İçeriğe Yönlendir

Arabalarımız ve Instagram

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Akan Belen
Tam göründüğü bir resim yok mu Akan [emoji4]

Burnu görünmüyor abi. Çekerim yeniden
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Zaman zaman paylaşıyorum. 

Bazen üye araçları, bazen teknik konular.. Paylaşacağım zaman da buradan seçiyorum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Çağlar Bayur

instagram hesabımızın akıbeti belli  oldu mu

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İnstagramı kapattık arkadaşlar.
Hazımsızın biri daldı. Abuk subuk yorumlar yazdı herkese. Engel olamadık. Baktık olmayacak, kapattık.
Geçici kapalı ama ben böyle saçma bir durum görmedim. Tekrar açar mıyız bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

şifrenin çalınmış olmasını hep merak ederdim nasıl olur diye :mamba:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
şifrenin çalınmış olmasını hep merak ederdim nasıl olur diye :mamba:

Şifre çalma değildi bu. Görmedim ben böyle bişey.
Bizim adımızla yazıyordu ama giriş yapmıyordu.
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

telefonu başkasını pc ye bağladıktan sonra çıkış yapmadan oradan ayrılmamak alınacak en iyi önlem aslında

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Şifre benden başka kimsede yoktu.
Biz deniyoruz. Şifre değilince bizi atıyor ama. Bizim eleman yazmaya devam ediyordu.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
1 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Bizim eleman

hintli kesin adamlar aştı

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
(düzenlendi)

p6a3mo.jpg

tarihinde Fikri Keleş tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Önder Özcan
2 saat önce, Yalçın Filiz yazdı:

....

Yalçın bey forumumuzda ilan açabilmek için kurallar var. Yeni üyelik açılıp hemen satılık ilanı vermek yasak. Lütfen başka kısımlarda da satılık araç yazmayın.

Yorum bağlantısı
Yalçın Filiz
Yalçın bey forumumuzda ilan açabilmek için kurallar var. Yeni üyelik açılıp hemen satılık ilanı vermek yasak. Lütfen başka kısımlarda da satılık araç yazmayın.

Önder bey ,

Satılık ilan bölümüne yazmak için ne kadar süre beklemeliyim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
4 dakika önce, Yalçın Filiz yazdı:

Önder bey ,

Satılık ilan bölümüne yazmak için ne kadar süre beklemeliyim

İlan Verme Kuralları

1- İlan konusu açabilmek ve ilan konularına yorum yazabilmek için en az 100 mesajınızın olması gerekmektedir, 100 mesaja ulaşan üyelerin yetkileri otomatik olarak açılacaktır.

2- İlan verirken; ürünün marka, model, teknik özellikleri, ürün görselleri ile birlikte fiyatı belirtilmelidir. Verilen ilanlar yoruma açık olmalıdır. İlan yayınlanma süresi 3 (üç)  aydır, bu süreyi geçmiş ilanlar silinecektir, ilanınız zaman aşımından dolayı silindi ise, tekrar açabilirsiniz.

3- İlan hedefine ulaştı; satış gerçekleşti ise, konu içerisinde bunu mesajla belirtmeniz rica olunur.

4- İlanlar, “İlan Bölüm Sorumlusu” tarafından gerekli kriterlere uyup uymadığına bakıldıktan sonra onaylanacaktır. İlanların tüm sorumluluğu ilan sahibine aittir. Alım veya satımda doğabilecek herhangi bir zarardan Forum Yönetimi sorumlu olmayacaktır.

5- Satılmak istenen ürün, ticari nitelik taşısa bile, fiyatı makul yada erişimi zor bir ürün ise, ilanınız yayınlanabilir..

...............................

Forumda ilan verme kurllarımız bu şekilde.

Bir de lütfen tapatalk imzamızı kapatalım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yalçın Filiz

İlan Verme Kuralları 1- İlan konusu açabilmek ve ilan konularına yorum yazabilmek için en az 100 mesajınızın olması gerekmektedir, 100 mesaja ulaşan üyelerin yetkileri otomatik olarak açılacaktır.
2- İlan verirken; ürünün marka, model, teknik özellikleri, ürün görselleri ile birlikte fiyatı belirtilmelidir. Verilen ilanlar yoruma açık olmalıdır. İlan yayınlanma süresi 3 (üç)  aydır, bu süreyi geçmiş ilanlar silinecektir, ilanınız zaman aşımından dolayı silindi ise, tekrar açabilirsiniz.
3- İlan hedefine ulaştı; satış gerçekleşti ise, konu içerisinde bunu mesajla belirtmeniz rica olunur.
4- İlanlar, “İlan Bölüm Sorumlusu” tarafından gerekli kriterlere uyup uymadığına bakıldıktan sonra onaylanacaktır. İlanların tüm sorumluluğu ilan sahibine aittir. Alım veya satımda doğabilecek herhangi bir zarardan Forum Yönetimi sorumlu olmayacaktır.
5- Satılmak istenen ürün, ticari nitelik taşısa bile, fiyatı makul yada erişimi zor bir ürün ise, ilanınız yayınlanabilir..
...............................
 Forumda ilan verme kurllarımız bu şekilde.
Bir de lütfen tapatalk imzamızı kapatalım.

Bilgilendirme için teşekkür ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...
Ufuk Memiş
Arkadaşlar, yarından itibaren forumumuzun instagram hesabını aktif edeceğiz ve paylaşımlara başlayacağız. 
Aracınıza ait, yüksek çözünürlükte fotoğrafları bu konu altına eklerseniz, instagram hesabında yayınlarız. 
Ayrıca kendi instagram kullanıcı adınızı da yazarsanız sizi de etiketleriz. 
Beğendiğiniz diğer fotoğraf ve videoları da ekleyebilirsiniz bu konuya, ancak fotoğraf ve videolar size ait değil ise belirtmeniz gerekir. 

Forumumuzun instagram hesabı : https://www.instagram.com/otoclubturkiye/
Hadi bakalım, güzel bir şeyler yapalım..

Mehmet abi Hesap neden aktif değil.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...