İçeriğe Yönlendir

Türkiye'nin Yeni Arama Motoru Yaani.com

Kemal Korkmaz

Recommended Posts

Kemal Korkmaz

Turkcell tarafından hazırlanan yeni arama motoru yaani.com cep telefonlarına ücretsiz indirilebilecek. Yaani.com  Türkiye'nin yeni arama motoru olacak 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bu arama motoru seneler evvel çıkıp kodlarına bakıldığında yandex ve google'dan search ettiği ortaya çıkmamış mıydı?

Düzeltiyorum, bahsettiğim adres geliyoo.com muş. Yaani ise yandex ile ortak hazırlanmış. Ama yerliymiş...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Altun

yandex ile ortak ama yerli.

hmmm yaani bilemedim şimdi...

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Bence bu farklı google ile biraz benzerliği var ben indirim

Yorum bağlantısı
Bekir Memur

amerikayı yeniden keşfetmek...

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
4 saat önce, Bekir Memur yazdı:

amerikayı yeniden keşfetmek...

Ona saygı duyarım en azından. Bu almanyaya götürdüm deyip yunanistanda ormanda salmak.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil
1 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Ona saygı duyarım en azından. Bu almanyaya götürdüm deyip yunanistanda ormanda salmak.

yaani  :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı, itiraz yok. :p

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Bu arama motoru seneler evvel çıkıp kodlarına bakıldığında yandex ve google'dan search ettiği ortaya çıkmamış mıydı?
Düzeltiyorum, bahsettiğim adres geliyoo.com muş. Yaani ise yandex ile ortak hazırlanmış. Ama yerliymiş...
Dediğin gibi olsa bile sunduğu gibiyse iyi. Filtre ederek hizmet ediyor. Ocakbaşı yazınca Gogıla bana erzurum'da çağ kebapcıyı göstermesin, konumumdan uygun olanları göstersin kafi.

Yada çekici lazım olunca biskolata erkekleri yerine Gebze araç kurtarıcıları çıksın karşıma
  • Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Remzi Karaca

Ocakbaşı yazınca Gogıla bana erzurum'da çağ kebapcıyı göstermesin, konumumdan uygun olanları göstersin kafi.

Yada çekici lazım olunca biskolata erkekleri yerine Gebze araç kurtarıcıları çıksın karşıma

Tuttum bu yorumu [emoji41]
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
2 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Dediğin gibi olsa bile sunduğu gibiyse iyi. Filtre ederek hizmet ediyor. Ocakbaşı yazınca Gogıla bana erzurum'da çağ kebapcıyı göstermesin, konumumdan uygun olanları göstersin kafi.

Abi istediklerini Google da yapar. Windows 10'da google yer belirleyici ile bulunduğun lokasyonu, telefonunda ise GPS ile yine bulunduğun lokasyonu belirleyip yakınındaki tüm aradığın ateşli şeyleri çıkartabilir. Yani mangal kömürü, ocak başı, sigara tütünü vs...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emrah Altun
53 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Abi istediklerini Google da yapar. Windows 10'da google yer belirleyici ile bulunduğun lokasyonu, telefonunda ise GPS ile yine bulunduğun lokasyonu belirleyip yakınındaki tüm aradığın ateşli şeyleri çıkartabilir. Yani mangal kömürü, ocak başı, sigara tütünü vs...

Daha da ateşli şeyler isterim dersen yetişkin filtre ayarını kapatabilirsin Servet Abi.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Basit düşünmek gerek. 60 yaşında adam, yazdı gogıla, eczane diye. Kalkıp unkapanı'nındaki nöbetçi eczaneyi göremesin. Nasılsa konum açık cihazda. O kadarını yapsın.

Bana gelince, senin rehberi hep merak etmişimdir :ninja:

Daha da ateşli şeyler isterim dersen yetişkin filtre ayarını kapatabilirsin Servet Abi.
Ben zaten fazlasıyla yetişkinim. :konumayarlarımadokunma:
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
4 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Sen aramayı bilmiyon bence :D

yzzlPk.png

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

en sevdiğim yanı 1 gb internet vermesi başka bir espirisi yok gibi.Zaten yapılmış ve çok çok iyi çalışan ve artık insanların site adı bile bilmeyip google diyebildiği bir durum haline gelmiş birşey için boşa çaba olarak görüyorum ben.

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Bende böyle birşeyler çıkıyor. 713fc7f995deb9265a78b908fda5f21a.jpg

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Bende böyle birşeyler çıkıyor. 713fc7f995deb9265a78b908fda5f21a.jpg
Ama hani iş yerlerimi burada paylaşmıyorduk?
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...