İçeriğe Yönlendir

Offroad Araçları Genel Bilgi Konusu

Köksal Yılmaz

Recommended Posts

Talha Bilgi
On 08.01.2018 at 18:37, Servet Aydın yazdı:

Eski kasa 2.4 bulsan tadından yenmez Siz beyefendi. Gidermisiniz 0-20'yi görenler grubundan

Servet abi X-Trail 2008-2009 model 2.0 dci'ler nasıl 150 Bg alıp yazılım ile 180 bg yapsam... 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kia ve hyundai 2006 sonrasında crdi motorların enjektörlerini değiştirdi. Benim 170 bg aracın garantiden değişmi zamanı öğrendiğim bilgi. Neden değişti niye değişti o zaman sormadım ancak daha sessiz motor oldu. Tüketim aynı idi, Santa-Fe araçlar da vardı değişen.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Servet abi X-Trail 2008-2009 model 2.0 dci'ler nasıl 150 Bg alıp yazılım ile 180 bg yapsam... 

Kasa ve jant lastik hariç. Qashqai.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Şasi arazi için fazla uzun, ancak asfalt alanda ciddi ferahlık var. Eski iş yerimde komşuda vardı, subaru forester sonrası aldı. Tek sebebi ise evinin ulaşımında ciddi rampa olması nedeniydi. Arazi tecrübesi nedir bakmadım ama kuzenleri belli. Buda fazlaca zalım olacaktır. Motoru zaten taş. Şanzıman nedir bilgim yok
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
8 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Kasa ve jant lastik hariç. Qashqai.

abi konfor konusunda süspansiyonları için yumuşak dedilerde, açıkçası ondan biraz yönlendim :)

8 saat önce, Servet Aydın yazdı:
19 saat önce, Talha Bilgi yazdı:

Şasi arazi için fazla uzun, ancak asfalt alanda ciddi ferahlık var. Eski iş yerimde komşuda vardı, subaru forester sonrası aldı. Tek sebebi ise evinin ulaşımında ciddi rampa olması nedeniydi. Arazi tecrübesi nedir bakmadım ama kuzenleri belli. Buda fazlaca zalım olacaktır. Motoru zaten taş. Şanzıman nedir bilgim yok

Teşekkür ederim, servet abi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Cem Işık

Araç güzel de o gösterge paneli bütün işi bozuyor. Makyajla olması gereken yere alındı zamanında. Makyajlısını almak lazım bence.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bardaklıkları soğutmalı ise en dolusudur.
Motorları alüminyum ve 150.k en fazla dayanımı. Onarım maliyeti düşük. 2.4 denk gelse düşünmeden alırım. 4x4 sistemi kaşkay gibi.

Araç güzel de o gösterge paneli bütün işi bozuyor. Makyajla olması gereken yere alındı zamanında. Makyajlısını almak lazım bence.
Aslında çok estetik. İçine girince aynı bir havası var.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
2 saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

2003-06 xtrail 2.0 lpg ler hakkında yorumunuz nedir? Örnek bi ilan bırakayım. TL bazında dizelden ekonomik

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-nissan-bakimli-2003-x-trail-584650618/detay

Gayet güzel görünüyor.. Ben sevdim. Düşünülebilir. 

Gsstergeye de alışılır :)  Nelere alışmıyoruz ki.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
1 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Gayet güzel görünüyor.. Ben sevdim. Düşünülebilir. 

Gsstergeye de alışılır :)  Nelere alışmıyoruz ki.. 

Gösterge başta tuhaf geliyor ama benim için avantaj aslında malum uzun boylu değilim görüşüm daha ferah olur.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İçi çirkinmiş ama.. dışı çok şık.. beğeniyorum ben bu kasayı.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
köksal abi 40 bin ve üzeri para  çok gibi geldi bu kasalara yaa default_wacko.gif 
Temizi 50den aşağı değil. Tüvde çalışan arkadaşta var. Vaktinde 45bin dedi çok dedim, gittim landı aldım
Yorum bağlantısı
Ali Gök
1 dakika önce, Servet Aydın yazdı:
3 saat önce, Ali Gök yazdı:
köksal abi 40 bin ve üzeri para  çok gibi geldi bu kasalara yaa default_wacko.gif 

Temizi 50den aşağı değil. Tüvde çalışan arkadaşta var. Vaktinde 45bin dedi çok dedim, gittim landı aldım

Ben hep benim gozumde ne eder diye baktigimdan oluyor mesele 2018 golfe 30 bin verrim 

nedense bana 40 bile fazla geldi bu araba icin piyasa degerini bilmem vardir tabi

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
15 dakika önce, Ali Gök yazdı:

Ben hep benim gozumde ne eder diye baktigimdan oluyor mesele 2018 golfe 30 bin verrim 

nedense bana 40 bile fazla geldi bu araba icin piyasa degerini bilmem vardir tabi

2005-07 arası tucson/sportage veya crv hepten almış yürümüş.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

2005-07 arası tucson/sportage veya crv hepten almış yürümüş.

Qashqaide durum ne
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
3 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Qashqaide durum ne

Önde bayrak tutuyor 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Yok canım etmez o kadar da.
65 eder mi. ?
Landı vereyim 10 da üstüne. Bir de ocakbaşı
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Landı vereyim 10 da üstüne. Bir de ocakbaşı
Ocakbaşı bildirimi geldi
Arıza, parça, tüketim?
12 lt şehiriçi sürpriz olmaz diye biliyorum
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
12 lt şehiriçi sürpriz olmaz diye biliyorum
Yeni kasa için de böyle mi? Eski kasa yakıyordu.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...