İçeriğe Yönlendir

Yeni iOs Güncellemesi ile Pil Kapasitesi 2 Katına Çıkıyor

Sani Gerşon

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

ben de kurdum.. numara pek güzel geldi. ben artık değişmem.   ancak 12.2

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Hiç haberim yok hemen kurayım inşallah 7 deki gibi şarj sorunu olmaz 8 de..

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

2-3 saat fazla gitti şarjım fena değil. Ama 2 katına çıkmış değil. :)

Yorum bağlantısı
Emrah Altun
(düzenlendi)

iphone 6 ile uzun soluklu 11.1 sürümünü deneyen var mı?

tarihinde Emrah Altun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Necdet Tuzkan

İOS kullanıcısı olaarak 11.1 den memnun değilim  belkide bir çoğumuzun fark etmediği wifi'nin kendi kendine açılıyor olması yani wifi yi kapattığınızı sanıyorsunuz ancak bir süre sonra kendi kendine açılıyor  uçak moduna alsanız dahi fark etmiyor.:rolleyes:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
İOS kullanıcısı olaarak 11.1 den memnun değilim  belkide bir çoğumuzun fark etmediği wifi'nin kendi kendine açılıyor olması yani wifi yi kapattığınızı sanıyorsunuz ancak bir süre sonra kendi kendine açılıyor  uçak moduna alsanız dahi fark etmiyor.:rolleyes:

Geçici kapatmak için ana sayfayı kullanın. Kalıcı kapamak için ayarlardan wifi a girip kapatın deniyor abi.
Yorum bağlantısı
Necdet Tuzkan
4 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Geçici kapatmak için ana sayfayı kullanın. Kalıcı kapamak için ayarlardan wifi a girip kapatın deniyor abi.

Çok  teşekkür ederim toprağım akşam kapatıyorum sabah bakıyorum wifi açık sinir harbi yaşatıyordu bana:bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev

Anlamadım ben bu güncellemeden sonra arada bir telefonum takılıyor. Özellikle de home tuşuna basınca ekran açılmıyor. 6-7 kez basıyorum açılmıyor. Sonradan kilit tuşuna basınca açılıyor. Sizde de var mıdır böyle bir sorun?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
59 dakika önce, Mais Jannataliyev yazdı:

Anlamadım ben bu güncellemeden sonra arada bir telefonum takılıyor. Özellikle de home tuşuna basınca ekran açılmıyor. 6-7 kez basıyorum açılmıyor. Sonradan kilit tuşuna basınca açılıyor. Sizde de var mıdır böyle bir sorun?

Çok gariptir, annemde 5S var şu an ve sorunsuz kullanıyor, aynı cihazdan arkadaşımda da var ve inanılmaz takılıyor.

Bu arada dün 11.1 güncellemesi yayınlandı.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Muhtemelen güncelleme kurulum hatası bu... 

Reset atınca düzeliyor.. Format değil sadece reset.. 

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
43 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Muhtemelen güncelleme kurulum hatası bu... 

Reset atınca düzeliyor.. Format değil sadece reset.. 

Abi çok kez reset yaptım, hatta günde bir kez resetliyorum (yeniden başlatma). Ama 2 günde bir takılıyor o şekilde home tuşuna basınca açılmıyor. Bu arada telefon iphone 6.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Temiz kurulum yapmayı deneyin, bilgilerinizi yedekledikten sonra fabrika ayarlarına bir dönün, faydası olacaktır.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
49 dakika önce, Mais Jannataliyev yazdı:

Abi çok kez reset yaptım, hatta günde bir kez resetliyorum (yeniden başlatma). 

Restart değil Mais.. 

Reset.. 

iphone 7 de üç tuşla yapılıyor. senin telefonun bilmiyorum. Bakıver internetten.. 

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
Bir saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Restart değil Mais.. 

Reset.. 

iphone 7 de üç tuşla yapılıyor. senin telefonun bilmiyorum. Bakıver internetten.. 

Tamamdır. Denemeliyim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
19 dakika önce, Mais Jannataliyev yazdı:

Tamamdır. Denemeliyim.

Dene, Veri kaybın olmayacak.. Format değil bu.. 15-20 saniye sürecek. 

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

11.0.3 e göre yeni güncellemeler nasıl acaba henüz yapmadım güncelleme ve bundan sonra kolay kolay güncelleme yapmayı düşünmüyorum telefonumu aldığım ilk zamanlar geceye kadar şarjım yetiyordu bitmiyordu hatta şimdi akşam 8-9 gibi bitme derecesine geliyor telefonum ip7

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
28 dakika önce, Emre Öğüt yazdı:

11.0.3 e göre yeni güncellemeler nasıl acaba henüz yapmadım güncelleme ve bundan sonra kolay kolay güncelleme yapmayı düşünmüyorum telefonumu aldığım ilk zamanlar geceye kadar şarjım yetiyordu bitmiyordu hatta şimdi akşam 8-9 gibi bitme derecesine geliyor telefonum ip7

Arada pilin ömrü de azalıyor yalnız. Bunu da hesap etmeniz gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
44 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Arada pilin ömrü de azalıyor yalnız. Bunu da hesap etmeniz gerekiyor.

pilin ömrünün azalacağı bir süre geçmedi henüz 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Bir saat önce, Emre Şimşek yazdı:

10'da bekliyoruz. Nasıl oldu 11? Biz de gelelim mi?

6 ve üstü olanlardan çok şikayet gelmedi. Ancak ne kadar hızlıysa telefon o kadar iyi. Benim 5s'im olsa cesaret edemezdim geçmeye.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...