İçeriğe Yönlendir

Mondeo 2 - Lastik Seçimi

Bünyamin Konecoğlu

Recommended Posts

Bünyamin Konecoğlu

Slm.

98 mondeo da pirelli marka lastik var.195/65/15 ebat yeni lastik için en iyi sessiz lastik önerileriniz nedir

Yorum bağlantısı
Kemal Mert

Uzun süre goodyear kullandım memnundum geçen ay continental aldım şimdiye kadar lastikte gitmiyormuşum dedim. Islak kuru mükemmel. Sanki ekstra amortisör var yumuşacık lastik ve sessiz. Tavsiye ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Orjinal ölçü 15.60.195 

Ben dunlop kullanıyorum 1.5 sene oldu hala ilk gün ki kıvamda 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Lassa Impetus Revo uretimden kalkti diye biliyorum. Rustunu ispatlayinca bayagi fiyati artmisti onunda. Bulunursa tavsiye ederim ciddi anlamda fiyat performans lastigiydi.

En son Nokian aldim yumusak lastik kislik gibi neredeyse. Memnunum simdilik.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
16 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Mk2 de orjinal ölçü 195/60 değil mi ?

98 Mondeo lastik ölçüleri kesinlikle 195/60 R15 dir. Fiyat olarak 195/65 R15 daha uygun olduğu için takılmış olabilir. Eski aracımda Nokian H serisi kullandım. fren ve performans ve sessizlik olarak çok iyi kesinlikle tavsiye ederim. fiestamda fabrikasyon gelen hankook lastikler var bu markayı ilk defa kullandım izlenimlerim iyi alınabilir görüşündeyim. fusion aracımda bridgestone b250 diye bir lastik vardı. üçü slovenya malı biri Türk malı idi. Türk malı olan lastiğin yanaklarında iki yıl sonunda çatlaklar oluşmaya başladı diğerlerinde hiç bir şey yoktu. bu durum bende lastik hamurlarının aynı olmadığı kanaati oluşturdu. lassa sertliğinden dolayı bedava olsa bile almayacağım bir lastik markası. michelin yanakları narin olduğu için Türkiye yollarında balon yapma oranı en yüksek marka. 

8 saat önce, Metin Akbal yazdı:

Lassa Impetus Revo uretimden kalkti diye biliyorum. Rustunu ispatlayinca bayagi fiyati artmisti onunda. Bulunursa tavsiye ederim ciddi anlamda fiyat performans lastigiydi.

En son Nokian aldim yumusak lastik kislik gibi neredeyse. Memnunum simdilik.

Sonuç olarak ilk tercihim yazlık ve kışlık olarak kesinlikle Nokian.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bünyamin Konecoğlu

Nokian lastik yakından inceleyeceğim 

Yorumları  çoğu nokian ve yokohama tavsiye ediyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...