilir 1 sene düşük kalabilir bu yüzden insanın canını yakmayacak bir meblağ olması lazım. Ama alma cesareti gösterenler de iyi kazandı orası ayrı.

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Mehmet Pınar    5.622
Mehmet Pınar

Yatırım her zaman aynı mantıktadır. İlk alanlar dışındakiler her zaman üzülmeyeceği bir parayla girmeli. Ama oyunu iyi oynuyorsanız büyük risk büyük kazanç getirir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Mesajın linki
İsa Acar    1.102
İsa Acar

Bitcoinin kafayı yiyerek, 80 binden tepetaklak düştüğü gün 5000 lira yatırmıştım, hala anaparayı kurtarmaya çalışıyorum :hohoho:ama sıkıntı yok, piyasa düzene giriyor gibi, zarardan kârımız artmakta :good1::biggrin:

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Mehmet Pınar    5.622
Mehmet Pınar

Bu işe dümdüz girmek yatırımcıları zarara sokuyor maalesef. Keşke önceki grafikleri biraz araştırsaydınız.

Bir şeyin değeri sürekli yükselmez. Mutlaka arada düzeltmeler olacak ki, büyüklerimiz para kazansın. Aynı zamanda sürekli yükselen bir şeyi insan hiç satar mı? Arada bir düşüş olacak mutlaka. 

Piyasayı iyi takip etmeli. 

Ne olursa olsun zararına satmamalı

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Mesajın linki
İsa Acar    1.102
İsa Acar

2014 ten bu yana her yıl bu dönemlerde düşüş görmüş zaten ama biz düştükten sonra gördük bu grafikleri :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Mehmet Pınar    5.622
Mehmet Pınar
2 saat önce, İsa Acar yazdı:

2014 ten bu yana her yıl bu dönemlerde düşüş görmüş zaten ama biz düştükten sonra gördük bu grafikleri :) 

Bu sefer de öyle olacak diye bir garantisi yok. İnşallah öyle olur tabi ama benim söylemek istediğim, piyasanın işleyişi hakkında biraz bilgi sahibi olurdunuz en azından.

umarım trend hep yükseliş gösterir

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Mesajın linki