İçeriğe Yönlendir

Ka - Emme Manifoldu İhtiyacı

alptekin sünnetci

Recommended Posts

Suat Çakıştır

Saşe numarasından acaba öğrenemiyormuyum

Ve parça numarasını nasıl öğrenebilirim fikriniz varmı

Teşekkür ederim bu arada 

Yorum bağlantısı
Gurur Aytekin

Suat hocam Ankaradaki çıkmacılarda çıkma manifold var ancak 500-750tl arası bir ücret istiyorlar

Yorum bağlantısı
Suat Çakıştır

Bulursam mecbur alacamda gaziantepteyim ben internetten bulamadım hocam .Almanyada bi yere sormuş bi akraba  600 tl dediler çıkma gene . ama bana sordu araç 41 kW mi 44 kw mi diye bende bilmiyorum ruhsatta 55 kw yazıyor onu söyledim ondan Yok dediler şuanda .galiba ruhsata yanlış yazılmış.

Pardon 44 bide 51 kw varmış onlarda

Yorum bağlantısı
Suat Çakıştır
30 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

44kw sizinki. TR'ye başka beygirde gelmedi.

Çok çok sağolun sani gerşon bey . Sizi gene rahatsız edecemde ben bu manifoldun parça numarasını nasıl öğrenebilirim .veya internetten neye göre nasıl alabilirim uyum sorunu olmaması için . ilk arabam biraz acemiyim pek anlamıyorumda

Yorum bağlantısı
Suat Çakıştır

Yani farketmiyormu bu harfler veya bnm arabamda hangisi bunu nasıl öğrenebilirim .gösterdiğiniz ürün içinde sağolun sizce onu alırsam olurmu acaba

Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Manfifold 350-400 civarına geliyor ebay dan.Sanayi uçuyor malesef.Bulamazsanız mesaj atın yardımcı olurum.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

0544 637 00 08 den Ahmet Abay' a sorabilirsiniz. Ford çıkma ve yeni parça satıyor.. 

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Kamil Dağtekin
On 02.11.2017 at 15:36, Musa Değerli yazdı:

Manfifold 350-400 civarına geliyor ebay dan.Sanayi uçuyor malesef.Bulamazsanız mesaj atın yardımcı olurum.

musa hocam manifold konusunda yardımcı olabılecekmısın

Yorum bağlantısı
Musa Değerli
12 dakika önce, Kamil Dağtekin yazdı:

musa hocam manifold konusunda yardımcı olabılecekmısın

https://shop.euroimpex.lt   Forumda bir arkadaş bu siteden almış.Paypal ve Western Union kabul ediyor.

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Emre Durbilmez

Çok zaman geçmiş ama aynı problem şimdi benim başımda emme manifoldu lazim ve bulamıyorum yardımcı olacak birisi çıkar mı acep

Musa Değerli yazdı:

Iyi günler 2001 ford ka emme manifolt lazım bulamıyorum araba sanayide yatıyor yardımc olabilir misiniz 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...